Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

ja sam definitivno presao na Operu...

najsmesnija mi je moja drugarica koja koristi IE i ja dodjem kod nje i instaliram joj Mozzilu. 7 dana kasnije "ona mozzila je bzvz, ja sam se vratila na internet explorer: :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantna lista:

 

Bit9 posted a list of the top 12 vulnerable applications:

 

1. Mozilla Firefox

2. Adobe Flash and Adobe Acrobat

3. EMC VMware Player,Workstation and other products

4. Sun Java JDK and JRE, Sun Java Runtime Environment (JRE)

5. Apple QuickTime, Safari and iTunes

6. Symantec Norton products (all flavors 2006 to 2008)

7. Trend Micro OfficeScan

8. Citrix Products

9. Aurigma Image Uploader, Lycos FileUploader

10. Skype

11. Yahoo Assistant

12. Microsoft Windows Live (MSN) Messenger

 

Jedini komentar je ... OPA!

 

Nesto sam skeptican prema ovome

Cudo nema IE-a koga koristi sigurno 70% korisnika browsera-mislim :)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prešao sam sa Firefoxa (koga sam koristio kao def. browser još od verzije 0.8) na Chrome definitivno. Ne mogu da objasnim al neverovatno mi se sviđa ovaj minimalistički interfejs, a i sve mi otvara kako treba, tj isto ko Firefox. Nedostajaće mi plaginovi doduše, al ne može se imati sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je bolji, a i gomilu sajtova FF hoce da otvori, a opera ne.

da li mozes da navedes 10-15 (gomila?) sajtova koje ffox moze da otvori, a opera ne? pitam zato sto ja jos nisam ni na jedan naisao da opera nece da ga otvori...

 

I nekako mi sporije radi Opera.

ovo prvi put cujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li mozes da navedes 10-15 (gomila?) sajtova koje ffox moze da otvori, a opera ne? pitam zato sto ja jos nisam ni na jedan naisao da opera nece da ga otvori...

ja nisam mogao neko vreme da slusam muziku sa onih plejera na majsprjsu jednoatavno nije radilo...a mozila je htela...

ali sad kad sam instalirao update pocela je da pusta tako da ostajem na operi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li mozes da navedes 10-15 (gomila?) sajtova koje ffox moze da otvori, a opera ne? pitam zato sto ja jos nisam ni na jedan naisao da opera nece da ga otvori...

 

 

ovo prvi put cujem...

Ja ne visim po takvim sajtovima, al' moj brat je zbog toga presao na FF (posto imamo oba instalirana)

Neke bas nabudzene sajtove nece da otvara, ono za neke igrice, filmove, sta ja znam. Ili ne bas da ih ne otvara, vec nece cele, pola toga fali...

 

A i dok sam koristila operu, smajliji nisu hteli da se pomeraju! xD Znaci, strasno. Svi stoje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opera je bar 5 puta brža od FF-a, po mojem iskustvu, takođe, mnogo bolje sprečava otvaranje pop-up prozora, ima integrisan torrent dowloader, ne treba ti plugin za svaku glupost.

Ostajem pri Operi definitivno, do daljnjeg (iako imam i FF instaliran).

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje vatrena lisica, mada nisam imao problema ni sa O Perom jedno mesec dana koliko sam je koristio... Ipak navik'o se na FF 'ebem li ga...

I kod mene je isto. Ne kapiram kako vam to zakucava, meni trojka radi skroz ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...