Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

gotovo, i oni su podivljali  :frown:

 

ima 100 cuda za podesavanje- boje, skinovi... trebace malo vremena. ili malo vise  :ph34r:

 

desksi.jpg

cini mi se da je brza od prethodne. bice ovo super kad se budu pojavili skinovi

 

 

 

Edited by salebghouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova Opera je zaista sjajna, jedva cekam Final. A za one kojima se ne svidja O u gornjem levom uglu (medju kojima sam i ja), jednostavno cekirajte opciju Show Menu Bar pritiskom na polje O.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koj kurac bre ova nova Opera? :violent:

Gde je jebeni menu bar (File/Edit/View/Bookmarks/Tools), find in page... treba gledam u pasulj da iskopam sve funkcije koje sam navikao da koristim? :violent:

 

EDIT: Nađoh kako da uključim menu bar, jebalo ih big O, čas ga ima čas ga nema.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Elem, meni se svidja taj koncept interfejsa koji fura Chrome i sad pocinje Opera, mada mislim da je osnovna ideja uzeta od Safarija.

 

Koliko sam primetio, menije gore koristim ravno jednom u 6 meseci (u FF), i realno 2-3 cesce koriscene opcije se mogu prebaciti u toolbar, a sve ostalo nagurati iza 2 meni-dugmeta, kao sto su ovi i uradili. Sasvim prihvatljivo resenje, a za find postoji ctrl-f, ili u firefoxu samo / (slash). In fact, upravo sam odlucio da sakrijem menu-bar kod mog firefoxa :)

 

 

Uzgred, da li je neko primetio da novi FF 3.6.3 konacno "plays nice" sa Win 7 taskbarom? Setujte u about:config opciju browser.taskbar.previews.enable na true (ako vec nije setovana), i prelaskom preko dugmeta na taskbaru, sad ce vam se pojaviti thumbnailovi svih otvorenih tabova (ili lista, ako je broj tabova prevelik da bi thubovi stali na ekran). Napokon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...