Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Haha ne vredjaj :P

 

Iskreno i meni je Miki omiljeni Bonelli e sada zbog chega mogu samo da nagadjam...

Mozhda zbog toga shto je upravo Miki bio strip sa kojim sam pocheo karijeru davne 1987 icon_mrgreen.gif

Mozhda zato shto su priche uvek cele i ne razvlache se po vishe broja.

Mozhda zbog Smuka i Salasa koji su meni kao klincu stvarno bili bolji od bilo kog junaka slichnih uloga.

 

Jebem li ga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ел, пратио сам ту сапуницу око Капетана Микија. Шоу :rockdevil:

Имам око 20-ак бројева Микија, али сам прочитао само пар њих. Наравно, читао сам као клинац, али ми се сада неда да прочитам. Ако би којим случајем кренуло, куповао бих. Уосталом, нема неке разлике између Капетана, Блека или Марка. Продавало би се сигурно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapetan Miki, Blek, Mark i Kit Teler su bili ovde dosta popularni, al' šta znam, osim Marka donekle, ova tri su mi bila najgori izdanci Bonellija, doduše, Blek je uvek imao neke peripetije oko izdavača...

 

Prvi broj supermena prodat za milion dolara, e bre!

a 1938. koštao svega 10 centi...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj isti je pre par godina prodat za 800 000 $ , lik koji ga je sada preprodao mozhe da opushteno kucju da kupi :)

 

Anyway,meni su isto tvrdili da sam lud kada sam krajem 90tih kupio ZS 13 za 200 maraka,a vecj sam dobijao ponude od nekoliko stotina evra za njega ... stpljenje samo,kapiram da cju i ja jednog dana mocji kupiti kucju od ovoga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam za slučaj jednog kolekcionara iz Republike srpske, mator lik, imao je kolekciju vrednu ko zna kol'ko miliona dinara, međutim kad je umro, njegov brate je pola stripova poklonio, pola prodao striparnicama za male pare, a ostalo bacio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Belog Puta:

 

Najavljujemo novu akciju u Klubu čitalaca: KUPIŠ 1 DOBIJEŠ 2!

 

Naime, u martu mesecu imate priliku da izaberete neki od stripova sa spiska, da ga kupite, i da dobijete još jedan strip na poklon! Na spisku su:

 

KASTA METABARONA 1

KASTA METABARONA 2

TORGAL 3

TAMO GDE POGLED NE DOPIRE

VELIKA MOĆ MALOG ŠNINKELA

JAGUAR

SAMBROVI

INDIJANSKO LETO

 

Akcija traje do kraja marta! Naravno, ne važe standardni popusti koje ostvarujete osnovnim, zlatnim, VIP članstvom.

 

Vidimo se!

 

 

 

Ja bih uzeo Thorgala III, pa ako ima neko zainteresovan da podijelimo troskove (ukoliko vas zanima neki drugi od nabrojanih stripova...), nek' se javi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Belog Puta:

 

Najavljujemo novu akciju u Klubu čitalaca: KUPIŠ 1 DOBIJEŠ 2!

 

Naime, u martu mesecu imate priliku da izaberete neki od stripova sa spiska, da ga kupite, i da dobijete još jedan strip na poklon! Na spisku su:

 

KASTA METABARONA 1

KASTA METABARONA 2

TORGAL 3

TAMO GDE POGLED NE DOPIRE

VELIKA MOĆ MALOG ŠNINKELA

JAGUAR

SAMBROVI

INDIJANSKO LETO

 

Akcija traje do kraja marta! Naravno, ne važe standardni popusti koje ostvarujete osnovnim, zlatnim, VIP članstvom.

 

Vidimo se!

 

 

 

Ja bih uzeo Thorgala III, pa ako ima neko zainteresovan da podijelimo troskove (ukoliko vas zanima neki drugi od nabrojanih stripova...), nek' se javi...

 

jesi siguran da sam biras taj bonus stip, a da ne dele oni ono cega imaju najvise :bigblue: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='07 mart 2010 - 01:50 ' timestamp='1267966222' post='2158600']

jesi siguran da sam biras taj bonus stip, a da ne dele oni ono cega imaju najvise :bigblue: ?

 

Кад им је била акција 2+1 ја сам узео оба Конана и Лигу Изузетних Џентлмена. Ја сам бирао. Јебига, пошаљи им мејл па питај. Доста брзо одговарају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...