Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Izaslo je deluxe izdanje Batman The Killing Joke, jedina razlika izmedju originalne verzije i ove je sto je Brian Bolland promenio boje (sada je navodno zadovoljan), i par detalja je ubaceno u par panela. :angry:

 

stara verzija FTW!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,kapiram da necju dobiti pozitivan odgovor,ali da li sluchajno ko od vas ima neke Strip Zabavnike (bilo koji format) odlichno ochuvane za prodaju/menjanje?

I nemojte da me shaljete na aukcije,sajtove i striparnice pls...Toliko sam vecj obaveshten :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није мислио на стрипове из Политикиног Забавника, него на Стрип Забавник. Зо је био посебан часопис.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha,pa ja rekoh da me ne shaljete na aukcije :D

Znam da ima tamo,ali su im skenovi ochajni i nikako ne mogu da provalim da li je strip dobar ili ne...a i generalno svi koji ih imaju su ljudi sa kojima nisam saradjivao do sada i nemam preporuku tako da...Ovi moji poslovni partneri neshto zatanjili sa strip zabavnicima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поготово с обзиром на квалитет папира на ком су рађени. Исти случај са домаћим плочама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam kupio M. Vetar 2 i 3. Cena 150 din. Izgleda da je SC resio da uz izdanja VC umuva i svoja stara. U svakom slucaju, nije lose za one koji zele da upotpune kolekciju. Takodje se moze kupiti i njihova izdanja Ken Parkera. Cena je ista...mislim da je su u pitanju brojevi 2 i 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...