Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Ne znam sta spada u kolekcionarske primerke :confused: posebno iz te prve edicije Zlatne serije i Lunosmagnus. Meni je svaki cd, vinil ili strip kolekcionarski primerak dok ga ne otudjim (za neki drugi kolekcionarski primerak)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka chast za veoma veoma retke brojeve...samo shto nisu kolekcionarski primerci...

Ja svoju kolekciju bolje da i ne pokazujem :D

Немој, могао би неко да те опљаччка.

 

Него, има неко на зајам прву епизоду са Хелингеном из 5 делова, оно где се "Свемирска браћа", "Свемирска тамница" и "Терор шесте планете"? Нигде не могу да их нађем да видим радњу, а хоћу да правим трилогију песама о томе и већ имам неке идеје за музику.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm...15 x 16 kn + 2 x 25 kn = 290 kn - 10% kolekcionarski popust ( ne pitaj kako :D ) = 261 kn ... u dinarima oko 2800 dinara !

 

Ali dobro...sada kada sam gotovo kompletirao sve ono shto sam propustio,mnoooogo manje cje mi para trebati za mesechno odrzhavanje...

 

 

Neki tip na niskoj auto-pijaci prodaje Ludensova izdanja. Odlicno ocuvano, uvijeno u foliju.

Cena je od 120-400. Ja uzimam stalno kod njega i imam neki popust. Prosle subote(samo je subotom tu) sam kupio 10 stripova za 10 jevreja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo nisam procitao boljeg Dylana. Za fanove, prava poslastica.

Заиста, али ја дуго нисам видео бољи цртеж једне епизоде Дилана Дога.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ali strasno! :udri:

 

Odem do Platoa, kontam da je to jedino mesto gde moze covek da nadje savremena inostana izdanja, pitam da nemaju slucajno, ali sasvim slucajno -a unapred znam odgovor, ne znam ni zasto sam pitala!- Linsnerove stripove i lik me gleda kao da sam recitovala Sveto pismo na latinskom!!! :udri:

 

 

A ovde su inace sve odskuleri, ha?

Sta god, ako vas zanima...

 

Oficijalno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto pise, radi se o tome, da Bonelli kuća traži da se njihova izdanja štampaju u 10 i više hiljada primeraka, jer kako je tržište u drugim zemljama, oni očekuju da tako bude i u svakoj drugoj zemlji koja otkupi prava na njihova izdanja. Isto su radili i sa prošlom domaćom edicijom koja je počela da izdaje Bonelli izdanja, pa je pukla, jer 10000 primeraka nije mogla da proda ni u ludilu. Njih baš zabole da li imamo mi ili smo imali probleme sa izdavaštvom, čitalačkim auditorijumom i sličnim sranjima. Oni imaju striktno zacrtanu politiku poslovanja i od nje ne ostupaju, osim u slučaju amerike, gde se dylan dog izdaje sa izmenom da gručo nema brkove, zbog eventualnih pravnih začkoljica sa porodicom Marks. Još jedan primer toga, da veseli četvrtak ne diktira sam tiraž je i taj da stripove dele preko dnevnih novina.

Cia snajka, cia...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno...uvek postoji ta opcija...nego mene raduje podatak da se Dilan Dog u par gradova bukvalno rasprodao...shto se nije desilo od 1990-te ja mislim...

Josh kada bi se one tetke po trafikama potrudile pa u izloge umesto "Auto moto" od hiljadu izdavacha i "Love story" x isto toliko,postavile po koji primerak stripa,da ne moram da trazhim da mi iznutra izvlache stripove,siguran sam da bi prodaja itekako porasla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...