Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

Meni Bogdan i danas ne veruje da sam nosio te jebene velike ivicnjake devet sati bez prestanka.

Drogiran, na C4 razume se.

 

DJEVOJKA IZ MOGA KRAAAAJa

 

 

NA USNAMA NJEMIN KUSAAAAM

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi su bili neki od 60kg. Mene bacili na presu, nema zabusavanja sve i da oces, treci ako izadje, a nisi slozio prva dva, pada na pod i pravi sranje. Barem sam skinuo slauf, to nisam mogao ni od trcanja :bigblue:

Pasiji je to posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj radio si na njihovoj izradi, ili na ugradnji ?

 

60kg još nekako, mada ceo dan, zajebano, ali ovi od 100kg je kriminal, ne znam zašto prave toliko velike i teške.

Na izradi. Jos sam se lozio da ce mi dobro doci kao trening, posle sam skontao da sam busdala i batalio.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predvidjeno da nose masine a ne ljudi

Ali srbija

Nekad nisu bile mašine tog tipa, ali sada ima, mislim da ću sad na ovom gradilištu prvi put imati priliku da vidim i tu mašinu, posle deset godina u putogradnji :)

 

Na izradi. Jos sam se lozio da ce mi dobro doci kao trening, posle sam skontao da sam busdala i batalio.

Dobro da povrediš kičmu na duže staze .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jogurt Balans PROTEIN ima 4g proteina na 100g, što je 0.8g više nego običan Balans :haha:

 

A novo Balans PROTEIN čokoladno mleko ima 6g na 100g (OMG :o), a košta 150 dinara pola litra, ako nije i manje ono pakovanje. Kidaju :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jedan recept za posao (ako ste na radnom mestu kuruz, izbacite luk ;) ). Zato sto se jede 'ladno.

Nazvacemo to salatom...

 

Kuvane leblebije

(Ja ih kuvam 3h u hrčku / slow cookeru sa solju & belim lukom. Mogu da se potope preko noci pa da se kuvaju krace ali ne znam koliko, valjda 1h. )

Crveni luk

Cherry paradajz

Nar

Nana

Feta

Sok od limuna&maslinovo ulje&so&biber

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

prakticno ej pakovanje, fakat

 

ja zvanicno priznajem da ne umem pravilno da regulisem svoju ishranu, i sad cekam jelovnik od proverenog nutricioniste

ubi me ovo menjanje smena, ceo sistem mi se pojebao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smršao sam 6 kila za 2 mjeseca, redovan trening, korigovana ishrana.

 

Sad sam na 112 kg, čist mišić, skoro kao Kuruzov brat. Baš sam zvijer.

 

Hvala ti na motivaciji, ja počeo par nedelja redovan trening, samo me jebe što vikendom uzmem pola leba i Nutele i uneredim se po korigovanoj ishrani :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...