Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

Guest HEFEST

Carli znas li za pojam konteksta? U sauni se sire krvni sudovi i moze doci do problema ako se ne ode malo pod hladan tus. Jos je valjda Branko Kockica objasnio da se tela na toploti sire, a na hladnoci skupljaju.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

baš je hladan tuš dobar nakon saune, pa nismo svi Hefesti jbt

 

uostalom, ja bih onako šiptarsko-laički reko da je u sauni najvažnije znojenje, izbaciš sve toksine kroz kožu

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

E jeste gejaci? i to mi se svidja? Ste bili vi nekada u sauni? U svakoj sauni u bilo kojoj zemlji na svetu kazu vam kako se koristi, ali ovde kod nas jos uvek izgleda ljudi u nju ulaze obuceni.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

sauna je za prljavu srpsku buržoaziju, a ne za nas komunjare i šiptare

 

sauna je za prljavu srpsku buržoaziju, a ne za nas komunjare i šiptare

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pa jeste mucenje, ali se posle nekog vremena naviknes. Mada kada zaredjas teretana, sauna, djakuzi posle toga mozes samo da padnes na nos. Nista seks taj dan. :mhihi:

 

Sem ako mala nije tigrica ili ako je pastuv rasan za vas zene.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pa na mene toplota tako deluje. Secas se -17???? Mislim on deluje, ali ja posustajem. Evo neki dan ripio mi prijatelj oko 10 uvece, obavio posao i celu noc nije hteo da padne. Budio sam se par puta kada sam se okretao u krevetu i pobado ga u madrac. Od bola bi se budio i grdio ga , ali nije pomiglo. Ustao oko 9 ujutru i jos uvek on bije u grudi junacke. Mora da mi ova moja mece neki Johambin ili slicno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Svako ima slabu tacku. Moja se otkrije posle 1 sata teretane, pola sata saune i pola sata do sat djakuzija. Ali moj prijatelj nema manu. On stoji kao svetionik uspravan i ponosan i svojom svetloscu obasjava lepsi pol, kako mlade tako i malo starije, usamljene, a i one malo manje usamljene devojke, devojcice i matorke. 24 sata spreman da pomogne u nevolji i stupi u akciju.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni nikad nije bio problem da se tuširam ladnom vodom, kad nema tople, brzo se naviknem. Neko vreme sam baš svaki dan tako (neko me slagao da od toga rastu sise :bigblue: ). Šta znam, meni isti kurac, mada više volim da je malo hladnija nego topla. I ne znam koliko poboljšava cirkulaciju, meni su i tad bile hladne ruke i noge, isto kao i inače, ali mislim da valja da se čovek čeliči :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo maslac jer na margarin ni muva nece da sleti...

Ameri izbacuju "istinit film" u vezi sa hranom u Americi. Generalno recenica koja kaze da kokain, heroin i secer imaju isto dejstvo prikazano je na klipu preko fMRI-a.

Drugar koji je otisao u USA da radi kao lekar, sportista btw, tamo je postao vegetarijanac, koliko im je ishrana nezdrava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...