Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

:haha:

 

ma hipsteraj

ja dobijem ospice kada cujem rec "organsko" s obzirom da pominju da se radi o organskom djubrivu, a to sto trpaju "prirodne" napucane bakterije da prirodno djubrivo sazre... who gives a fuck... posto su Nemci ludi za organskom hranom, kontam da je ovaj mutageni soj Entereohemroagicne E.coli samo posledica trpanja svakojakih mutagenih sojeva u stajsko djubrivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ne treba zaboraviti kanistere pune ulja za sunčanje, kako bi muškarac izgledao što veselije (gay) :mhihi:

 

to pod obavezno :bigblue: ne znam zasto neko stvarno tezi takvom izgledu(mislim na muskrace) da mora da mu se ocrtava svaki misic i da izgleda kao johnny bravo.mozda nekoga stvarno privlaci..ali mene npr ne... :confused: uvek bih pre izabrala prosecnu gradju lika (10kg gore dole,nebitno), ali da sa njim mogu na pivo,da se lepo druzimo,a ne da je sve o cemu on razmislja da li je dovoljno trenirao i uneo dovoljnu kolicinu proteina u sebe :confused: nadam se da vecina devojaka razmislja slicno...koji ce mi k neki 'savrseni' ken,vise volim da budem sa covekom na kojem se vide tragovi da je ziveo,a ne cuvao se pod staklenim zvonom.... :icon_ne:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba zaboraviti kanistere pune ulja za sunčanje, kako bi muškarac izgledao što veselije (gay) :mhihi:

Sjajan si dragi :haha: :haha: :haha:

 

@Wolfchild

 

Realno.

Ako je neko suviše "savršeno fitness" gradjen, onda je sasvim normalno očekivati da traži i takvu fitness devojku, a plašim se da većina nas ne zadovoljava takve standarde. Osim retkih slučajeva ili devojaka koje su inače DIFovke ili fitness instruktorke, što većina nas nije.

 

Retko koja izgleda ovako

5.jpg

amritpurp.jpg

 

ali dosta njih izgleda ovako

blog051208_bikini.jpg

Favim.com-16871.jpg

4665.jpg

 

BikiniGirl.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

slike

 

pa ja imam dobru gradju,ne mogu da se pozalim.ali ne bih volela da izgledam kao ova na prvoj slici,to mi nije zenstveno ali ni malo :icon_ne: ajmo reci da izgledam kao ove sa 3. slike,i prezadovoljna sam :mrgreen:

Edited by Smorock
prevelik quote
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anoreksične manekenke mi nude svoja rebra.

 

Problem je malo organizovati dobru ishranu ako radiš negde 8 sati. Ja doručkujem pre posla i na poslu moram da jedem još dva puta. Obično kupim nešto iz pekare plus eventualno plazma i mleko, ali skupo mi je to za svaki dan...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anoreksične manekenke mi nude svoja rebra.

 

Problem je malo organizovati dobru ishranu ako radiš negde 8 sati. Ja doručkujem pre posla i na poslu moram da jedem još dva puta. Obično kupim nešto iz pekare plus eventualno plazma i mleko, ali skupo mi je to za svaki dan...

 

ja sam gotovo skroz izbacio hleb iz ishrane...ponekada ga pojedem,kada se zazelim pastete...

 

 

 

 

 

ja dnevno prepesacim oko 10-15 kilometara...svuda idem pesaka...zdravo je,a i super se osecam...trcim,al u poslednje vreme slabije...volim da trcim,to mi ostalo jos od treniranja...i to je super stvar...onaj osecaj posle trcanja kada se istusiras,pa odmor...sat vremena banja u glavi...biti kompleksas koji nikada nije nista trenirao,pa se tripovati oko neke teretane je prilicno bedno...nista nisi radio ceo zivot,pa krenes sa 100 godina u teretanu i pocnes da se tripujes o ishrani,tegovima,picke materine,a realno nemas kondicije ni kilometar da predjes bilo kako...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima mojih slika na clanovi foruma :surprised: ali posto su me tamo prozvali pozerkom,i rekli da se reklamiram,necu vise da ih kacim :evotigana:

 

Ja sam zgranut.Hohstapleri i razbojnici sunce li im zarko,hakovali im nalog dabogda.Samo ostro s njima i pametno,ja njih znam 50 godina,veliki su to razbojnici,sedi....

Edited by sale 83
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zgranut.Hohstapleri i razbojnici sunce li im zarko,hakovali im nalog dabogda.Samo ostro s njima i pametno,ja njih znam 50 godina,veliki su to razbojnicisedi....

 

pretposlednja i poslednja stranica,pogledaj ako mi ne verujes :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

teretana je go kurac...proslo leto sam radio sa nekim gradjosom...on normalne gradje,nikakva teretana,trcanja,kurci palci...e,kada je poceo da dize teret visestruko tezi od njega ko iz picke,onda se zapitas da li je on zver ili neki deka/kreatin teretana boj...jebi ga,ovaj od 15 na gradji,a ima 40 godina...ubica...

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za lika koji je nekada nešto trenirao da kaže da je teretana go kurac je stvarno debilno. Prvo, teretana je mesto gde se vežba, na razne načine, i u teretanu ide svaki sportista kao i rekreativac koji ne može da izdvoji više od sat vremena dnevno na trening.

 

Drugo, voleo bih da uporedimo tog lika koji 25 godina radi kao fizikalac sa nekim likom koji 25 godina trenira stronglifts. Mada, nebitno, može i sa nekim bodibilderom koji trenira 25 godina pa da vidimo rezultate.

 

Ono što ti radiš je upoređuješ neuporedivo. A i voleo bih da vidim kako funckionišu leđa od tog lika i kako će funkcionisati još za koju godinu, kao i krvnu sliku. Imam ujaka koji radi kao fizikalac sad već 30 godina i ima problema sa svim živim. Do penzije će biti čudo ako bude mogao da se sagne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mora da se ide u teretanu da bi se vezbalo...vezbe koje trebaju rekreativno mogu i kuci da se odrade,u parku,bilo gde...neka idu rekreativci,njih nisam ni pomenuo...niti ulazim u to da li je neko ko trenira profesinalno bolji od nekog sljakera koji sljaka...fala bogu da je bolji...kao sto vidis/citas nisam uporedio nijednog sportistu,vec deka/kreatin teretana boja...izveo zakljucak da je ovaj u mnogoj boljoj poziciji jer je svoju snagu dobio na suvo,a ne prividno jake ruke,noge,bilo sta...ne znam da li ce krepati do penzije,verovatno u 90 posto slucaja su vidljive posledice tog rada...ali pomenu sam situaciju kada je zdrav,ne znam sta ce mu biti za 10 godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

biti kompleksas koji nikada nije nista trenirao,pa se tripovati oko neke teretane je prilicno bedno...nista nisi radio ceo zivot,pa krenes sa 100 godina u teretanu i pocnes da se tripujes o ishrani,tegovima,picke materine,a realno nemas kondicije ni kilometar da predjes bilo kako...

Ovo se i pre pričalo na temi (verovatno si ti pisao) i apsolutno nema smisla. Dakle, neko ko je odlučio da se bavi sportom i da trenira u teretani iako pre toga nikada nije aktivno trenirao je kompleksaš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...