Jump to content

Screenshot vašeg desktopa


Baal

Recommended Posts

Mare to je i mene brinulo... Uvek mozes ostaviti nekih 20-ak gb za Windows xp i da dual boot njega samo za igrice :) Kada zavrsis igricu, izadjes, vratis se na Ubuntu i teras... A na Ubuntu ako se malo vise zainteresujes mozes pokrenuti neke igrice tipa CS, i tako te kultove... Frozen Throne, Wow itd. Ali neke zahtevnije igrice, ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni samo to i treba, Garena i FT. :haha: Brinu me aplikacije naravno. Ne znam koja se aplikacija za sta koristi, gde da je nadjem, sama podesavanja u sistemu itd.

 

Kad sam vec tu, kojim programom mogu da izmenim w7 taskbar? Treba mi nesto tamnije. Trazio sam rainmeter ali vidim samo weather program naravno. :redface:

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve aplikacije imas zamenu :) Za nekih 90% aplikacija dostupnih windowsu... Jedino nisam nasao zamenu za DAW (za Audio produkciju, tipa Cubase, Pro Tools itd...), ali to mi i ne treba na Ubuntu, jer je midi podrska jebena, i sve je komplikovano... A sto se tice podesavanja u sistemu. Sve je na izvolte, tu je ubuntu forum ukoliko nesto ne znas... Za 2 dana naucis vecinu shellova (komandi), koje ces koristiti povremeno da se kurcis pred ortacima xD Sve u svemu, lepo je kad dodje neko kod tebe i pita te, " Koji ti je to Windows :P " a ti kazes, to je Linux, Ubuntu Linux :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...