Jump to content

Futurama


*nitro*

Recommended Posts

Sad sam gledao onu kad se prvi put pojavio Skrafi-domar. Valjao sam se xa xa xa!! :) najjachi lik

Scruffy's gonna die the way he lived. (листајући "Zero-G Jugs")

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene domar podseca na ono kuche sto je cekalo Fry-a (i inace najtuzniji kraj ikada u svetu crtanih serija :da: ). Skinula sam tu pesmu i zabranili su mi da je pustam jer sam htela da izazivam bedak kod ljudi.

 

 

E to je stvarno najtuznija epizoda. :cry: Ja sam se bas bio izbedachio, a pesma je legla neverovatno. Stvarno, za taj kraj im treba da ti neku nagradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krenuo danas opet da gledam Futuramu od starta...treba mi nesto da me keep smiling ovih dana...i iz cuga sam odgledao 6 epizoda :) Premocna serija bre.

 

 

Kiff, tell the boys, I have done it with a woman! :) (mozda ne kaze bas tako, al nevermind, iz glave...zakon epizoda!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I have mated with a woman! Inform the crew!

 

Tо ми стоји на мом простору у секцији "о мени"...

 

 

Иначе, кад већ делимо мрачне тајне, ја сам, након што сам у ДВД формату набавио све епизоде, сео и за два дана одгледао све. :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to je najbolja stvar. prvo pogledas sam sve pa posle predstavis to dragoj osobi tj pogledas opet i uzivas u tome sto se jos nekome svidja. uz pringles, domacicu, lashko i marlboro :)

 

Ma bre s njom sam gledao Futuramu i prvi put. U stvari ne znam dal' sam dve epizode odgledao sam. :) Jbg, ona je i skidala sa neta Futuramu dok ja nisam ni imao ADSL. :)

 

Inace, nije ti dobar recept za grickalice.

 

Prvo topli sendvici (danas je do dushe bila gibanica :P ), pa nes sa slagom (al jbg, imam ja svoj recept, ali da ne duzim sad :)), pa onda cipiripi uz neki keks, a onda se sve to lepo zalije nekom coca-cola-om. :)

 

milina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, bas sam sinoc gledao ovu epizodu sa Global Warming. :)

 

Inace, ovo za Al Gora mi ne izgleda poznato. Samo ne provaljujem da li je to neki bonus (izbacena scena) ili je stvarno u pitanju neki Futurama film koji bi trebalo da se pojavi uskoro. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Napokon sam sinoc skinuo svih 5 serijala....i odgledao do sada 2 !! Jao...nisu normalni !! Stvarno je crtac VRH !!

 

 

Je li ko gledao na nasim titlovima (video sam ih na pocetku teme)....je li prevod dobro uradjen i gubi li se smisao crtaca ?? Pitam zbog ljudi koji gledaju samnom jer im je engleski malo losija strana ! :)

 

 

 

 

BENDER FOREVER !! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ona u drugom serijalu kad se voze Titanikom :(

Mada kul je onaj deo Zap Branigan "Near that blackish holeish thing" :) :)

 

Ta losha? Nikad! doduse..ako si mislila na patetiku..pa jedino deo sa Benderom i onom groficom ali to samo pri kraju..inache je dojajna epizoda sam tako... Scene sa Zappom su tu zakon :)

 

"Oh...that's...very noble of you sir!"

"NO! That's very noble of YOU Kiff!"

 

i onda scena skenjanog Kifa a u pozadini se na prozorcetu vidi Zapp kako bezi :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta losha? Nikad! doduse..ako si mislila na patetiku..pa jedino deo sa Benderom i onom groficom ali to samo pri kraju..inache je dojajna epizoda sam tako... Scene sa Zappom su tu zakon :)

 

"Oh...that's...very noble of you sir!"

"NO! That's very noble of YOU Kiff!"

 

i onda scena skenjanog Kifa a u pozadini se na prozorcetu vidi Zapp kako bezi :) :) :)

Све епизоде са Запом су закон, поготово она кад се сруше на планету Амазонки.

 

She's built like a stakehouse, but she handles like a bistro.

 

You win again gravity!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...