Jump to content

Futurama


*nitro*

Recommended Posts

serija od tvoraca Simpsonovih,

 

gledao sam par epizoda i odushevio se, urnebesni humor od koga ne mozete prestati da se valjate po podu..sabijaju, za 2 epizode sam se smejao ko za 2 godine :D

 

jel gledao neko? koliko ima serijala? moram pod hitno da skinem sa neta sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Футурама и Family Guy су најбоље анимиране серије икада направљене.

Има 72 епизоде/5 серијала/4 ДВД издања. Нови серијал се најављује за 2008, а филм би требало крајем ове године да се појави.

Share this post


Link to post
Share on other sites

urnebesni humor od koga ne mozete prestati da se valjate po podu.

Čuo sam priče da je jednom dečku iz Ekvatorijalne Gvineje pošlo za rukom da prestane da se valja po podu.

 

Umeo sam da pogledam i po 5 epizoda za redom.

Gasp!

 

 

Elem, Futurama je veoma dobra serija. Čak u nekim aspektima i bolja od The Simpsons-a. Dr. Zoidberg rulz supreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam za ostale ali meni je futurama mnogo bolja od simpsonovih.verovatno zato shto su simpsonovi isfurani i bilo je dosta epizoda. najjachi likovi:farnsvorth,bender,kiff,zoidberg :P

odgledao sam svih 5 sezona and i can't wait 4 more. bring it on

Share this post


Link to post
Share on other sites

EEEEE!!!

Legendarna scena:

 

Fry pije litre i litre nekog soka zato sto je cuo da ako se u tvojoj boci nadje neki cep, valjda idesh na neku nagradnu turu u farbriku doticnog. (valjda tako nesto ide, ali taj deo nije tolko bitan)

 

Posle Bog_zna_koje_flashe, Fry krece da se gushi. Bender ga chekira i kaze da je osvojio nagradu.

 

E ONDA KRECE KIDANJE!

Kad fraj krene da skace od srece, sve zajedno za chepom u grlu, a zbog istog, umesto vriska, cuje se samo kako mu vazduh izlazi iz grla. :) :) :)

 

Jbg, ne mogu bash recima da objasnim, ali ko je gledao, jasno mu je zasto je ova scena tako dobra. :) :) :)

Edited by Brace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нови серијал се најављује за 2008, а филм би требало крајем ове године да се појави.

 

Nisam imao pojma da se ista desava vezano za futuramu. Jel' se zna kakav je film u pitanju. Mislim, neka konkretna radnja ili je josh uvek sve samo u najavi?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genijalan crtac!!! :D

 

Dobro.."ispod" Simpsonovih..ali jbg..mozda vremenom postane i better, who knowz? Likovi su genijalni..ne znam koga da izdvojim kao boljeg..licno, od "glavnih" najvise volem Zoidberga i cesto volim da imitiram onaj "vup vup vup vup" zvuk sto proizvodi :) Likchina...Bender Rodrigez legenda za sva vremena..alwayz blesavo senilni profesor...jedino me Fry malko smara :/ ...a omiljeni sporedni lik?

 

ALL HAIL THE HYPNOTOAD ! ! !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam imao pojma da se ista desava vezano za futuramu. Jel' se zna kakav je film u pitanju. Mislim, neka konkretna radnja ili je josh uvek sve samo u najavi?

 

Дешава се свашта везано за све, све се покреће са мртве тачке, само проклети Fallout 3 никад неће угледати светлост дана. :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Futurama, iako odlicna, nikad nije niti ce biti bolja od Simpsonovih.

;) Slazemo se za Earl-a, ali moje misljenje je da je futurama daleko kvalitetnija serija od simpsona.

Recimo, stvoriti zaplet za epizodu Simpsona nije nikakav izazov, jer slicnih likova ima svuda i generalno, cela postavka serije je veoma banalna. Uzmi stereotip i vozi dok ide, a ici ce jos dugo :)

Gledano iz ugla scenariste, Futurama je mnogo kreativniji projekat koji iziskuje vise koncentracije i lucidnosti.

 

Mada, nemam zaista bas nista protiv simpsona ;) Samo mi je Futurama mnogo zanimljivija.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Futurama i Simpsonovi i nisu za poredjenje. Ja iskreno nemam pojma sta mi je draze, ali zato sto imaju drugacije fore i humore je malo drugaciji. Simpsonovi su nekako za shire mase, dok Futurama ima malo drugaciji humor, ali nikad ne bih reko da je jedan serija loshija od druge. Mislim da se samo do jaja dopunjavaju. Se fore i sav humor i price koje nikako ne idu uz Simsonove, mogu da se vide u Futurami i obrnuto. Mislim imati lika kao sto je Homer, dozvoljava neke potpuno drugacije zaplete i samim tim urnebesne fore, dok Bender i Fry opet imaju neke svoje price u koje bi bilo jako glupo smestati Homera.

 

Mislim da je glupo to sto ljudi automatski krenu da uporedjuju serije, a serije su slicne gotovo samo po crtezu. Da je Futurama drugacije crtana i da ne znamo ko ju je pravio, nikad ne bi ni imali ovakva poredjenja, a to je ono sto ljudi cesto previde.

 

Iskreno, mislim da bi bila vedlika steta da nemamo bilo koju od te dve serije i hvala Mattu i na Futurami i na Simpsonovima. Ono sto ja znam, sto se tice poredjenja je, da su mi Simpsonovi i Futurama bolji od svih dugih crtaca.

 

Pozzz..... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sada neuporedivo draža Futurama, pre svega zbog štreberskog humora (vidi sliku... pored desnih boca piše Klein's beer... :) ) i boljeg koncipiranja likova...

 

Klein%20Bottles%20from%20Futurama.png

 

Moj omiljeni lik je Dr. Zoidberg, kralj nad kraljevima (obraća se Fry-ju, koji je inače human, i to muškarac: "OK, young lady, open that mouth so we can see the brain... Not that mouth, the other one!" Wonderful! ;) ).

 

Jedva čekam nove epizode.

 

jel gledao neko? koliko ima serijala? moram pod hitno da skinem sa neta sve!
Pa da si rekao meni, narezao bih ti sve, imam odavno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је најбољи моменат кад Зоидберг каже "Ј'accuse" у епизоди Bending bender (или нешто слично). Вриштао сам кад сам то чуо, што због тога што сам се сетио шта сам ја писао кад смо на писменом имали тему "Оптужујем", што због тога што ми је тај спој Зоидберга и Золе немогућ, не знам...

Кад год то видим, смејем се по 5 минута...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...