Jump to content

Како бисте реаговали када бисте сазнали да Ваша девојка има више сексуалног искуства од Вас и шта бисте предузели поводом тога?


Painkiller_JP

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Vise iskustva od mene: Bilo bi mi do jaja, samo bi uzivao, trudio bi se da uradim sve da i njoj bude lepo. Kod iskusnih cica nema zime. Samo cista uzivancija i lepota. Verujte mi. A ego uvek mozete da nahranite na drugi nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naslov teme je kult kultova. :) :)

 

-elem, ja bih se potrudio da budem emotivno potresen, nakon cega bi jedini lek bio da me ona licno i personalno utesi i ublazi moj dusevni bol. ;-) uvek uz recenicu: "ti ne znas koliko je to meni bitno, i ne znam da li cu IKAD (!) moci da se pomirim sa tim" (tako da mora stalno da me tesi). :)

 

 

p.s.

jedno razmisljanje na temu iskustva (ne znam gde sam cuo, ali nije lose): ako neko procita prve 2-3 strane od 100 knjiga, da li mozemo da kazemo da je nacitan? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al'je narasla...Jeeeeee...

Nego kakve veze to ima,znate kako kazhu :

"Bez stare koke dobre supe nema..."
Razmishljajmo ovako :
Meni je draze da ti samo sednem i uzivam u "vozhnji"...<-Odnosi se na mushke i na zhenske...

Aj' da predjemo na to ko je tu zaista glup...Mushkarci ili zhene...
Zhene :"Glupe mushke,shovinistitchke svinje!"
Mushkarci : "Kutchke!Sve one hoce..."

Sretao sam mali milion ljudi koje za koje mi kazhu da ih nisu spitchili samo oni koji nisu pitali i koji su zhurili na bus...
Daklem...Koji su glupi???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušajte da vam nešto kažem: tema je glupa, jer je potpuno normalno da devojka ima više seksualnog iskustva od dečka. To je zbog toga što žene po pravilu mnogo lakše zadovoljavaju seksualne potrebe, pa čak i zarađuju novac na tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušajte da vam nešto kažem: tema je glupa, jer je potpuno normalno da devojka ima više seksualnog iskustva od dečka. To je zbog toga što žene po pravilu mnogo lakše zadovoljavaju seksualne potrebe, pa čak i zarađuju novac na tome.

 

Pa kome nude usluge ?? :confused: Zenama ?

Edited by EdenEcho

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zbog toga što žene po pravilu mnogo lakše zadovoljavaju seksualne potrebe, pa čak i zarađuju novac na tome.

 

 

odakle ti to? upravo je obrnuto...

i kakve veze ima sto zaradjuju na

tome, to ne znaci da su zadovoljene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mi govorimo o seksualnom iskustvu uopšte, a to da li je neko zadovoljan u seksu je sporedno... Znao sam da će žene negativno reagovati na moj post. Pa, razmislite logički - ode devojka u kafić i pita nekoliko nepoznatih muškaraca hoće li da se kresnu sa njom; koliko njih će odbiti? Zamislite suprotno - muškarac ode u kafić i pita nekoliko žena hoće li da se kresnu s njim; koliko njih će pristati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам који су поуздани начини за утврђивање "искуства".

 

Их, бре, Гавро, ваљда си скапирао да је наслов теме еуфемизам за "Шта урадити ако Вам се девојка туцала као штука, а она је Вама тек трећа по реду?" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Их, бре, Гавро, ваљда си скапирао да је наслов теме еуфемизам за "Шта урадити ако Вам се девојка туцала као штука, а она је Вама тек трећа по реду?" :)

 

Знам брате али ти као клинац немаш појма шта је секс (ваљда то сви виде као клинци, јебем ли га ...) па немаш појма ни шта је то "искусно".

Риба која је "искусна" (лош израз, "искусна" сидашица и дроља) нема шта да тражи са таквим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem, treba je vezati za drvo, namazati medom i pustiti roj besnije' pchela na nju!!!

A kada se to zavrsi, takvu je valja ulepiti izolirkom i istuci kaisem, a onda joj vezati kamen ponizenja oko levog clanka i naterati je da skacuci na toj nozi obidje turu po udarnim gradskim setalistima.

Na kraju je ubiti zarivsi joj zahrdjalo koplje pod bradu!!!

Harr!

Yeah!!! :red::rockdevil::pivopije::)

 

po mom misljenju i trebalo bi da muskarac ima malo vise iskustva (malo vise) bar da zna gde sta ide... i tako...

Mislim valjda "gde sta da gurne" :) :) :):rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам брате али ти као клинац немаш појма шта је секс (ваљда то сви виде као клинци, јебем ли га ...) па немаш појма ни шта је то "искусно".

Риба која је "искусна" (лош израз, "искусна" сидашица и дроља) нема шта да тражи са таквим.

 

Не, врло мали део то искуси као клинац, углавном то иде са 18, 19, 20 (истина, не знам како је сада, клинци и клинке су ударају као луди, можда се та граница и спустила)...

 

 

Парафразираћу познаницу - "Клинци не знају шта раде, али то раде искрено, уз огроман труд и целу ноћ". :)

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, koja je razlika u 15cm i 20cm :)

neke moje iskusnije drugarice rekle su mi da ih vise zanima "fi" nego "el". ;-)

e sad, da li je to do njihovog iskustva ili licnog ukusa, to ne znam.. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...