Jump to content

Fallout 3


Axeanosilas

Recommended Posts

Au, pre koliko vremena sam ja čuo da će dve Mešugine stvari biti u ovoj igri!

Bila ta igra. Zvala se Fallout: Brotherhood Of Steel i izašla je za PS2. Sranje neopevano, gora i od Tactics-a. Ali je muzika fina.

 

Elem, Bethesda succcccccccks, ali ipak ću je igrati kada (ako?) bude izašla. Bethesda succccccccks. Bio na Fallout 3 forumu...likovi 'ladno raspravljaju o tome da li bi igra trebala da bude real time ili potezna...bruka. Još samo da počnu da se premišljaju dal' da zovu Perlman-a da odradi naraciju ili jok. -.- E da, iako je Meshuggah cool, ipak više volim onu ambientalnu iz prva dva dela, kao i one numere iz '20ih, kada je Fallout u pitanju. Mada, nesumnjivo je da će da "modernizuju" franšizu što će dovesti do toga da Fallout community neće ni ovu igru priznati kao nastavak. Suits me just fine. ^^ Doduše, postoji vrlo vrlo mala šansa da igra bude odlična...

Share this post


Link to post
Share on other sites

БОС је била срање неопевано...

 

Што се музике тиче, ако игру не отвори Louis Armstrong - A Kiss To Build A Dream On, биће то велико разочарење...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pustite ljude nek rade svoj posao (mislim programere) ne bi izabrali da prave igricu da i sami nisu bili fanovi. U fazonu treba im dati koji predlog i to ali ne treba ih smarati, sacekajmo da vidimo sta ce ispasti. Ne verujem u svakom slucaju da ce biti verna replika originala ali i ne treba da bude, samo dok ima duh dobrog starog Fallout-a sve ce biti ok :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja mislim da ce ovaj "Fallout" biti neopevano njesra

Zasto sam stavio ovo pod znake navoda?

Kao prvo igru ne rade genijlaci poput Tima Kain-a koji je pored prvog dela odgovoran i za igre poput Arcanuma i Bloodlines-a

Drugo igru radi Bethesda,koja po mome skromno misljenju ne ume da napravi dobar i pravi RPG(da,da pricam o Morrowind-u i Oblivion-u)

Vece vidim drvlje i kamenje,mislim svaka cast za tehnikalije i nelinearnost/slobodu u Elder Scrolls III/IV igrama,ali je sto se tice RPG aspekta igra prilican supak

Glup sistem napredovanja(skaci u mestu pola sata dok ti ne poraste strength/acrobatics),mutavi likovi koji ponavljaju uvek iste genericke recenice,totalno beskorisne/neupotrebljive ofanzivne magije(pa se na kraju svaka borba svede na mlataranje macem),i najbitnije po meni za svaki RPG,odsustvo ikakve karakterizacije likova igru vise svrstavaju u zanr neke avanture sa jakim RPG/akcionim elementima

Moje misljenje,no-offense

Edited by Re-Animator

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da ce biti extra i da ga nece zasrati pa ne znam shta...previshe je para u igri...

 

i takodje mislim da ce ovaj teaser biti bash teaser...tj. svi ce se pitati a kako je on ziv..a kako ovo..a zar nisu u post apokalipticnom dobu,a otkud eskimi tu itd...sigurno nam se neshto dobro sprema cim trailer najavljuju ovako dugo...

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je u tome Bethesda mora da napravi kompromis imedju starih fanova i ovih novih tehno klinaca

Pravu,dobitnu sredinu je uvek tesko naci i nekako uvek to na kraju ispadne-ocajno :)

No videcemo vec-samo imajte u vidu da se Bethesda pre svega rukovodi time da zgrne pare na racun stare i legendarne fransize(cuj,pa normalno :mhihi: )

Na koji ce nacin to uraditi-rafinisanjem/sminkanjem ili izbacivanjem neceg stvarno dobrog kao prirodnog nastavka serijala-will see....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi mislim da je bethesda u potpuno drugacijoj situaciji...

 

Prodaja igara..bar sto se rpg-a tice zavisi od recenziji...da je oblivion u svim casopisima dobio ocene izmedju 60-70 ne bi bio gde je danas...opet sigurno svi novinari koji ocenjuju RPG zanr su fallout manijaci...oni ce samo gledati koliko to stvarno lichi na Fallout 3,kao sto bi i svaki fan gledao...tako kritika u casopisima uveliko zavisi od toga koliko ce igra biti dostojna originalu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bethesda has finally released the Fallout 3 cinematic trailer. There are a couple of things that the developer wants you to know about it:

 

1) Yes, that’s done in-engine

 

2) Yes, that’s The Ink Spots (singing “I Don’t Want to Set the World On Fire”)

 

3) Yes, that’s Ron Perlman.

 

Personally, I like the clip. It carries the grim and unapologetic atmosphere of the Fallout series, though it is a bit on the short side.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...