Jump to content

АДСЛ или кабл?


MissionVao

Recommended Posts

Meni su povecali upload? Isto sam na Beotelu.

 

 

Ali evo koliko izvlaci od 1,5/256

 

1140599295.png

 

Upload je jos u dobar, koliko je down daleko od 1,5.

 

Da i cigani su digli cenu najjeftinijeg paketa, nekih 200 dindzi.

Edited by Stefan34

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i mog wirelessa.

1142927115.png

kod mene je i dalje 1024kbps 1500din i nema nikakvog pojeftinjenja.pre je bilo pojeftinjenje kada sbb spusti cene posto mi provajder uzima net od sbb-a ali sbb je vec odavno spustio cene,a nama na wirelessu godinu i kusur dana ostaje ista brzina.sad mi dolazi adsl ali ne bih da predjem.vidim da je to sve super i povoljno ali samo ako si korisnik duze vreme pa kao dobijas dupliranje brzine.ovako mi se neda da zbog pocetnih 500kbps brzih od mog paketa uzimam adsl i budem obavezan da im placam net svaki mesec godinu dana.ovako imam server na tavanu,odlicnu konekciju i placam net kad mi je volja.da sbb dodje bila bi druga prica,ali na adsl nema sanse.

i da da nezaboravim.otkud toliki protok za nula dinara? hvatate signal sa obliznje zgrade ili vam vasi placaju internet pa vas nista to nekosta? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo za Dimmu-a

 

1142967805.png

:pivopije:

 

Dinara: 0

 

A odgovor na tvoje pitanje je... Da, krademo iz komsiluk ;) Moj komsiluk je veoma primitivan, uplacuju iptv a ne zakljucavaju modem... Naravno, ja sam on guard non stop, pa odmah upadam, menjam konfiguracije sto se tice administratora da ne moze da udje, pa stavim sifru na wi fi i eto meni besplatne konekcije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stolet, fino radi SBB, mada ume da zeza negde gde je signal lošiji.

 

Shinigamy91, velika mudrost ulaziti u otvorene rutere i menjati admin password... Jedan hard reset i opet se vraća na staro. Hajd' uzmi neki WPA2 sa MAC filteringom hakuj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kapiram ja da nije to neka mudrost, to moze svako ko se imalo razume u internet i kompove... Fora je sto oni ni taj hard reset ne umeju da odrade. A wpa2 sa mac filteringom... Trebas biti ludak sa prevelikim znanjem aircrack-a i ostalih kurotvorina... Uspeo sam da hakuje WEP, nisam se ni trudio nesto posteno... ALi kapiram da je WPA2 sam po sebi pretezak, a kamoli MAC filtering

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne kradem vec jednostavno nam ponudili da postave antenu na vrhu zgrade, mi prihvatili i to je to. Sad za dz imam nesto bolje nego sto sam imao dok sam placao, ali selo je ovo i bolje nema. Bolje ista nego nista, plus za dzabe, ne bih da se bunim. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...