Jump to content

Muzička slagalica


Recommended Posts

Ne mogu da verujem da nema tema o nashem poznatom kvizu koji se najduzhe drzhi na nashoj televiziji...

 

Jel gledate ovo? Mozhda uchestvovali nekad?

 

Ja sve neshto u segmentima, par dana pratim i onda 2 meseca nishta... :(

Ali bash u to vreme nema nishta na tv-u tako da uvek kad uhvatim tu i ostavim.

 

Inache voditelji ovog kviza su najgori u istoriji, nemaju pojma da naprave atmosferu. A vrh svih vrhova je ona Milka Canic :lol

 

 

Shta mislite o kvizu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Милка Цанић - владар из сенке

 

Пријављивао се ја неколико пута... или је то био неки други квиз? Не, то је био онај "Сам против свих", па ме пичке никад нису звале.

Елем, животна жеља ми еј да одем на тај квиз, ионако постајем све бољи у слагању речи, иако је мој ћале ту неприкосновени цар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su jednom rekli da Milka ima svoj "fan club"! :lol:

 

Asocijacije su mi najbolja igra. I strava je shto su vratili onu matematichku, ta je isto dobra. Ne mogu da verujem koliko ima slabih ljudi u matematici kad to gledam.... Nekako mi odmah skochi samopouzdanje! Mada kontam da je tezhe kad si tamo zbog treme i toga...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kviz je ok. Bio je mnogo bolji kada ga je vodio NIkola Neskovic, al ne verujem da se toga iko seca.

 

Сећа се. Те прве сезоне са редовно пратио. Чак смо се и у школи играли слагалице... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Такође, тад су и награде бил свецке!

 

Штета што асоцијације не носе више поена, врло често се од њих ништа не зависи. Мада, гледао сам једном једну емисију где је било нерешено на крају!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su najvishe u secanju ostale reklame sa slagalice...

 

"Imate novi stan, kafic, restoran, fali vam samo MetalInex nameshtaj!" :lol: Ne znam jel se to josh vrti...

I ona za tepihe Dijana valjda, Stara Pazova... :D

 

Pre je bila i reklama sa Segu, ne secam se kako se zvala firma al neki klinci su igrali Fifu :) tu sam prvi put video da postoji sega pa sam je ubrzo i kupio :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su najvishe u secanju ostale reklame sa slagalice...

 

"Imate novi stan, kafic, restoran, fali vam samo MetalInex nameshtaj!" :lol: Ne znam jel se to josh vrti...

I ona za tepihe Dijana valjda, Stara Pazova... :D

 

Pre je bila i reklama sa Segu, ne secam se kako se zvala firma al neki klinci su igrali Fifu :) tu sam prvi put video da postoji sega pa sam je ubrzo i kupio :lol:

Znaci, to su recenice koje su usle u istoriju, Dijana tepisi sa Svetlanom Bojkovic (pipka tepih za rese i kaze "zar nisu lepi" :D )

 

Ja inace, kad naletim, naravno, pogledam kviz,posebno sam vezan za njega jos od malena ali mislim da je ona igra sa kasom tesko sranje. Mislim, retko ko se trudi da sve vreme smisleno ubacuje brojeve, uglavnom odluce poslednje brojke, ali, dobro, ko sam ja da ispitujem kvalitet kviza(osim sto sam gledalac)

Milka Canic je :rockdevil: , vec 200 godina se smejulji iz prikrajka, chkilji ochima i trese vratom, ali, boze moj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Погледајте на анциклопедији за Србију. Пише, "знаменити људи Србије":

Милка Цанић - прави владар из сенке Србије

Саша Матић - слепи пророк

Баја Мали Книнџа

Лотар Матеус

 

Сад су их додали још.

http://uncyclopedia.org/wiki/Serbia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su najvishe u secanju ostale reklame sa slagalice...

 

"Imate novi stan, kafic, restoran, fali vam samo MetalInex nameshtaj!" :

 

Aaaaa !!! Skroz sam to zaboravio :) svaka ti cast :)

 

e bila je i ona reklama za Komtrejd cini mi se... sa nekom loptom koju svi udaraju pa ona preleti neke silne prostorije, kancelarije, bazene i na kraju je neki smeker uhvati. Se seca neko toga?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја се сећам Николе Нешковића, новогодишњег специјала из (типа) 1996, где су се естрадне звезде такмичиле; "Имате ресторан, кафић, стан? Фали вам само МеталИнекс намештај", Милка Цанић је легенда, а колико знам "Сегу" је продавао "Беософт".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Страшан квалитет је Слагарица! Гледао саам на почетку кад биле и игре типа 5х5 и тако... И Металинекс, Дијана и остало, еееееееее....

 

Милка Цанић у последњих неколико месеци се поново чује, истина само каже "Добро вече!" , али ко зна можда се и врати својим мудростима, хехе

 

 

Ја се сећам кад је била Мила Арсић водитељица... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Милка Цанић у последњих неколико месеци се поново чује, истина само каже "Добро вече!" , али ко зна можда се и врати својим мудростима, хехе

 

Ja mislim da je ona već neko vreme mrtva, a da nama puštaju video klipove iz šteka. :lol:

 

 

Evo jednog zanimljivog linka - Neciklopedija (Poznati na drogama)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skocko_i_devojcura.jpg

 

 

Верује се да је Скочко у основи персонификација измештеног опажаја себе самог у ситуацији радикалне патње које такмичари проживљавају уз госпођу Цанић и њoј подређеног гонича у обличју млађане девојчуре која је у бити само матрикс верзија НТС-а. Ипак, постоје претпоставке да је Скочко ништа више него сновиђење изазвано халуциногеним опијатима којима су такмичари подвргнути непосредно након свог првог директног контакта са Милком Цанић.

 

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...