Jump to content

Muzička slagalica


Recommended Posts

Slagalica me nikad nije posebno privlačila, osim na samom početku. Mada moram da priznam da bih svaku od brojnih voditeljki koje su kroz taj kviz prošle... znate već šta. Samo jednom sam slao prijavu, negde 2004-te, pa nije prošla. Zato pamtim učešće u kvizu Sam protiv svih - e to je bila kvizčina. Istina, upao sam zahvaljujući prepisivanju na testiranju od jedne cure što je sedela ispred mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne seri jbt? Aj sad idi budi zanimljiv ne nekom drugom mestu.

 

Ti ces da mi kazes...

 

Moj broj i skocko, tesko da nekad takmicari imaju bolje resenje od mene, asocijacije mi dobro idu, ali slagalica ne ide kako treba pa necu da se prijavljujem...a i spojnice, zavisi sta daju...volim da gledam kviz, nije los....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иван Бауер.

 

Илити Иван Сељак на немаћком. :mhihi:

 

Ало принце, узе ли неку кинту ил' га исцолова само тако ?!

За број водитеља, знам да си мазнуо, не сумњам у то ... сналажљив си ти младић.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah kolko si osvojio na kraju? Inache to je zaista bio odlichan kviz, a puno sam gotivio voditelja chijeg imena ne mogu da se setim...

 

Ja sam nažalost nastupao pre nego što su novčane nagrade udvostručene. Ključni trenutak je bio u četvrtom krugu, kad sam pao na pitanju koji superheroj se zove Piter Parker. Znao sam da je Spajdermen, ali nisam mogao u trenutku da se setim i nemam pojma zašto sam požurio i rekao da ne znam. Sjebala su me i dva Pavla - nisam znao pravo ime patrijarha Pavla i ime žene kneza Pavla. I onda, u petom krugu - nisam znao u kojim delovima tela se sadrži osein. Igrao sam gong igru za 30 hiljada i osvojio 17 i nešto hiljada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ај' за Павла енд стаф ... ал' осеин! Јој требаше коске да ти склацкају посред студија ... и камера да то документује.

 

Ш'а се буниш, имао си сасвим довољно за неку нову тр00 јакницу рокерицу ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

JI onda, u petom krugu - nisam znao u kojim delovima tela se sadrži osein. Igrao sam gong igru za 30 hiljada i osvojio 17 i nešto hiljada.

Није лоше, није лоше. А осеин је у костима, само име му каже. Додуше, ко не може да повеже барем са остеопорозом, тешко да ће знати такво питање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...