Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Vidi onu cicu što čepi kraci u crvenog kabrija, uh uh :mhihi:

 

Po meni stare trojke iz osamdesetih, su najodvratniji auti što je BMW ikada napravio.

 

Daleko odvratniji i od petica iz tog doba. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikacu ja jenu nabudzenu trojcicu e30, sa Ceraka. Mrak je auto! Lik je kupio istu za 500 evra, i dve godine je sredjivao na selu. Za svaku platu je kupovao po deo, dva i ugradjivao u istu. Bolesnik! Mozda je malo i preterao, ali meni je mrak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopšte nije nizak, naprotiv. Vozio sam se u njemu i mogu reći da mesta ( čak i pozadi ) ima na pretek.

 

Izrazito komforna limuzina, prikazani je 2.0 TDi ( najpopularniji kod nas).

Taj dizel motor mu je izuzetno bučan, i takav zvuk itekako zna da iritira.

 

Spreda i naročito bočno deluje prelepo, dok mi je odpozadi najblaže rečeno - odvratan! No, to je moj ukus...

 

Passat CC koji će se uskoro pojaviti, biće daleko bolji od sadašnjeg Passata sa uklonjenim navedenim anomalijama

( tiši motor, zadnji deo znatno znatno lepši). :da:

Edited by VooDoo SoloSouL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, na njega nisu bacene, al znas, nekako kad ljudi oko tebe znaju da imas kintu, onda ti non stop predlazu sta da uradis sa istom i stalno ti izvlace istu za nesto.. *LoL

 

Nisam trebao da podizem iz banke..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tacno, kada sma ja stedeo za prethodni auto dolazili su razni likovi, sa kojima sa prijatelj i oni sa kojima nisam i trazili stalno pozajmice jer su znali da imam lovu jer stedim za kola ..... najbolje je drzati kintu na deviznom racunu u banci :D

 

Pre neki dan stric kupio Fiat Stilo karavan, 2005. godiste 1.9 jtd i mogu vam reci da je ono kanta, ni za qrac nije, mada jebem li ga, mozda je to samo njegov kanta ili je to zato sto je karavan, ali automobil mi se ni malo ne dopada. A i ne znam sta je koji qrac iu kupavao karavan, mogao je da kupi onaj sa troje vrata, on bas izgleda jebacki i sigurno je upravljiviji i stabilniji.

 

Inace moram da se pohvalim, sad ce dve godine od kako sam vlasnik Golfa 4 SDI i moram da naglasim da ni jedan jedini kvar nisam imao, nikakvo ulaganje........... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš mu mater, Zafiru imam od novembra, prije 3 dana mi rikne sijalica na faru.

Ja skontam koja sijalica ide (H7), stari sutradan kupi a ja zamijenim. Prvi put da sam podigao haubu, i snađem se oko zamjene.

Neobično sam ponosan na sebe. A još sam neki dan zamijenio baterije u ključevima... Tanke one kontakt iglice, ali ne sjebah ništa.

 

Inače, ona Alfa 75 je u vlasništvu jednog od naših omiljenih gitarista, čika Saleta Friša:

Inace, glavna dnevna aktivnost ovog umetnika su automobili! Veliki je ljubitelj Italijanske auto-industrije, a pogotovo marke ALFA ROMEO!!! Višegodišnji je clan "Alfa Romeo Club Serbia" i fanaticni je obožavatelj modela 75 TURBO (ciji je i ponosni vlasnik)!

Link do slike, još jednom.

 

http://www.myspace.com/frishperodefformerosasha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš mu mater, Zafiru imam od novembra, prije 3 dana mi rikne sijalica na faru.

Ja skontam koja sijalica ide (H7), stari sutradan kupi a ja zamijenim. Prvi put da sam podigao haubu, i snađem se oko zamjene.

Neobično sam ponosan na sebe. A još sam neki dan zamijenio baterije u ključevima... Tanke one kontakt iglice, ali ne sjebah ništa.

 

Inače, ona Alfa 75 je u vlasništvu jednog od naših omiljenih gitarista, čika Saleta Friša:

 

Link do slike, još jednom.

 

http://www.myspace.com/frishperodefformerosasha

 

 

Zar je to sreca!? Ja sam upravo izvalio kako da promenljivu tj vrednost koju neko unese preko TextField-a (koja je tipa String) pretvorim u Integer i iskoristim je kao vrednost duzine(broj elemenata) niza; Izracunam faktorijel i vratim vrednost tipa Intiger u String kako bih mogao da je prikazem na Labeli.

 

Aaaaa.. Osecam se bozanstveno. Sada mogu da resim svaki problem. Zlatni paket text i naredba NumberFormat!!!

 

P.S. i sada bih trebao da spavam, ali ne mogu od srece!! :) :) :)

 

ZIVELI!!

 

btw, ja sam radio mnogo vece poduhvate ispod haube, a ne usudjujem se da zamenim sijalicu zadnjeg fara.. UStvari mrsko mi je.. Vzano je da mi radi leva, da me niko ne zakaci, misleci da sam motor ili tome slicno..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

wau sad cesh da zujish...

ako oces pravu ziku a po pristupachnoj ceni onda je to alpine...

pionir je govno najgore,samo neki HU valjaju-zvuchnici shitina...

a ako se vec otvarsh poshteno tu su ti hifonics,rockford fosgate,grund zero...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...