Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Pioneer je nevidjeno govno. Ja imam Kenwood i prezadovoljan sam, a pozadi imam par Blaupunkt zvucinika trosistemci 20 cm 120w i do jaja zvuce, sad cu da naprad ubacim jos jedan par zvunika u vrata 17cm neke do jaja trosistemce. Nije mi toliko bitno da je glasna mjuza, meni je bitno da je lep zvuk. Zao mi samo Magnat zvucnika koje sam prodqao zajedno sa prethodnim autom, ono je bilo opako :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam al prikljuchio sam blaupunkt elipse, neka najcool serija direktno(znachi bez pojachala) na alpine HU koji imam,pochele su da se raspadaju,pri jachem bassu,znaci katastrofa...

 

zato sam uzeo sve alpine,HU,2x vrata,nazad elipse,na tabli visokotonci i gepek-sealed 13" peak power 1,500 wati,a to gura pojachalo hifonics brutus...

znachi pomera bubrege... :D

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hate, ona bebara sto si postavio (poslednja na prosloj strani) ima MRAK felnu, jednu od naj boljih koju sam video...

 

ma felne sa ubachenim srcem velikom jotazom su keva....

 

 

 

a ovaj ford je lep kao i ime koje nosi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, dao sam dedi dvicinu da ode s njom do Bosne. Kaze lik da ju je vozio 170km/h na auto putu, i da je mogla jos, al on nije smeo. Ne mogu da verujem!!! Deda mi je ludak!!!! Jebo te ja je nikad nisam vozio preko 145km/h, a poslednjih godinu dana je uopste nisam vozio preko 110km/h.

 

Dvicina je `87 godiste. Ima 4 klipa, 4 brzine, 1300cm i 55 KS (standardno) + 12 KS (zbog izvadjenog katalizatora).

 

Ne verujem!!

 

 

Steta sto nema merac obrtaja. Ja verujem da su klipovi izgoreli :P :P

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najzanimljivija ona gotke gde se vidi kamion kako je udario lika i kad mu je ovaj pao pod tockove kamiondzija zakocio i tako ga cepao 20-ak metara, jebote koliko mesa po putu :) A takodjer mi je smesna ona fotka gde je liku otpalo skoro cetvrtina lobanje i istoji na instrument tabli, sve sa ocnom dupljom :D

 

Znaci momci pazite kako vozite, kako vas voze i gde prelazite ulicu :D

 

 

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

bmw-m-zero-concept.jpg

 

Koncept m zero (pretpostavljam photoshop)

 

 

bmw_m1_concept.jpg

 

 

M1 - 30 godina (pretpostavljam da je skroz levi auto photoshop).....

 

U svakom slucaju, odlicne kreacije

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.scheurijzer.nl/flitspaal.htm

Ako bilo izvinjavam se.

 

Brate FUJ!!!! Uh... UZAS!! Auuuuu!!! JOOOOJ!! Ne mogu da verujem.. Aaaaaaaaaaaaaaaaaa..

 

Vristao sam!!!

 

Idem avionom na more!!!

 

Posle prvih par slika, hteo sam i ja da se nasalim, ali ovo je previse. Stvarno. NEmam snage!! Zgrozen sam!!

 

A veceras sam devojku jedva odvezao do metroa, bio neki udes kod Skupsnitne (raskrsnica Takovske i Bulevara). Strasno. Kisa, nervoza, guzva. Zasto ne pomere barem skrsene automobile?! Nego zablokiraju saobracaj. Jebo te strasno!!!

 

 

@ Mustang

 

 

Odvratni su. Jos odavno sam rekao da lici na testarosu.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ce u buducnosti automobili jos vise liciti jedni na druge. Prvenstveno zbog aerodinamike, jebi ga kada ga ubace u tunel jasno se vidi kakve automobil treba da ima konture da bi imao najbolju aerodinamiku. Tu treba dodati i resenja koja smanjuju buku vetra kao sto su retrovizoru, sakrivanje brisaca ispod nivoa haube, peglanje svih ivica na krovu i bokovima koja mogu da izazovu shumove. Na kraju dizajneru ostaje sloboda samo da dizajnira odlik farova, stopaljki, instrument table, a sve ostalo je menja vise slicno. Cak, na zalost, sad i farove vecina dizajnira na istu foru...... jebiga :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast BMW-u za nastavljanje tradicije, a ne k'o Opel kad su se odlučili da ponovo ožive GT ime, uzimaju platformu sa strane, auto nigdje veze sa originalnim...

Što li su uopšte prestali proizvoditi Speedstera, kao da će ovaj bolje proći. Speedster - hipersvemir.

Usput, i Ford je odradio dobar posao sa GT40 odnosno nasljednikom.

 

Nego, što se tiče linka sa eksplicitnim fotografijama, ako ima još takvih linkova - kačite, ali s obzirom na druga Mustanga, sa upozorenjem.

Ja sam pregledao link, moram priznati da se nisam puno zadržavao, ali, vrijedi vidjeti. Što se mene tiče, ono bi moglo u auto-škole.

 

Usput, pročitah da nova Zafira izlazi 2010. Ne mo'š dočekati jebote.

Stara, "Zafira A", ova koja je kod mene u garaži, mi je ljepša od novijeg (2005) modela, ali novi ima ljepšu siluetu (širi je) i nemam pojma u kojem će smjeru ići dizajn, Opelova 2004/2005. linija mi je simpatična ali u nekim momentima pretjerana. Bojim se tek za nastavak priče.

 

Usput, ja krenuh davno da ovo kucam, pa se u međuvremenu stvorio Nazgulov komentar...

Majku mu, meni je Testarosa bio najogavniji Ferrari, ali sam ga nekako zagotivio s vremenom, baš-baš. Možda zato što sam vidio onaj 456 pa mi se život zgadio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da ovo treba ubaciti u obavezno stivo auto skola, pa da vide sta se desava kada se izivljava sa kolima, kada se vozi kao stoka, jbg imresioniras ribu, a onda posle toga ti creva krase asfalt, komadi lobanje po kokpitu, mozak pored menjaca, creva .... treba dati nalozenim klincima do znanja da svaki postupak ima svoje posledice pa tako i bezobrazna, divljacka voznja.

 

Inace ja kada vozim na more, kao sto sam i prosle godine ovde napisao, ja volim vecinu magistrale 5-om brzinom na 2000 obrtaja znaci nekih 90km/h, postujem ogranicenja, konstantno gledam sva tri retrovizora jer redovno ima nekih pametnjakovica koji obilaze, ulaze u makaze pa da pustim stoku, smanjujem rizik na minimum, a opet s' druge strane ipak uzivam u voznji. Ubacim par guaranica, mineralnu, grickalice, pustim neku laganu nocnu muzikicu tipa Satriani .... :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam brate. Ja znam napamet put za Crnu Goru, vozio sam se a i voizio sam tuda sto puta. Leti su jake vrucine, velike su guzve.. Nervoza je na nivou. Ne znam.. Onda i kad stignem, slomljen sam 3 dana. Zato sto ne volim da odmaram, stajem. Ja za 8 sati stizem u Bar.

 

Put je prelep, stvarno za uzivanje, obozavam ga, ali kad sve saberem i oduzmem, bolje je ici avionom, a dole ce mi vec keva pozajmiti svoja kolica :) Fino gospodski popijes sokic i za pola sata stignes u Podgoricu. Milina!!

 

U principu mi se ogadila ta voznja po magistralama, tu se najvise gine..

 

Necu puno da kenjam, ali tih motorista mi i nije toliko zao. Koliko puta sam ovde u Beogradu imao prilike da ih srusim. Brate mali su ne vidis ih a guraju se izmadju automobila i voze ludacki. Par puta su me cak i prepali, kad projure pored mene 200 na sat.

 

 

Ove slike su suvise odvratne da se bilo kome pokazuju!!!!!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idem vec 10 godina tom trasom i nasao sam optimalno resenje: uvece iz BG krecem oko 20,30h, cim izadjes iz grada i udjes u Lipovacke sume, prdjes vikend naselja put postaje prohodan, prazan, nema guzve. Prvo stajanje u Cacku, pojedem sendvic i do granice stanem samo eventualno na Zlatiboru na 10-ak minuta. Nikad u sred noci ovde nije guzva. Na granici sam pre svitanja, a tek pred PG pocinje malo veca guzva ali nije strasno, Cim prodjem PG i krenem prema Cetinju put je odlican, tri trake, nema guzve i na trajektu sam veoma rano i cekam maksimalno pola sata do 45 minuta.

 

E sad kada se vracam kuci obavezno gledam da to bude radni dan, krenem ujutro oko 05,30h, trajekt prazan, do Pg skoro da nema vozila, posle Pg takodjer, kada predjem granicu stanem da klopam pa pravac Zlatibor. Na Zlatiboru se zajebavam, odem na rucak, setam po planini do posle podnevnih casova. Tada onako odmoran sa punim baterijama picim kuci.

 

Ja nisam covek koji se lako iznervira, nisam ni sujetan kada me neko pretekne pa da ja jurim za njim da mu vratim pa makar to bio i Yugo 45.

 

Ovakve slike me opominju sta moze da se desi, ali ne mogu ni da me potresu toliko da zaboravim na automobil. Evo prosle godine kada sam se vracao kuci video sam pored puta onaj automobil u kom je poginula porodica iz KG, razvaljen poput ovih sa slika, krvav stoji pored puta, ali sta da se radi, i to je zivot, i to se desava, ne treba se prestrasiti jer onda samo sebi jos gore sranje pravis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...