Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Slikao sam danas M6 kabrio,kakav auto...Al mrzi me sad da kacim sliku

 

A tu si :)

za tebe isto pitanje:

Nego imam ja jedno pitanje. Ko to svedoci toliko u korist bmw-ovih sportsih preformansi.

Znam da ga bije "sportski" glas, ali ne znam nijedan konkretan uspeh u nekim takmicinjima gde su bmw-ovi modeli pokazali svoje sportske preformanse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si prodao crljenog đuntakina?

 

Nisam, nema ozbiljnih ljudi danas na ovom svetu :D Lepa cena, lep auto, retk ko pozove, a brojac na sajtu kaze 900 puta pregledan oglas. Bas me briga, ako ga ne utopim vozicu ga i dalje, odlican je to automobil, jako zahvalan.

 

Uskoro treba da mi stigne novi ljubimac, moj Bukefal pa sam preokupiran sad sa tim, manje paznje posvecujem crljenom ljubimcu, ali doci ce i on na red jel kad padne sneg Bukefal iz konjusnice ne zeli da izlazi pa eto Crvenku prilike :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tu si :)

za tebe isto pitanje:

Nego imam ja jedno pitanje. Ko to svedoci toliko u korist bmw-ovih sportsih preformansi.

Znam da ga bije "sportski" glas, ali ne znam nijedan konkretan uspeh u nekim takmicinjima gde su bmw-ovi modeli pokazali svoje sportske preformanse?

 

Stari M3 je bio nekad bog i batina na relijima,naravno lancia delta integrale je iz tog perioda bila nenadjebiv auto i nijedan proizvodjac automobila nije imao odgovor na to.Bilo je pokusaja...

No,da skratim,ne pratim mnogo te sportske zajebancije tako da nemam pojma ko je sad glavni,ali rekao bih da su francuzi i japanci trenutno najbolji sto se tice tih sportskih zujalica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozes da iskoristis performanse?!?!

 

Brate u Nemackoj na autoputu nemas ogranicenje!! Vozi koliko smes.. Znam da je prosli e60 530d, gario preko 240KM/H. Nije ko kod nas, sjebana zemlja!

 

Eh sta mi i po cemu vozimo.. Jebem ti zivot!!

 

I onda dodje neki baja i kaze da nikad ne bi otisao iz Srbije da voli/brani Kosovo i da je protiv EU. Pitam se samo imaju li ti ljudi oci?!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije u tome poenta.. Ti izvuces maksimum kad pretices ili startujes sa semafora pa ga dignes na 4.5 obrtaja ;) (diesel)

 

Ta maksimalna brzina je potpuno nebitna. Ja sam samo jednom vozio 200 KM/H, cisto da probam, i ne planiram nikad vise, osim ako nekad ne budem vozio neki opaki BMW kroz Nemacku..

 

Nego imam ja lepo bogami fin problem sa cetvorkom.. Restartuje mi se kompjuter svako malo, tj najvise nocu kad su upaljena svetla, muzika, grejanje.. i recimo zmignem dugim svetlima i puf.. restart!

Ugasi se auto i opet upali, i na tabli se sve ponisti na nulu. Kada se to desi u stanju mirovanja, nekad cekam i po minut da dodje struja u auto.. Nema je nigde..

Isao sam kod nekog elektricara gledao mi je akumulator i da li se negde gubi struja, kaze da je sve ok. Jebem li ga. Onda mi je crko taj kompjuter, a?

Moguci slicni uzroci istog kvara su to sto mi se turbina gasi preko 2.5K obrtaja i sto mi je riknuo podizac stakla od suvozaca..

 

Da li je moguce da je ovlazilo to cudo(kompjuter)?! Bas sam ga terao kroz opaku vodu, radi testa. Voda preko haube.. Cccc! Ili je jednostavno crkao, ili je mozda neki drugi problem sa strujom.

 

Da li bi mi pomogla dijagnostika? Ovaj elektricar kaze da mi ta dijagnostika ne bi nista pomogla.. jebem li ga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozes da iskoristis performanse?!?!

 

 

Mislio sam na preformase rukovanja automobilom. Naprimer nemas ti neka skretanja gde ces da skreces ko manijak. Sto u principu moze sa bmw. ALi ne vidim kome to treba.

Brate u Nemackoj na autoputu nemas ogranicenje!! Vozi koliko smes.. Znam da je prosli e60 530d, gario preko 240KM/H. Nije ko kod nas, sjebana zemlja!

 

Samo u nemackoj. Vaistinu. Al opet mnogi automobili mogu tako da se gaze. Kupis benzinca pre 2000 kubika i 150 konja, i eto ti garis 240 ko od shale.

Koje to posebne preformase bmw-a tu tachno koristis. Unikatne da kazem.

Za te puteve je mustang dusu dao. Inako si autoptevi kod njih malte ne pravi.

 

 

I onda dodje neki baja i kaze da nikad ne bi otisao iz Srbije da voli/brani Kosovo i da je protiv EU. Pitam se samo imaju li ti ljudi oci?!

 

Neka prica sta oce.

 

Iz svog auta nikad neces moci da izvuces maksimum,to mogu samo profi vozaci na nekim stazama predvidjenim za to.Svaki bmw ima blokadu na 250 km/h,isto kao audi,mercedes...

 

Ne radi se o koriscenju maksimuma brzine.

 

Da li bi mi pomogla dijagnostika? Ovaj elektricar kaze da mi ta dijagnostika ne bi nista pomogla.. jebem li ga..

 

Jebmeliga verovatno bi neki moderniji elektrichar mogao da pomogne. Ja pucam da ti je otisao neki kabli u kurac. Sto je najveci problem kod svih modernijih automobila na elektroniku.

Ako je onaj sto ti je prodao menjao kablove pa stavio neke krsine moguce da je do toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahahhaah!!

 

Pa prvi put u zivotu imam dizela, pa reko sad nema svecica, platina, razvodne kape, kuraca palaca, .. reko sad mogu kroz opaku vodu da prodjem! .. i stvarno sam prosao!! ;):)

 

Nista znaci jedino dijagnostika..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa prvi put u zivotu imam dizela, pa reko sad nema svecica, platina, razvodne kape, kuraca palaca, .. reko sad mogu kroz opaku vodu da prodjem! .. i stvarno sam prosao!! ;):)

A tebi je golf dizelas? Auu pa nemoj to da gazish mnogo. Dizeli nisu pravljeni za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas sta kad sma gledao golfa, nije radio levi far! I ujutru kad sma ga kupio je radio.. Mozda je, na brzinu, lik zamenio taj neki kabal i mozda zato bas i imam problem :P

 

Ali vise pizdim. Dao bih kesa koliko treba, samo da se otkloni.. Jbt u voznji i to nocnoj mi se ugasi auto, nije bas naivno..

 

Ne bih ga ja gario.. al kad sam ga uzeo bilo je jace od mene.. sad vozim laganica..

 

VRELE GUME:

 

Naveo si bar 5 problema...

 

Ne računajući potop...

 

 

 

Voda preko haube... Pa ti si optimista :-)

 

Mom tati se to desavalo na Oktaviji pa su mu promenili kompjuter...

 

Ahahaha, sprdaju mi se.. nekad i treba mi tako!!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas sta kad sma gledao golfa, nije radio levi far! I ujutru kad sma ga kupio je radio.. Mozda je, na brzinu, lik zamenio taj neki kabal i mozda zato bas i imam problem :P

Sad vec sve vise polazem na to.

Ali vise pizdim. Dao bih kesa koliko treba, samo da se otkloni.. Jbt u voznji i to nocnoj mi se ugasi auto, nije bas naivno..

 

Overi ti tu elektroniku. Ne bih se ja zezao sa time. MOj cale je imao slichnih problema no mi na auto nemamo komp. ali su kablovi zajebavali do jaja. Sve dok nismo stavili original fordove.

Ne bih ga ja gario.. al kad sam ga uzeo bilo je jace od mene.. sad vozim laganica..

 

A dobro, sta znam. :)

Meni uvek zao kad gare dizelashe. Oni su mi nekako full kulijana ono. Gradic, 30 na sat, spora mjuza. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je kompjuter. Na primer onu zicu(lampicu) za grejace, na kontaktu, ugasi odma kad je napolju 0 stepeni, a nekad je po vrucini drzi 2 min.. Onda svetlo u kabini, se ne pali uvek na vreme, kad izvucem kljuc iz brave.. Nekad zablejim u mraku par sekundi. Takodje kad elektricno podesavam levi retrovizor pomera se i desni.. Nekad mi u sred voznje pocne da pisti i upali lampicu od rucne. Jao ne mogu sad svega da se setim.. ali mislim da sam 99% nabrojao..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je kompjuter. Na primer onu zicu(lampicu) za grejace, na kontaktu, ugasi odma kad je napolju 0 stepeni, a nekad je po vrucini drzi 2 min.. Onda svetlo u kabini, se ne pali uvek na vreme, kad izvucem kljuc iz brave.. Nekad zablejim u mraku par sekundi. Takodje kad elektricno podesavam levi retrovizor pomera se i desni.. Nekad mi u sred voznje pocne da pisti i upali lampicu od rucne. Jao ne mogu sad svega da se setim.. ali mislim da sam 99% nabrojao..

 

Ja bogme mislim da su kablovi. Nisi ti ronio sa automobilom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mislim da sam resio problem!!!

 

Ahahahahhahahaha! KAKO SAM SRECAN!! OPET IMAM AUTO!! Jupiiiiii!!

 

Znaci vozio sam ga na dijagnostiku kod Joce, i lik odma i po paljenju izvalio da je otisao akumulator (lose je verglao).. Znaci izgubi napon i ugasi se.. Stavio novi od 72A, obrisao greske sa kompjutera i sve sljaka kako treba!!

 

A sto se tice gasenja turbine, puklo mi neko malo crevo.. Juebem ti crevo!!! Mesec dana vozim bez turbine :(

 

Kako sad ide.. jebe kevu!! Odma sam morao da ga raspalim 180 na autoputu..

 

A joj!! Mozda bolje da mi nisu zamenili to crevo :P

 

Taman sam se bio razocarao i pomislio da sam kupio govno, kad ono cetvorka RULZZZ!! ;)

 

-----------

 

E ostale su mi sad jos neke sitnice.. Podizac stakla od suvozaca i centralna brava ne radi na istim vratima, ali za to mi se jebe.. Ne smeta za voznju!

 

.. i trebao bih volan da prevucem novom kozom. Cuo sam da neki lik odradjuje za 60 evra.. Otom, potom...

 

U principu auto je spreman za EU, samo da upadnemo na taj sengen 01.01.2010. sipa se nafta i zbogom Srbijo... ~ ~

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazgulima sjebali konje kod Rivendala, a pa ih sad opremili i automobilima. :haha:

Sklapani u Mordoru od metala sa plamen planine, točkove radili patuljci, a sedišta kupljena u Mrkoj šumi... uvek u crno obojeni...

 

A gde ćeš... u koji deo evrope Nazgule? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da neces sa mnom?! Ne znam jos.. Za sada planiram severo-zapad: Madjarska, Austrija, Nemacka, Holandija, Francuska (mozda Belgija) i obavezno Engleska (ako bude moglo sa sengenom).

 

Može... imam braću u Francuskoj, može svratimo do njih usput. :pivopije:

A ja bih isto da se selim... ali preko okeana... Novi Zeland mi je na umu.

Mada... ne žurim nigde i ništa još nisam zacrtao. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, најјаче је то са аутом, имаш своје, радиш како ти се хоће, увек можеш да спаваш у њему, да ти буде и дом и превозно средство.

 

 

А, како ти то планираш?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...