Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Kolima kad ides svoj si gazda! Stanes gde oces, okrenes gde hoces, spavas gde hoces, vidis sta hoces.. A ne ono preko agencija.. izvodaju te ko majmuna po nekim muzejima i to je to. Jebali ih muzeji.. Nisam ih ni u Beogradu obisao. Hocu da vidim kako ljudi zive, kako se provode, da na mestu koje mi se `dja ostanem 3 dana a ne 15 minuta koliko ti odredi vodic grupe.. i tako to..

SLOBODA MATORI!! Mozda i za nas od Nove Godine, a?! ;)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolima kad ides svoj si gazda! Stanes gde oces, okrenes gde hoces, spavas gde hoces, vidis sta hoces.. A ne ono preko agencija.. izvodaju te ko majmuna po nekim muzejima i to je to. Jebali ih muzeji.. Nisam ih ni u Beogradu obisao. Hocu da vidim kako ljudi zive, kako se provode, da na mestu koje mi se `dja ostanem 3 dana a ne 15 minuta koliko ti odredi vodic grupe.. i tako to..

 

 

 

Па, то сам и рекао, зато сам те и питао како планираш. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da se organizujemo da napravimo neki yumetal auto skup :)

 

nas 5-6 sto ima automobile da se nadjemo i da malo krstarimo po srbiji :)

 

Ja sam trebao da castim za moju cetvorku, i da okupim neke ljude sa teme, ali sam se bio, nesto, razocarao kad sam je uzeo.. pa je sve propalo..

Izgubio sam volju da je bilo kome pokazujem..

 

Ako sad nije kasno, mozemo da se okupimo! Ja sam ZA i castim pivo ili sta ko vec pije.. ;)

 

 

@ كافر

Da!!

Nazalost, ako mi verujes, imam neke ortake koji ne mogu da pribave 200 evra za put. Jedan cak kaze, da ne moze da skupi ni za pasos :(

Tako da cu morati da idem sa punisicima i ljudima koji rade ;)

Jbg, Srbija!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam trebao da castim za moju cetvorku, i da okupim neke ljude sa teme, ali sam se bio, nesto, razocarao kad sam je uzeo.. pa je sve propalo..

Izgubio sam volju da je bilo kome pokazujem..

 

Ako sad nije kasno, mozemo da se okupimo! Ja sam ZA i castim pivo ili sta ko vec pije.. ;)

 

 

kakvo pivo, mi smo svi ovde petrohead, benzin nam teche kroz vene sta ce nam alkohol :))Ne gubi volju, brej to su samo kablovi.

 

a ako nesto krene uz kurac, nema problema sa NIvom moze josif sve da nas slepuje :))))

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jesam baksuz, nesto me brava zeza na auto, a nov je! Ne mozes ga zakljucati, kao zakljuca pa odmah vrati...to sam primetio kad sam dolazio kod drugara sinoc...hm, posle smo malkice slavili(dobi cerkicu) pa posle nisam bravu ni proveravao, samo ga parkirao, sutra cu pogledati...majku mu, moram uvek biti baksuz :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj rodjak ima BMW Z4 Coupe :da: a drug mi ima Toyota Supra,

jest' da je malo nezgodno odpozada, ladno glavom uvijek zakucam od krov auta :haha:

Sve u svemu, i dalje najvise volim svog osmaka, new gearbox u sklopu s shift kit,

kostalo me dobra mjesecna plata, ali na kraju se ispalti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jesam baksuz, nesto me brava zeza na auto, a nov je! Ne mozes ga zakljucati, kao zakljuca pa odmah vrati...to sam primetio kad sam dolazio kod drugara sinoc...hm, posle smo malkice slavili(dobi cerkicu) pa posle nisam bravu ni proveravao, samo ga parkirao, sutra cu pogledati...majku mu, moram uvek biti baksuz :udri:

 

Nije ti to neki problem, matori.. Ali, realno, mogao si da uzmes ovo za tu kintu:

 

opel-astra-gtc1.jpg

 

Nemac je nemac!

 

Pre neko vece videh reklamu, za 12 soma je prodaju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nazzgul: ne prodaje se za 12 soma vec za 13, to jest 12.990 eur, a to je motor 1.4 twinport sa 90ks, malo lenj na nizim obrtajima, to jest vuce kao tvoja cetvorka bez turbine ;) Inace odlicna kupovina, novo je novo.

 

Ali za mene je najbolja kupovina Subaru Impreza 1.5 boxer AWD za 12 soma!!!! Nisam mogao da verujem kad sam video reklamu. Bokser motor, pogon na svim tockovima, SUBARU IMPREZA za 12 soma!!! NOVA! Iz salona :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E te reklame sa 99999 brojevima, na kraju cifre, stvarno uticu na mene ;)

 

Nisi li ti govorio da je sasvim dovoljno 90KS i to u dizel motoru?! ;)

 

 

Ma odlican mu je auto ako se njemu svidja!! Najbitnije je da je covek zadovoljan i tacka. . .

Sta ce drugi reci i sta misle, je potpuno nebitno.

 

Nego, ajde da se okupimo!! REALNO!!

 

Nisu svi iz Beograda, mozda prvo da odredimo lokaciju, koja bi svima odgovarala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nazzgul: meni je 90ks dovoljno, ja sam samo rekao ako bi kupio takav automobil da bi ti bio osetno slabiji od tvog Golfa :P Ne bih se bunio da dodjem u posed ove Astre, moj Golf ima 68ks i ja sam zadovoljan, za mene je tih 90KS kao avion ;)

 

Mada Subaru Impreza je moj favorit, ne moze da se meri koliko je to ozbiljnija firma od Opela.

 

Bas cu sad da bacim pogled sta Toyota nudi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, istina je, japanci se zaista slabo kvare, pozdani su, ali jbg ako ti nesto rikne kosta ko sam djavo. Ali da su pouzdani - jesu.

 

Ma Subaru Impreza za 12 soma je vrh ponuda, nema konkurenata

 

Povoljno prodajem bubreg. A negativna, provereno radi (testiran na gomilu toksicnih materija), mogucnost izbora levi/desni.

Cena: 11 999.00 :udri::udri::udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naso sam kompletne specifikacije motora na mom autu

 

N7A

16 valve engine

Capacity: 1998 cc

Bore: 86.0 mm

Stroke: 86.0 mm

Compression: 10.3:1

Valvegear:Chain driven twin OHC. 16 valves. Hydraulic tappets.

Fuelling: EEC-IV controlled multi-point fuel injection

Power: 150 hp (110 kW) @ 6000 rpm

Torque: 190 N·m (140 lb·ft) @ 4500 rpm

 

samo se kurcim. p.s. Zadnja vucha pa moze i da driftuje kol'ko ti volja :D

Edited by Elitista u Povoju.
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U brate, pa to neka opaka masina!!

 

LIKE!!!

 

Ali coveku nikad dosta!! Ja verujem da sad predjem u auto od 150KS, da bih opet pozeleo da ako moze bolje i brze ubrzava na semaforu ;)

 

Inace toliko sam se isprepucavao sa drugarom koji 2 godine vozi novi KIA pro_ceed 1.6 dizel, da ti nije dobro! Na kraju smo se posvadjali..

A joj!!!

Jebi ga, ne, sto mi rece jedan matori prijatelj: "Ne mozes da podneses da je Korejanac napravio bolji auto od Svabe" i grohotom se nasmejao..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

U brate, pa to neka opaka masina!!

 

No sta. Pa ford.

 

 

Ali coveku nikad dosta!! Ja verujem da sad predjem u auto od 150KS, da bih opet pozeleo da ako moze bolje i brze ubrzava na semaforu ;)

 

Ma ja na semaforu lagano startujem. :) Volim naglo da ga ubrzam u voznji. Da prilepi za sediste. Naravno na otvorenom putu. :)

 

Jebi ga, ne, sto mi rece jedan matori prijatelj: "Ne mozes da podneses da je Korejanac napravio bolji auto od Svabe" i grohotom se nasmejao..

 

Ma da bar grade to koreanci shvabe ili ko vec. :)

To dovlache inzinjere i ekipu iz raznih delova sveta za dobre pare.

Edited by Elitista u Povoju.
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...