Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

dosta vishe automobila kao kuglice i kapljice, vratimo se pravim vrednostima.

 

Volvo-740.jpg

:wub:

 

Uvek kocka, nikad krug.

 

Bio je neki test reno scenic valjda protiv starijeg volva direktan sudar.pokidao ga je reno.doduse ne znam kako bi se proveo protiv nekog novog :haha:

Оставио сам већ тај клип пре пар страна. И даље бих пре возио Волво.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неостварен сан. Када будем себи могао да приуштим ову коцку (караван је још бољи) стварно неће бити смисла возити је.

 

Што се тиче оног теста са Реноом, без обзира ко направи пробој у безбедности (ГМ, Волво...) пре или касније то сви прихвате (осим Заставе, Ладе и Дачије. Кинезе и Индијанце не спомињем), тако да нема смисла поредити нове и старе аутомобиле, бар по питању безбедности. Колико ми се чини Фиат пунто је први који рађен тако се да при судару енергија утроши на гужвање предњег дела возила, а кабина са путницима да остане колико-толико неоштећена, што је сушта супротност у односу на Југо или још горе Флориду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote proradio opet crv u meni, opet sam poceo da se zanimam za Focus. Moram da odem na neki plac da detaljno pogledam par komada, mozda i da probam neki. Prelep je, ima motore koje je razvijao sa Pezoom, koji su dobrog kvaliteta (samo sto kod Forda imaju oznaku TDCI) i jako je lep enterijer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote proradio opet crv u meni, opet sam poceo da se zanimam za Focus. Moram da odem na neki plac da detaljno pogledam par komada, mozda i da probam neki. Prelep je, ima motore koje je razvijao sa Pezoom, koji su dobrog kvaliteta (samo sto kod Forda imaju oznaku TDCI) i jako je lep enterijer.

 

 

jedan lik je kupio focusa 2006-to ( kolega mog caleta ) bas sa tim motorom kaze da je super, da cukne u drvo, ide dobro, vec ga 2 god ima nije pokazao nikakve probleme, za po gradu je udoban ni po autoputu nije los, ne trosi puno, zanimljiv i prijatan za voznju.

 

Par exelance.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju dve vatijante tog motora, kao i Pazoovog, 1.6 i 2.0. Ovaj prvi ima 90ks ali kazu da ide kao vetar, ovaj drugi je preko 100ks. Voleo bih da sednem, probam, da malo ocenim koliko je kvalitetna zavrsna obrada, ali jako mi se svidja, to mi je najlepsi automobil u toj klasi. I onaj produzeni mi je takodjer prelep

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citao sam dosta foruma na temu Focus, i vidim da je najbolje ocene odneo 1.6 TDCI koji ima 90KS, ali kazu da ide kao da ima preko 100ks, registracija nije skupa, odrzavanje, a jako je dobar automobil. Meni je Focus prelep, sad ostaje da se stekuje kesh pa cemo da vidimo :)

 

Inace gledam ja Top Gear, imam sve sezone (14) ali imam i one stare od 1989-1993 kao i sve specijale Klarcsona .... naravno da sam gledao i Focusa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...