Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Phaeton najjeftiniji je oko 70 000,najskuplji oko 105 000.

A8 imas vec od 65 000 a opet je Audi.

 

Gledam bas,novi Nissan GTR ce kostati 720 000 dolara.Za te pare ce ljudi pre kupovati Mercedes SLR ili neki Ferrari.Preterase ga i oni.

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phaeton najjeftiniji je oko 70 000,najskuplji oko 105 000.

A8 imas vec od 65 000 a opet je Audi.

 

Gledam bas,novi Nissan GTR ce kostati 720 000 dolara.Za te pare ce ljudi pre kupovati Mercedes SLR ili neki Ferrari.Preterase ga i oni.

 

Pa jebiga nisan je nisan, posebno gtr, cist sportak. sto ne moze da se kaze za mecku. A i sto kaze necko, na sajtu zbore drugacije.

 

Realno za te pare ovo i to dva komada:

geigercars-ford-gt-2008-701569.jpg

 

sa sve porukom iz auspuha SUCK IT UP FERRARI!

 

 

jesus sto nemam priliku ovo da nadjem u srbiji....

Edited by l3s26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad vozi 4-orku sa 3 vrata :)

 

Hvala!!

 

@@@@@@@@@@@@

INACE!!!!!!!

 

OPET MI JE RIKNULA TURBINA!! HAHAHAHHAHAH!!

 

NIJE ZA MENE DIZEL NI AUTO ISPOD 3000cm3 sa 200 i kusur KS.

 

A i naduvani Nemci ;)

 

Nego nisam nervozan, jer sam bio pametan!! Imam garanciju godinu dana, tako da ce da mi je srede pobnovo, for free i nadam se da ce da mi otkucaju novu garanciju na jos godinu.. Hahhahaa

 

Jedini problem sto moram opet da se iscimam do uzica!! Ali bolje 20 evra na put, nego da sam ovde negde radio, bez garancije i sad pukao ponovo 300 evra za remnont..

 

A joj!! Sto je do jaja feeling garancija!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo mater pocecu da vozim japance! Sa njima nema ovih zajebancija, crklo ovo, otislo ono ... moja sestra vozi Toyotu vec tri i po godine i apsolutno nista nije radila na automobilu osim redovnih servisa.

 

bas mi je zao zbog ovoga, nadam se da ce ti sve otkloniti u garantnom roku al jebemu mater, mozda zaista bolje da prodas kola :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo mater pocecu da vozim japance! Sa njima nema ovih zajebancija, crklo ovo, otislo ono ... moja sestra vozi Toyotu vec tri i po godine i apsolutno nista nije radila na automobilu osim redovnih servisa.

Toyota nije loša, ali je Honda bar za klasu iznad. Čak bih pre kupio Subaru neko Toyotu.

 

Mada, mislim da nije Naguzov problem kvalitet VW, nego činjenica da su polovni automobili koje nam uvaljuju uglavnom sa nekom manom. Bilo da su kradeni, ili lupani, ili vraćana kilometraža, ili prećutano da je rađena generalka. Suviše je to veliki rizik. Dođe mi da kupim novi punto classic sa povlašćenim kreditom, samo kad bih imao neki krš da uvaljam za popust od 1000€.

 

Koliko dugo nisam bila ovde, jel Nazzgul konačno pazario bembaru?

Eto šta žene jedino zanima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa tobom, moj Golf IV je kod mene vise od tri godine i ni jedan ozbiljan problem nisam imao, osim sto me je jednom majstor nasankao i naplatio nesto sto nije radio. Jedno vreme mi je malo trosio ulje, da bi se posle ispostavilo da je ulje koje sam sipao bilo lose, sad sa Mobil 10-40 radi kao sat, ne trosi uopste ulje.

 

Jako je tesko naci dobar, ocuvan polovnjak, bez obzira na godiste. Ali veruj, taj Punto je govno neopevano. Prvo jako je mali, bar meni. Limarija je tako tanka da ne mozes da verujes, moj prijatelj je kupio u Zastavi i platio poprilicno, na kraju se ispostavi da nema ABS. Jebes to.

 

Ma samo treba otvoriti 4 ociju, ne zuriti, ne srljati i pregledati ako treba i stotinu polovnjaka pa kupiti najbolji primerak. I pored otga je to lutrija, ali bar smanjujes sanse da ti se desi opaka havarija. Najbolja varijanta je kupiti od nekoga koga znas, a ja trenutno jurim jedan takav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali veruj, taj Punto je govno neopevano. Prvo jako je mali, bar meni. Limarija je tako tanka da ne mozes da verujes, moj prijatelj je kupio u Zastavi i platio poprilicno, na kraju se ispostavi da nema ABS. Jebes to.

Jedine su mi opcije to i Sandero, a ne zna se koji je više opljuvan. :) Onaj sandero od 7777€ mi je delovao kao super ponuda, ali posle ove teme nisam više pametan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto šta žene jedino zanima. :)

 

Nemaš pojma :P

 

Pitaj Rutasa koliko mrzim BMW :haha: a danas sam uparkirala jedan u milimetar, pošto koleginica n'ume :P

Ozbiljno, šta je uzeo, vidim da pominjete vagena?!

 

Edit: mojne kupujete ono đubre od yugo punta, za Zastavu dati 7k EEEJ. Samo izračunaj koliko ćeš godina imati kad ga otplatiš. I polovnog punta. Brrrr...

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedine su mi opcije to i Sandero, a ne zna se koji je više opljuvan. :) Onaj sandero od 7777€ mi je delovao kao super ponuda, ali posle ove teme nisam više pametan.

 

zaista rizikujem da me ovde svi ispljuju, ali brate mili pre bih išao taksijem ili GSP-om nego vozio Punto ili Dačiju. Pogotovo Dačiju. Ono je zaista nešto što je oličenje ružnoće. OK, motor i menjač su OK, tu nema šta, ali sve ostalo .... pre neki dan vidim neki komša u Munzeu kupio sandero, pogledam pozadi i vidim da nema nezavisno ogibljenje nego onu poprečnu štanglu, to jest most. Ej, pa moja Mazda iz 1991 je imala nezavisno ogibljenje. Ružno, do zla Boga ružno. Mada opet, stvar ukusa i očekivanja, nekome je možda i lepa, a nekome je možda i nebitno to što je ružna, kao što ima ljudi kojima je nebitno što je riba ružna sve dok daje pičke.

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

oOoo, dobro veče!

 

Dakle - hoćeš li mi konačno reći šta je i za koliko kinte kupio Nazzgul da ne orem po temi u ove sitne sate :haha:

 

Evo ovako: požurio je i kupio automobil koji je bio jako povoljan, ali nije bio baš u tip-top stanju. Naime u pitanju je Golf IV TDI. Platio je oko 5.800 eur a godište je 2002. uvpz iz zemlje u kojoj se najgore vozi i najmanje vodi računa o automobilima. Uložio je dosta novca u njega, promenio gume, servis mali i veliki, centralna brava, turbina crkla i još neke stvari. Sve u svemu automobil jako lepo izgleda, motor mu je odličan, ne troši ulje, ali je generalno automobil ko zna kako vožen i održavan pa se dešavaju ovakve stvari. Kasko osiguranje je takodjer platio, ali to mu se isplatilo jer je već stigao da udari kamion na Gazeli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači platio je Italijanku nemačkog porekla nakvarcovanu do bola, sa silikonima i ispeglanom kosom, ali u starim cipelama, pohabanim krpicama i sa nepoznatom "kilometražom". Ccc :no:

 

 

Edit: I već je imala sukob sa taštom na Gazeli!!! Auuu...

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači platio je Italijanku nemačkog porekla nakvarcovanu do bola, sa silikonima i ispeglanom kosom, ali u starim cipelama, pohabanim krpicama i sa nepoznatom "kilometražom". Ccc :no:

 

 

Edit: I već je imala sukob sa taštom na Gazeli!!! Auuu...

 

Upravo tako! Lepo rečeno. Ali, prodavac je bio fer toliko da je ipak cena bila realna, ipak je 5800 za to godište jako niska cena, bar u to vreme bila, tako da je imao još bar soma evra na raspolaganju da rešava te probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAhahahhahahaha!! Lepo me ogovarate! ;)

 

@ Ajlin

 

Routasydan je sve perfektno opisao ;) Ulozio sam oko 2000 EUR. ALi je auto sada tip top i prilicno sam zadovoljan istim!!

 

Na zalost nisam imao dovoljno para za dobar BMW e46, a ni strpljena da vise skupljam i zivim bez automobila.. Jbg.

 

BTW,

Napisah na facebook-u. Izgleda nije do turbine. Primetio sam veceras, posle voznje, "sveze" rasprskano ulje oko mog auta. Izgleda mi puklo crevo sto dostavlja ulje iz motora do turbine, pa mi je zato kompjuter gasio turbinu preko 2500 obrtaja. Provericu jos ujutru nivo ulja.

 

 

Inace, slazem se sa Routom za Dacia-u i Punto! Sramota da se tako nesto pravi u 2010. godini.

 

@BluesRocker

 

GROME, ako hoces novi, dobar, jeftin auto, preporucujem sledece:

KIA Pro_ceed!

Subaru Impreza!

 

Ne znam kakav je HYUNDAI i30! To ti mozda neko drugi objasni.

 

A jos vise ti preporucujem da ne bacas tolike pare na nov auto!! Kupi neki polovan auto do 2000-3000 EUR-a. Recimo mozes kao tole da vozis Fiat Bravo 2000. god sa klimom, za 3 soma evra.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj golf sto si uzeo je samo bio malo estetski zategnut,motor mu je ocigledno razgazen kad ti malo malo nesto rikne.

Uzmi neku NEMCINU.Eto ti sad.

Smejes se drugim proizvodjacima,pricajte vi sta hocete,japanac kad napravi to je to.

Nije dzabe Honda Accord najbolji auto u svojoj klasi.

Punto 2,ITALIJANSKI 1.9 jtd.Provozajte taj auto.Prenesite samo utiske iz voznje i zanemarite zavrsnu obradu.Nema pored njega TDI sta da trazi.To su zastareli motori i to je cinjenica.

Rout,SDI nema turbinu i nema kvarljivih delova pa je zato i pouzdan,ali to mu uskracuje performanse.

Buducnost je u turbo benzincima,jer sad pocinju da se prave od 1400 kubika i 200 ks.Dizel je dostigao svoj vrhunac,nema dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj za 3000 mora da je u perfektnom stanju inače ga ne bi prodavali :)

 

Nema to veze prodaju ljudi aute iz raznoraznih razloga.

 

IZmedju ostalog sada su cene pale, zbog toga sto je slaba potraznja a evro skocio.

 

Buducnost je u turbo benzincima,jer sad pocinju da se prave od 1400 kubika i 200 ks.

 

Buducnost je u vodoniku :]

Edited by l3s26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi neku NEMCINU.Eto ti sad.

 

Ahahhahahahah! :)

 

:pivopije:

 

Nije golf za izivljavanje! To je mali autic, jos sa dizel agregatom. Jebi ga brate, kad nisam imao para da uzmem BMW.

Cuo sam pricu da je neki lik iz Munchena, vozeci novu cetvorku, po autoputevima do Srbije i tako to, uspeo da sprzi turbinu za samo cetiri godine!

Lik je 2 puta kupovao polovne turbine i opet ih sjebao. Na kraju je kupio novu turbinu i namerno udario auto, kako bi naplatio pare od osiguranja. Presao je na japance i nema nikakvih problema.. Moze da gazi 200 km/h i da ne razmislja o turbo chargeru ;)

 

Nije dzabe Honda Accord najbolji auto u svojoj klasi.

 

:pivopije:

 

 

Mada vidjam svako jutro u Dobracinoj, kada idem na posao, (NOVU) Hondu Accord sa zardjalim kocionim diskovima. Nisam mogao da verujem.

 

Taj za 3000 mora da je u perfektnom stanju inače ga ne bi prodavali :)

 

Ma kupi plac u zemunu, i pocni da pravis kucu. Sta ce ti novi auto, kad sve zavrsavas pesaka i gsp-om?!

Da si neki strastveni ljubitelj automobila, razumeo bih te. Ovako ne vidim poentu da pljunes 12 000 (FOR INSTANCE) za novi auto i da prelazis sa njim 5 000 km godisnje. U tom slucaju je bolje da uzmes neki polovnjak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada vidjam svako jutro u Dobracinoj, kada idem na posao, (NOVU) Hondu Accord sa zardjalim kocionim diskovima. Nisam mogao da verujem.

 

Pa kocioni diskovi zardjaju kad se ne koriste puno.....

Ne mogu da budu zrdjali na autu koji se vozi.

 

ja znam kada su mi se iskrivili diskovi, skinem sa starog auta, zardjale, stavi na drugi, vozim pola sata ukocim tri puta, pogledas u diskove, izgledaju ko novi. Ni R od RDJE.

Edited by l3s26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...