Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

pa volvo... normalno... što nije s nekim graCkim automobilom napravio 4 miliona?.. volvo je poznat po velikim kubikažama i nikakvim performansama... al zato prelaze milion... nema tog održavanja usled kojeg će punto da predje milion... osim dve generalne, i da ga neko izvari celog :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

That would be mine one day..

AAhahahha!

Ali nije mu nista.. osusi se i to je to..

 

Kako je ovo jeftino, jebe keve:

http://www.polovniautomobili.com/oglas250031/alfa_romeo_156_jtd/

Prelepa je! A mislim da je za 4.5 soma best buy!! Jebo te!! Ne verujem!

 

 

Jebo mater, mogao sam ovo da kupim:

http://www.polovniautomobili.com/oglas249426/bmw_320_d/

 

 

@Routasydan

 

Ovaj nije normalan:

http://www.polovniautomobili.com/oglas249320/volkswagen_golf_4_19_tdi_-_5_vrata/

Jos mu nije fiksna cena.. ahahaha!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, mogao bih se kladiti da taj ponosni vlasnik vise nije mogao da placa za silne popravke pa je odlucio da proda Alfu pa makar ispod cene :) Prelep je to automobil, ide kao zmaj! Probao sam ga ja, i to odavno. ALI, kvarljiv je kao riba i moze da ga ima samo neko ko ima para, a ljubitelj je Alfi i nie mu zao da investira. Ima takvih ljudi. Ja se ne bih igrao.

 

Pale su sad dosta cene, ali ima jedna zanimljivost: gledam cene u DEU i covece skoro iste kao ovde. A kad uvozis placas carinu, porez ..... a inace kilometraze ne treba ni da komentarisem, pogotovo na dizelima. retko ko uvozi iz DEU, osim za sebe, svima je jeftinija Italija, Belgija ili Holandija, tamo su dosta nize cene. Ali kilometraza ista ili veca nego u DEU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je zajeban na prvoj slici!!! Ahahhahaa! Jebe keve!! Inace, ovo je neka kombinacija trojke i nove sedmice.. Sta znam, nista novo u dizajnu.. Ali petica je petica. Taman auto za sve! ;) Naravno moj favorit je 530d!!

 

Je l moguce da onaj 550i v8 trosi samo 10L na 100km?

 

 

<3 BMW <3

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa je ova nova petica, ali kao sto vec Nazzgul rece nije nista novo sto se dizajna tice. Ali mi se jako svidja. Nego pogresise ovi sa b92 da izlazi 2011. Sad na autobild.de citam da izlazi marta 2010. godine. Pocetna cena ce mu biti od 39950€. Evo spiska svih modela:

 

 

BMW 520d- 1995/4ccm³- 184KS- 5,0L- 39.950€

BMW 525d 2993/6ccm³ 204KS 6,2L 44.700€

BMW 530d 2993/6ccm³ 245KS 6,3L 49.300€

BMW 523i 2996/6ccm³ 204KS 7,6L 41.900€

BMW 528i 2996/6ccm³ 258Ks 7,8L 45.400€

BMW 535i 2979/6ccm³ 306Ks 8,5L 50.300€

BMW 550i 4397/8ccm³ 407KS 10,4L (mit Automatik) 70.500€

Edited by Triad_1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da sam se strpio jos malo.. Pogledaj te sad cene.. bruka!!

BMW 320d prvi vlasnik!! HITNO, nije fiksna cena!

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas251109/bmw_320_d_e46/

 

Sledece godine ga kupujem milon posto!! Vozicu jos cetvorku, sad sam sve sredio na njoj, al na leto ce da padne neka zamena za pravi auto, kao sto je ovaj gore!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas bedak da se tako na sitnici sjebu..

 

Mislim da je sve to malo preuvelicano.. Razlog je jer je bilo dosta udesa sa toyotama. Hahahhaha! Koja glupost! Pa jebo te, kod nas bi onda trebali da zabrane da se proizvodi bilo sta u Zastavi ;)\

 

nE RAZUMEM. Zaglavi ti papuca od gasa, ali ti radi kocnica?! Mozes da ukocis? Mozes da ugasis auto i da kocis. Zapetljao ti se tepih u papucu?! To je krivica vozaca ne fabrike..

 

Anyway, mislim da se radi o nekom "smestanju", da se japanci malo udalje sa usa tla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW 523i 2996/6ccm³ 204KS 7,6L 41.900€

 

I sto ne volim bmw-a

Pa trebali su da ga cene na 100 000 evra ODMA.

 

Okacim ih na kurac !

Pre cu da dam te pare za MECHKU e klase tog gabarita!

 

 

hahaha, ne mogu da verujem

 

http://www.b92.net/a...2&nav_id=39570

 

 

Ni ja, ajde to sto je polo automobil godine sa tom cinjenicom nekako i mogu da se pomirim, takav je neki imidz stedljivo ovo ono.

Praktichno malo, nebitno sve ostalo.

 

ALI BRATE

 

IQ MU DISAO ZA VRATOM!? WTF!? Pa pre bih isao pesice nego u onome da se odvezem.

 

Cak sta vise brze bih stigao i bio bih jako ekonomichniji.

 

Bas bedak da se tako na sitnici sjebu..

 

Mislim da je sve to malo preuvelicano.. Razlog je jer je bilo dosta udesa sa toyotama. Hahahhaha! Koja glupost! Pa jebo te, kod nas bi onda trebali da zabrane da se proizvodi bilo sta u Zastavi ;)\

 

nE RAZUMEM. Zaglavi ti papuca od gasa, ali ti radi kocnica?! Mozes da ukocis? Mozes da ugasis auto i da kocis. Zapetljao ti se tepih u papucu?! To je krivica vozaca ne fabrike..

 

Anyway, mislim da se radi o nekom "smestanju", da se japanci malo udalje sa usa tla.

 

BRate mogli duplo toliko da povuku, toyota je toyota, neka smestaju kol'ko oce.

 

btw ja sa caletom gledam da uzmemo nov auto na prolece.

 

U opciji su neki modeli alfe ( videcemo sta josh ima u ponudi )

Audi cetvorka 99-to 2000

I ford mondeo, ja se nadam mk3. Videcemo uslove i slichno.

 

Je l moguce da onaj 550i v8 trosi samo 10L na 100km?

 

Ako mu upalis motor izbacis iz brzine i guras sa jos trojicom jedno 100 kmm onda, da.

Edited by l3s26

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj glas ide za Audi, dobar je MK3 ali brzo gubi cenu, a Delta jebe za delove, em sto udara po usima, em cekas i nerviras se.

 

 

Jebe mi se za cenu iskreno. Sto se gubljenja tiche.

Cak sta vise odgovara mi da kupim jeftinije?!

 

E to za delove moze da bude zajebano. Mada u forda ja verujem.

Naravno proverio bih ja to dobro pre nego sto uzmem. Ne kupujem skupu stvar toliko naivno.

 

Ne bih se bunio ni za cetvorku, na njenoj strani je to sto ih ima vise, pa mogu da nabodem bolji poso.

A i te prve cetvorke mi se dosta svidjaju.

Ove kasnije su mi nekako njix..

Edited by l3s26

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav!!!

 

Ortak kupio novu Dacia - Sandero 1.4 benzin 75KS za 8 soma evra. Ja sam zgranut. Toliko su mi ljudi nahvalili taj auto, nije normalno. Ispadao je bolji od golfa IV. AHahhahahaha! Mogu samo da se smejem!

Kao prvo izgleda kockasto, zastareo dizajn, nema duple farove, vec se duga svetla pale podizanjem jednih jedinih. Jedina dobra stvar spolja je sportski branik ;)

Unutra KATASTROFA!! Svetlo nikakvo. Jedno jedino, na sredini,kvalilet kao u jugu, pali se na zastareli nacin, tj prekidac i naravno nista ne osvetljava. Nazad nema osvetljnja! U branicima od sunca, koji se spustaju preko sofersajbne, nema zasticenog ogledala i osvetljenja, kad se isto otvori. Plastika, najgorea moguca! Da slomis ruku!! Kaseta za stvari mnogo nisko, iznad nje neki ruzni podest, za odlaganje, kao u ZASTAVA fazonu. Volan plastican! Dugmadi, potenciometri od klime, podizaca stakala, SH kvalitet. Buvljak. Menjac ocajan! Kao u jugu, najgora plastika!! Cajgeri iz cetrdeset prve godine. Gorivo tankas tako sto rukom otvaras poklopac i onda odkljucavas kljucem, poklopac od rezorvoara. YUGO! Haha! Hauba ne stoji sama, nego se postavlja podupirac.. I onda ono sto me najvise odusevilo, sto su mi mnogi kenjali, prostora nema nista vise nego sto ima u golfu IV, i famozni gepek od SANDERA je plici, sto znaci manji od cetvorkinog! Da bi izvadio tocak iz gepeka, moras da podignes tepih i odvrnes neki sraf, da lim ne bi lupao. Nema pregrade za prvu pomoc, trokut i ostalo. Sve u svemu jako sturo i jadno. Jenom recju kanta od auta, i sada mi je jasno zasto novi NEMAC kosta 3 puta vise od njega i slicnih govana.

 

Jebes mi mater, moj golf IV star 7 godina, izgleda kao auto iz buducnosti u odnosu na Sandero.

 

Inace ortak se ne razume mnogo u kola i kvalitet, tako da je zadovoljan.. Ali ja prosto ne verujem sta ljudi prave u 2010. godini! Sramota!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sandero jeste govno od auta,ali samim tim sto ti poredis dve razlicite klase automobila samo pokazuje koliko se ne razumes u iste.Sandero je u klasi Zastave 10,kakav bre Golf 4,o cemu ti pricas.Ili ti je mozda taj Golf parametar za poredjenje sa boljim i losijim automobilima?

Bio je govno kad se kvarila turbina i crkavale zajebancije,kad si pukao masu novca na popravke onda je najbolji auto na svetu.Ne sumnjam ja da je to kvalitetan auto ali brate mnogo si kontradiktoran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi koji kupuju Sandero i slicne automobile rukovode se sa devizom: nov auto za malo para. Ali da li je to zaista malo para, sta dobijes za te pare osim celofana i nula na brojcaniku? Osnocna verzija Sandera je oko 7500 eur i ona ne ukljucuje gotovo nista od najosnovnije opreme. Ako hoces i klimu, podizace, servo, abs .... izadje te skoto 10 soma, pa ako to jos uzmes na kredit ili lizing .... izadje papreno skupo. Kome posle to prodati? Ko kupuje polovne Dacije?

 

Jebes to sto je nov automobil, ako je ba sranje. Kad ne uzivas unutra. Ja sam imao osecaj kao da se vozim u kombiju, odozgo gledas instrument tablu. Koja je sva od plastike losije od one koja je isla u stojadina. Visok, uzak i nestabilan automobil, pozadi vrata otvaras tako sto ruku zavuces u tapacirung. Uzas zivi. Ja bih radije za te pare kupio polovnog Nemca ili Japanca i vozio se i uzivao, pa makar i placao skupe delove, bar ti nije zao da das pare kad znas da uzivas u voznji.

 

Znaci stvar ukusa i licnog izbora, mozda je ta Dacija OK za taksiste i penzionere, mozda ima i mladjih kojima se zaista svidja, a mozda ima ljudi koji su imali uzasna iskustva sa polovnjakom pa hoce posto poto nov automobil. Stvar licnog ukusa i ekonomske racunice. Ja Daciju zaista nikad ne bih kupio, ali to je stvar ukusa. Inace moj matori ima 65 godina pa cak i on se zgrazava na izgled tog automobila, performanse i kvalitet exterijera i enterijera.

 

Inace, probao sam pre neki dan novu Octaviju AA5 TDI, prijatelj kupio novu u salonu "Kole" u Zemunu. Ljudi ja sam fasciniran. Fenomenalan automobil, prava limuzina. Spolja prelep, veliki, ima mesta 5 ljudi da se lepo vozi, ide kao nevreme, trosi kao sveca, bord kompjuter je bruka, ima i tac skrin. A sto je najbolje niko nece da ga krade. Zaista fenomenalan automobil, meni se jako svideo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Josif

 

Poredim Dacia-u SANDERO i Golf IV, zato sto su mi ljudi kenjali da je taj auto veci od Golfa, i da je mnogo bolja kupovina od polovnog Golfa. Kad ono, ne samo sto nije veci, nego je jos i govno nevidjeno!

 

I sad kad pogledam, uopste mi nije zao sto sam malo ulozio u Golfa, i sto se vozim u pravom automobilu, NEMCU!!

 

Jesam kontradiktoran i jesam bio razocaran svojim izborom automobila, ali sada posle nekog vremena, vidim da sam ipak uradio dobru stvar. Jebo te bolje dati 300 evra za turbinu i voziti se ko covek, sa 110KS i potrosnjom od 5-6 litata, nego voziti onu malu makinu 1.4 na kojoj pise renault. Hahahhaa!

 

Zao mi je samo sto pred drugarom ne mogu da se uzdrzim svojih komentara i da mu cestitam na izboru i kupovini..

 

Jebo te, moram da priznam, da je KIA pro Ceed, koju je uzeo drugi ortak, pre 2 godine, daleko, daleko bolji, kvalitetniji i lepsi auto..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...