Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Pa kocioni diskovi zardjaju kad se ne koriste puno.....

Ne mogu da budu zrdjali na autu koji se vozi.

 

ja znam kada su mi se iskrivili diskovi, skinem sa starog auta, zardjale, stavi na drugi, vozim pola sata ukocim tri puta, pogledas u diskove, izgledaju ko novi. Ni R od RDJE.

 

Moguce da ta Honda dugo stoji.. uvek je tu parkirana, i ne skida se sneg sa iste..

 

@@

Smorio sam se. Nisam primetio da mi curi ulje, ali nema pola litra ulja. Spalo na minimum. Za 10 000 km nije potrosio nista i sad mi preko noci nestane pola litre.. Hm.. izgleda turbina trosi. Ili negde curi.. jebem li ga. Sad moram da se drkam par dana, dok izvalim o cemu se radi :(

Takodje nece da ugasi turbinu preko 2500 obrtaja. ALi tako to pocinje, nezno, ponekad, pa onda konstantno i svaki put.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako: polovan Bravo benzinac sa klimom neko 2000. godiste zaista kosta tri soma. To m i je cena i to je OK. Jedan komsha iz Munzea je prodavao, solidan automobil.

 

Japanci su zaista dobri, samo da ne uzmes izrabljnu kantu kao ja prosli put, pouzdani su, ali mene odbija estetika, zaista su uglavnom ruzni, ovi stariji. Ovi noviji posle 2002. godine su vec lepi, ali skupo do jaja. Kad bih imao dovoljno para ne bih se razmisljao, Honda Accord bi bila moj izbor, ali skupo brate :(

 

Bila je akcija skoro Subaru Impreza za 12 soma, da sam imao lovu, ne bih sekunda razmisljao. Jbg

 

Fiat Punto je zaista, zaista los auto. Moj dobar prijatelj ima, i to uvezenog. Vidim oba prednja krila ulubljena, Pitam ga sta je bilo, kaze on hteo da vidi kakav je amortizer, kad ono ulubilo se i nije mogao da ispravi. A sa druge strane, bio ispred nekog kafica, i devojka se nasloni guzicom (nije debela, bas naprotiv) i ono se ulubi. Ja pipnem rukom, covece ono je limarija, kao da je limenka koka kole. Yugo ima deblji lim. Inace manji gepek nisam nigde video Yaris ima veci od onoga. Kad stavis alat i ove zajebancije, mozes samo jednu sportsku torbu da stavis unutra. E sad, za zene, za grad, mozda i nije tako los.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, Imprezica je ženski auto u nižim verzijama. Jedino što je kvalitet, tako da ni moja koleginica koja je vozila sa nogom na kvačilu (grozim se takvih vozača!!!) nije mogla ništa da mu uradi dve i po godine.

 

 

 

@Nazzgul: ma ne ogovaramo te, nego ten ije bilo online a mene je baš interesovalo šta si kupio posle svog onog loženja, pa kad sam videla turbina i vw.. ufff.. ne bih ti bila u cipelama sada, jer jbg maltret je to, pljun'o si lovu a po majstorima si.

 

E da: to što su mu kočnice "zarđale" tj malo ljute ništa ne znači, osim da je napolju bilo vlažno... a čim mu ne skida koroziju znači da vozi kao strina, ili koristi kola samo do posla i nazad. Kad bi je neko od nas provozao da vidiš kako bi sinulo sve :haha:

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raspitao sam se malo vise o toj Imprezi,osim radija nema nista nista od opreme,ni klimu.Motor je trom,treba mu preko 12 sekundi do 100,i prilicno trosi.Oni koji su je vozili rekli su da Impreza valja tek u wrx sti verziji.Ostalo je go kurac

 

Evo ti tema za Imprezu, i da, ima klimu

 

http://www.vrelegume.rs/forum/viewtopic.php?f=5&t=16599

 

Auto je AVD, pogon na sva 4 tocka, to jest sve osovine pa puno trosi, ali je ok ako zivis na malo brdovitom terenu. Trosi dosta jer je bokser motor, ali brate gde ima jos bokser motor za te pare nov? Bruka je auto, ali je to za ljubitelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kupi plac u zemunu, i pocni da pravis kucu. Sta ce ti novi auto, kad sve zavrsavas pesaka i gsp-om?!

Da si neki strastveni ljubitelj automobila, razumeo bih te. Ovako ne vidim poentu da pljunes 12 000 (FOR INSTANCE) za novi auto i da prelazis sa njim 5 000 km godisnje. U tom slucaju je bolje da uzmes neki polovnjak.

Polovnjak neću da kupim jer ne želim da se družim sa majstorima. Više volim da svoje slobodno vreme bolje iskoristim. Meni uopšte nije bitno koliko ima konja, šta ima od opreme, kako se otvara rezervoar. Samo da to ide kako treba ako ga dobro održavam i da me odveze gde treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polovnjak neću da kupim jer ne želim da se družim sa majstorima. Više volim da svoje slobodno vreme bolje iskoristim. Meni uopšte nije bitno koliko ima konja, šta ima od opreme, kako se otvara rezervoar. Samo da to ide kako treba ako ga dobro održavam i da me odveze gde treba.

 

Ako je bas tako kako kazes. Onda kupi jeftin novi auto, tipa Dacia. Ja sam pricao bas sa jednim taksistom koji me vozio Daciom Logan. Rekao je da je prezadovoljan, da je vozi vec par godina i da samo menja ulje i filtere redovno.

 

Jebem li ga..

 

Ako ste gledali danas Sat plus. Jos jednom ste mogli da se uverite koji su automobili najbolji!! Radili su neki test suv terenaca.

Prvo mesto Mercedes

Drugo mesto (cini mi se Land Rover)

Trece mesto BMW

 

Ali x6. Kako ljudi umeju da unakaze auto, ogadio mi se!! Pre neki dan videh u Takovskoj jedan crni, sa sivim prugama po sebi, zatamnjenim staklima, sa niskoprofilnim felnama, felnama koje bukvalno dodiruju asvalt, a tocak visok preko 50cm. Kako unakazen auto, nisam mogao da verujem. Hteo sam da pridjem liku i da mu na prozor kazem da za njega nije bmw kad je sabancina u glavi.

Uzas!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...