Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

  • 1 month later...

Реинсталирах систем, а нико у селу нема шестицу, па се вратих игрању петога дела. Јебем ти судије и пенале.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Zato što se neki nalaze u drugom folderu za stadione(onaj patch sa 180-190 stadiona,tako nešto)...

Ja sam uspeo stadione,al kopačke i lopte nisam!

 

Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\kitserver\GDB\stadiums

 

Prekopiraj ih sve u ovaj folder,pa onda probaj,trebalo bi da radi!

 

Ima i ona opcija install koja se nalazi u tom patchu.U folderu u koji ga iskopiraš.

Tu klikneš,ako već nisi i instalira se.

Onda bi trebalo da radi!

 

Gdje se može skinuti taj peč i koliko teži?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo PES,sada ce FIFA 2008. :rockdevil:

Igrao sam demo, i iskren da budem, ne sviđa mi se narpčito kretnja igrača. Užasno je brzo i nekako nerealno, no skinuću sigurno punu verziju ovih dana pa da proverimo još jednom ;).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda imas virus. dosta virusa ti zna promenit exe fajlove i razne datoteke pa ih vise ne mozes pokrenuti...

Ma zip arhiva nije u redu. Zna to da mi se desi ponekad. Nemam nikakav virus, to znam sigurno... Sada skidam nekeproklete archive repair programčiće, koji svi zajedno ne vrede ni pet para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje срање, само два лиценцирана тима из Премијер лиге. Ништа, мораће опет да се скида неки печ или да се ручно све мења.

 

Teams below are fully licensed:[9][10] Bayern München

Anderlecht1

Club Brugge1

Dinamo Zagreb1

Copenhagen

HJK Helsinki1

Olympiacos

Panathinaikos1

AEK Athens1

Rosenborg

Wisła Kraków1

Benfica

Porto

Sporting Lisbon

Spartak Moscow1

Lokomotiv Moscow1

Red Star Belgrade1

 

Legend

1 - These teams are making their first appearance as a fully licensed team in the Pro Evolution Soccer series.

 

Cristiano Ronaldo will be included on all PES 2008 covers,below are a list of players that will also be included on the cover beside Ronaldo.

 

То ми кажи.

Edited by Директор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam sa drugom čitavu noć FIFU. Malo da probamo, za promjenu... Jebote, kako je ono loše...

Ima par stvarno dobrih momenata. Sudija ne daje karton za svako uklizavanje, za razliku od PES-a... Mislim da ima još nešto, ali zaboravih.

 

U svakom slučaju licencirani timovi nisu vredni toga, jer za PES izađe zakrpa za par dana koja sve rješava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...