Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

Dobar je nov PES. Mrzi me da kucam detaljnije, ali su neke stvari mnogo bolje odrađene. Inače, ta od 5.42 je ta koja radi provereno. Ja sam iz tog image-a izbacio ostale jezike sem engleskog i sada mouže da se nareže na 1 DVD (ispada 3.98 GB).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbalansirane su ocene. Za Olimpiko ne znam, nisam gledao. Inače, ko hoće igru da stavi na 1 DVD nek izbriše sa ISO-a fajlove za ostale jezike u folderu img, rs_e.img i rv_e.img treba da ostanu, znači sve ostale fajlove koji su rs_*.img i rv_*.img mogu da se izbrišu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam poceo da skidam, preko huba skinuo jednu verziju koja nije radila, poceo da skidam drugu, i danas kad sam isao kuci lepo u gradu lik drzi u ruci i prodaje novi PES kao novine, vice "novi PES" :)

 

Nisam mogao da odolim pa sam pukao za nj 250 kintosa, ionako nemam trenutno DVD rezac a ovo hocu da imam na dzividziju. Stvarno je odlicno uradjen (sve po mom ukusu, niti mnogo faulova, niti nekih smarackih detalja, jedino su replay trebali da ostave stari a ne ovaj novi), jedino ne znam zasto je prazan stadion a cuju se navijaci, mozda neki bag.

Edited by Hevi Dzhrk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, kakvo je ovo sranje?

 

Uzmem Zaurija, pretrčim svih deset igrača, i na kraju probijem golmana(koji inače prima gol pri svakom udarcu)...

Igrača sa loptom je nemoguće stići, i pored toga što imate odbranu koja iz pet koraka stiže od centra do šesnaesterca...

 

Ako im je namjera da od PES-a naprave najveće govno, uspjeli su...

 

Idemo sad fino folder Konami, uninstall... dovidženja...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mojih utisaka:

 

10x76, sve na max, sve 3 opcije u settings ukljucene...

 

Dodje mi da se ubijem kad vidim da prilikom igre na sredini terena gde ima 10+ igraca odjednom fraps mi meri 60 FPS a cim pridjem sesnaestercu osecam lag, mada mi fraps i dalje meri 50+ fps, jednostavno osetim da uspori...

 

Da li je neko imao slicne probleme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...