Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

Ala pušim golove iz kornera.... Jbt, ranije mi je rijetko ko uspjevao da da gol tako, a sada skoro svaki put zakače makar loptu, a često zabiju i gol. Da ne govorim da me neki protivnički srednje jadan dribler voza po terenu kao majmuna. Dobro je da još nisam naletio na Mesija ili tako nekog šupka, koji vjerovatno mogu uzeti loptu od svog golmana i preći sve do kraja sami.

Koliko god čudno zvučalo, igra je dobila na realističnosti, ali je isto trako postala mnogo arkadnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLazems e da je kriterijum malo opao...jebeno, nisam jos ni poceo da igram posteno, a vec na "top player" dajem i po 7 komada, i to cesto. Nije da ja znam ekstra da igram, vec sto je lako... :frown:

 

Probacu na hard za ligu, sta drugo :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mila majko sta bre uradise oni zutaci od onako dobrog fudbala? Ne kazem da je losh, ali ce proces navikavanja biti muchan..

 

Golmani su nikad debilniji. Jel' se jos nekom desava da kad izvedete loptu sa golmanom da on ko lud ide na liniju 16erca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sranje je, golmani svaku loptu odbijaju u svoj gol, odbrambeni daju autogolove k'o da su napadači, pretrčiš ceo teren s kim god hoćeš, svaki šut iz daljine ulazi... Jebeni Žutaći su sve upropastili. Što se mene tiče, igraću šesticu i dalje, a ovo govno mi ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mene generalno nervira u čitavom PES serijalu to što ovi neki "dobri" igrači kada uzmu loptu, možeš sa njima da se šetkaš i voziš po terenu, pošto imaju brzinu ferrarija, isto takvo ubrzanje, šut kao da si ispalio iz topa, snažniji su od boga - kraće rečeno, sve sami supermeni. Veće mi je uživanje igrati sa slabijim timovima, moraš malo da se potrudiš za gol. Doduše, u slabijim timovima obično kao da igraju invalidi koji nisu u stanju da pogode okvir gola sa tri metra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, na shestici bash i nije moglo koliko to moze na novom, uzmesh Ronalda/Robinja i vozish ceo taran :) Ja sam to chak i sa Kanavarom odradio haha, il tako neki shtoper...sranje.

 

Sranje je, golmani svaku loptu odbijaju u svoj gol, odbrambeni daju autogolove k'o da su napadači, pretrčiš ceo teren s kim god hoćeš, svaki šut iz daljine ulazi... Jebeni Žutaći su sve upropastili. Što se mene tiče, igraću šesticu i dalje, a ovo govno mi ne treba.

 

Bash te potres'o Kambiaso, a? : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, sve je odlicno uradjeno sem tog difficulty-ja. Verovatno pokusavaju da preotmu igrace od Fife njihovim oruzjem :(

 

NAdam se da sledeca evolucija nece biti ovakva, vec da ce se makar vratiti na stari nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nerviraju sa tim pretheranim budženjem pojedinih igrača. Dakle, ako je Ronaldinjo, onda mu sve stavi na 90+, nije bitno što možda nije naročito agilan, ili nema neki timski rad, ili šta god. Ako je Thuram dobar odbrambeni igrač (koji usput bleji na klupi) to ne znači da može da bude brži od mog krila. Malo realnosti im ne bi škodilo. I dalje mi je bolji ovaj PES od prethodnog, ali neke stvari su totalno unakazili. A i dati gol više uopšte nije problem, vidi se da su vraćeni neki šabloni sa PES 5, npr. skraćeni korner.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bash te potres'o Kambiaso, a? : )

Ма јок, ти и ја смо играли на акције и голове из 16, па сам мислио да је случајност, али ми неки момци у дому дали 9 голова на две утакмице што ми се у животу није десило. Лампард са 40 метара, Балак са своје половине носи Тирама на леђима, пролази одбрану Барсе и са 20 метара даје гол левом ногом. :) :)

 

PES 6 је најбољи фудбал који је икада изашао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Неколико пута сам пробао да играм ово, не вреди. Срање остаје срање. Сјебали Ван Дер Цара, пизда ли им материна јапанска.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pronasao sam put do srece, probio sam leed! :)

 

Igram master ligu sa Zvezdom. Majko moja, kako su je dobro uradili, bas kao u realnosti, svi suplji sem par igraca:) :) :)

Na polusezoni sam uzeo Ergica iz Bazela, trenutno sam prvi u drugoj ligi, sigurno ulazim u prvu Master ligu, jea :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...