Jump to content

Crystal Viper


WoI

Recommended Posts

Да, певачица бенда је жена познатог пољског подземног раденика, Бартека Габриела. Одатле и знам за бенд, само никако да напокон набавим и диск.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Vidi, ima tema...

 

Dakle, ovaj bend je V R H V R H O V A !!!

 

Bio sam u razmeni sa

ivan_zaletel.jpg

i izmedju ostalog mi srezao i ovo.

Na prvo slusanje mi bilo OK, malo kasnije, vidim ja vrti mi se pesma neka po glavi, sta je to...Night Prowler. Aha, ajd da ponovo pustim. I pustim. I jos jednom.

Stvarno je retko u ovo vreme hiperprodukcije da preslusam nesto 3x na dan.

Dakle, kad vec ovaj seronja nije dao informacije - bend je predvodjen pevacicom Leather Wych, koja mi je neka mesavina izmedju Leather Leone i Doro, koza, lanci i muda do zemlje (sto kod nas ne uspevaju ovakve zene, nego samo gothic i blac skrndeljuse)... :wub:

Muzika, nista novo, ali odsvirano sa pravim Metal duhom i posednutoscu, album pun hitova, i headbangicni feel retko pada do kraja.

Evo benda:

cvlineup.jpg

 

Inace, ucestvovali na tribute albumima za WASP, Angel Witch, Manilla Road i Cirith Ungol, sto ce reci - imaju ljudi ukusa.

 

Kad je vec Bosko otisao u vojsku, videcu da napisem bar recenziju za Metal sound, da promovisem bar koliko mogu ovaj bend.

 

Sve u svemu - moje najtoplije preporuke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebala te ta slika vishe :) :) :)

sta nisam dao informacija. dao sam link za enciklopediju sta ces vise :) Mada sa tog albuma Shadows On The Horizon i I Am Leather Witch keva :rockdevil: Inache komso u novom Nocturnu bice intervju sa Viperom. Radio sa Vjesticom ;) Mnogo gotivna riba :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinula sam ga sa torrenta uz još neke albume koji su izašli 2007.al još ne preslušah.

Je*ote samo skidam sve i svašta... a slabo preslušavam, a mrzi me i da promenim ziku na plejeru :D ahah

 

No...oni imaju 4 demo snimka od 2003. od kad su se oformili i napokon ove godine izbaciše album prvenac.

 

Diskografija:

Rehearsal Tape - Demo, 2003

Live Demo - Demo, 2004

Strike One - Demo, 2005

The Soundhouse Tape - Demo, 2005

The Curse Of Crystal Viper - album 2007

 

Sleeping Swords - YouTube

City Of The Damned - YouTube

 

 

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, kad vec ovaj seronja nije dao informacije - bend je predvodjen pevacicom Leather Wych, koja mi je neka mesavina izmedju Leather Leone i Doro, koza, lanci i muda do zemlje (sto kod nas ne uspevaju ovakve zene, nego samo gothic i blac skrndeljuse)... :wub:

I ja bih voleo da se kod nas pojavi ovakva pevacica ali tesko.

Zivele prave heavy metalke! :rockdevil::pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je vec Bosko otisao u vojsku, videcu da napisem bar recenziju za Metal sound, da promovisem bar koliko mogu ovaj bend.

Јесте добили промо? Дај га овамо, ја ћу да пишем. има времена на претек у војсци за такве активности, поготово увече пред спавање, а понео сам дискмен.

Како го,д свакако ћу набавити плочу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Eh da je tako, meni bi album bio duplo bolji...

 

Umm..nemam ja nista protiv heavy Poljaka..ali problem je sto im izgleda extremniji metal pravci idu mnogo bolje no melodichniji..s tim sto CV ne losh, chak i spada u finije poljske heavy radove..ali ipak mi fali tu nesto. "Shadows On The Horizon" mi je ostala sama na mobilna, extra i zarazna pesma : ) ostatak..djene-djene.. "Leather Witch" i prva pesma mogu da prodju. Ali ono..ak nista drugo, moze se ocekivati nesto bolje na sledeceg albuma...

 

The desire is there, but they are missing some real balls.. (ne povezujte ovo sa faktom da im je riba na vokalu :) )

 

 

btw http://www.myspace.com/crystalviperofficial

 

ima obrada "Blood And Gasoline" jednog od najpotcenjenijih bendova u metalu ikada.

Znachi svaka im chast kad se ovoga setishe!! Retko se mogu chuti VS obrade...a ova je ok, peva DeFeis i plus je tu Block iz VSa na basu...ali bre glas one ribe uopste nije za ovu pesmu..bolje da je Defeis celu otpeva' (opet) : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Нисам скоро чуо убедљивији хеви метал бенд са женским вокалом, нити женски вокал ближи култу Ледер Леоне. Ово ми је боље чак и од Ignitor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...