Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Imali jos ovde ljudi koji smatraju Outcast za jedan od najboljih Kreator albuma...

Хм, не?

 

Шалим се, није лош албум, али то није Креатор који сви волимо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Cyber Mage

Njihova prva tri albuma su najbolja na njima su im sve najbolje pesme kao sto su Tormentor, Endless Pain, Pleasure to Kill, Flag of Hate(po meni najbolja prva verzija) i ostale kultne pesme. Oni su se kasnije mnogo menjali ali na poslednjem albumu izmesali su stari i novi Kreator. (ipak to nije to)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njihova prva tri albuma su najbolja na njima su im sve najbolje pesme kao sto su Tormentor, Endless Pain, Pleasure to Kill, Flag of Hate(po meni najbolja prva verzija) i ostale kultne pesme. Oni su se kasnije mnogo menjali ali na poslednjem albumu izmesali su stari i novi Kreator. (ipak to nije to)

Misliš? Meni se čini da im je zadnji album među top 3... čvrst zvuk, uz dovoljno goth prizvuka da se sve ne pretvori u yet another trambuljanje... samo nek cepaju ovako, i smeši im se lepa budućnost, onako mladima i perspektivnima icon_smile.gificon_smile.gif

 

A Phobiu sam prvi put čuo na Live Kreation, zapravo pitao sam se "odakle li je ova sjajna pesma" pošto se nikad nisam ni potrudio da odslušam Outcast... i predviđanja su se potvrdila, to je jedina valjana pesma na istome icon_smile.gif

Edited by Voodoo_NBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

pošto se nikad nisam ni potrudio da odslušam Outcast... i predviđanja su se potvrdila, to je jedina valjana pesma na istome icon_smile.gif

Пази сад ово...

А "Leave This World Behind"? Мени је она лично боља од Фобије.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada sam presulsao endorama. Majko mila kakav band!!!!! Odusevio sam se. Za koji dan mi ortak donosi komplet sve albume.

 

 

Outcast bre ulazi u usi icon_smile.gif .

 

Balade su im ... nemam reci, nisu ljigave, nego udaraju. Ova dva albuma su mi komplet kuci, i odlicni su. Cuo sam i jos flag of hate. Ono ok pesma, mada sam je slusao na ekstremno losim zvucnicima. Videcemo ...

Edited by Anarki StarScream

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није ми мало јасно зашто се све нове генерације које се ложе на Креатор пале на "Pleasure To Kill"? Он јесте ултра брз, али је и невиђена сировина. Каснији софистициранији радови су много занимљивији, поготово "Extreme Aggression" и "Terrible Certainty".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није ми мало јасно зашто се све нове генерације које се ложе на Креатор пале на "Pleasure To Kill"? Он јесте ултра брз, али је и невиђена сировина. Каснији софистициранији радови су много занимљивији, поготово "Extreme Aggression" и "Terrible Certainty".

Mene iskreno Terrible Certainty i nije nesto osvojio, i ne vidim zasto ga toliko potenciraju... ako moram vec da biram izmadju tih "melodicnijih" radova, bolji mi je onda ovaj poslednji! icon_da.gif

Extreme Agression je stvarno odlican i meni svakako jedan od najomiljenijih! icon_wink.gif

A Outcast je bez sumnje najgori album i ne znam sta im je to trebalo! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, od tih starijih stvari jedino "Endless Pain" varim... ovo ostalo slabo... jes' da je trve kvlt, al' sirovo je preterano...

 

EDIT: Kad kažem starijih, mislim na prve stvari sa kasetofon produkcijom... znači ne Extreme Aggression itd.

Edited by Voodoo_NBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene iskreno Terrible Certainty i nije nesto osvojio, i ne vidim zasto ga toliko potenciraju... ako moram vec da biram izmadju tih "melodicnijih" radova, bolji mi je onda ovaj poslednji! icon_da.gif

Extreme Agression je stvarno odlican i meni svakako jedan od najomiljenijih! icon_wink.gif

A Outcast je bez sumnje najgori album i ne znam sta im je to trebalo! no.gif

Mozda bi ljudima outcast bio bolji da ga nije izdao Kreator. To je bio prvi album Kreatora koji sam cuo, tako da ne mogu da ga pljujem (Black Sunrise mi je omiljena sa tog albuma), ali

FLAG OF HATE icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene iskreno Terrible Certainty i nije nesto osvojio, i ne vidim zasto ga toliko potenciraju...

Како зашто? А 'Toxic Trace', a 'Stroming With Menace', a 'Terrible Certainty', a 'Behind The Mirror'? Знаш шта том албуму фали да буде савршен? 'Under The Guillotine'!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...