Jump to content

Kuvanje


krezavy

Recommended Posts

Mnogo jaka fora - kad pohujete piletinu dodajte onaj domaci kukuruzni kornfleks u jaja, znate kako je dobro!!

Ja dinstam psenicne pahuljice nekih pola minuta na vrelom ulju i onda prelijem jajima, kajgana with the twist. A jos veci twist je kada prodinstas sitne kriske mandarine pa ih prelijes jajima i zapeces. :da: Zvuci idiotski, ali je mnogo ukusno.

 

jutros se sageh da obujem cipele i povratim krekere sebi u usta. i progutam to ponovo.

da ga jebes, nista odvratnije u zivotu ne probah :)

 

E ovo je chist grindcore :)

 

To je signal za probracanje u Goth kalčr, nabavis cizme sa jedno 20 kopchi i nikada se vise neces saginjati toliko :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pihtije su super, nebih da se ponavljam al malo pre sam na jednoj drugoj temi prichao o vragu i koprivama.... sigurno znate naravouchenije

 

tolerancija... leptirici... I KISELI KREKERI

 

(oduvek sam zheleo ovo rec nekom i da dobro zvuchi)- IZ TVOJIH USTA U BOZHJE USHI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo je chist grindcore :)

 

To je signal za probracanje u Goth kalčr, nabavis cizme sa jedno 20 kopchi i nikada se vise neces saginjati toliko :)

 

 

 

jel i da se ofarbam u crno? :)

 

 

toliko sam umorna i nenaspavana.. znaci, ujutro kad ustajem, obavezno se zashtekam ili u vrata, ili u zid ili prerano skrenem u wc (zmigavci ne rade), povracam sebi u usta.. sinoc pravih palacinke, i negdje pred kraj, onako spavam na nogama, i pecem ih, kao bacam, okrecem.. i bacim ga tako visoko da mi se vratio posred nosa onako vreo..

moram na godisnji. dok ne dignem kuhinju u zrak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam napravio salatu neku napaljenu i ovdvalio sam se

човек може да се одвали од салате једино ако га неко ћасом у кафани рокне у вугла. оно, шопска у афекту кад крене на радију митар мирић.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunce mu, ja sam zensko i ne mogu NIKAD da se najedem salate.. ne mogu bas toliko da pasem, nisam krava :)

salata - to je ono, kad sve polizes iz tanjira pa onda se zatrpas travom i svjezim povrcem ne bi li ti oci prestale biti gladne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo danas vecerali u kineskom i od svih djakonija na stolu sam najvise zabalavio bas na kickass salatu sa susamom.

Kineski kupus, kukuruz, nesto malo sargarepe, mnogo susama, preliveno sirupom od secerne trske. Auh, kako se to dobro slaze.

 

 

jel i da se ofarbam u crno? :)

Ne preteruj :)

 

 

 

 

Edited by Tom Sawyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam sve zavisi od salate... ne mozes da se najedes ako jedes samo povrce, ali ako jedes rusku salatu, neku sa testeninom ili sa nekim mesistem ili salatu sa hobotnicama to ti je dovoljno.

Mislila sam da salata od hobotnice nije teska, ali ono zaista moze da bude obrok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo danas vecerali u kineskom i od svih djakonija na stolu sam najvise zabalavio bas na kickass salatu sa susamom.

Kineski kupus, kukuruz, nesto malo sargarepe, mnogo susama, preliveno sirupom od secerne trske. Auh, kako se to dobro slaze.

Ne preteruj :)

A neeeeeeeeee...sad sam gladna!!!To je tako dobro!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

човек може да се одвали од салате једино ако га неко ћасом у кафани рокне у вугла. оно, шопска у афекту кад крене на радију митар мирић.

 

:):) :)

 

Pa sto jes, jes. Salata se jede uz neko meso.

 

Jednom sam rucao kod jedne drugarice. Pitam je sta kuva, a ona kaze "grasak". "I?" pitam ja, a ona kaze "Pa nista, grasak". I ladno za rucak ni supe ni mesa ni niceg pametnog, samo grasak!!! :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce probah nesto do jaja - rolat od mesa punjen povrcem pa se to povrce onako raskuvalo (grasak, sargarepa,pirinac), pa ona mocha na sve strane a u mochi krompir njam njam! Naravno sprema se u onom djuvechu il kako se vec zove... sto ima poklopac a duboko je :)

 

Zelja mi je da naucim da spremam identicno ko u Ludoj Kuci onu glupost "piletina sa shitaki pechurkama", kapiram da tu idu samo kupus, sargarepa, krastavac, soja sos, nevidljive pecurke i piletina :) jos da mi neko pokaze tacno kako :(

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma meni je mali stomak pa sam se najeo a evo sta sve ima u njoj:

- 2 tunjevine

- 2 pavlake

- 1 majonez od 100 grama

- 4-5 kisellih krastavchica

- 10-15 maslina po mom izboru crnih

- 4 kuvana jaja

ako nisam nesto zaboravio onda je to to !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce probah nesto do jaja - rolat od mesa punjen povrcem pa se to povrce onako raskuvalo (grasak, sargarepa,pirinac), pa ona mocha na sve strane a u mochi krompir njam njam! Naravno sprema se u onom djuvechu il kako se vec zove... sto ima poklopac a duboko je :)

 

Uuu... Taj rolat mi se svidjao dok nisu poceli svaki drugi dan da ga sluze u Studenjaku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene u radionici, kuvarice spremaju kekstra cufte u sosu i lovachke shnicle, shkembici su klasika kao i kolenise u saftu! tek kada sam pocheo da rmbam u velikom kolektivu skapirao sam koliko je bolje kad se hrana sprema u ogromnim kolichinama ima taj shmek jedinstva i sindikalne sloge.

klopa je skoro dzhabe

chorba+kuvano jelo ili neshto sa roshtilja+salata i dezert za 150kinti

 

a kuvrice su zakon! bezobrazne, matore a kuvaju profi!!!!!

 

zna li neko gde u gradu sem u chobanovom odmoru se mozhe nabaviti supa ili chorba za poneti?

CHORBA FAST FOOD!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima taj shmek jedinstva i sindikalne sloge.

 

zna li neko gde u gradu sem u chobanovom odmoru se mozhe nabaviti supa ili chorba za poneti?

CHORBA FAST FOOD!!!!!!!!!!!!!!

 

 

haha kakav si ti kralj!!!

 

nego gde je taj chobanov odmor hocu ja da probam tu chorbu za poneti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha kakav si ti kralj!!!

 

nego gde je taj chobanov odmor hocu ja da probam tu chorbu za poneti?

c,c,c...

laskanje te nece nikuda odvesti

ima na krstu gore..... mada nisam siguran da josh shljaka prejake su im cifre

Edited by krezavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

c,c,c...

laskanje te nece nikuda odvesti

 

ne laskam nego sam plakao od smeha kada sam procitao za "shmek jedinstva i sindikalne sloge".

 

ma sta se ja pravdam koji kurac duvaj ga bre!!

 

p.s. zajebavam se! :pivopije:

Edited by Dragan Pagan

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne cini li ti se da je ova recenica cista kontradikcija i da prva tvrdnja iskljucuje drugu i obratno.

 

Ne... :mrgreen:

Ne jedem mnogo ali od necega moram da zivim,a kad vec treba nesto da pojedem bolje da to bude nesto u cemu cu uzivati nego da samo saspem u sebe neko smece.

 

tek kada sam pocheo da rmbam u velikom kolektivu skapirao sam koliko je bolje kad se hrana sprema u ogromnim kolichinama ima taj shmek jedinstva i sindikalne sloge.

 

Ali to je istina,klopa kad se sprema naveliko ima bolji ukus!Ni ja nisam verovala dok me ortakinja nije odvela u kasarnu na vojnicki pasulj...njaaaaaaaaaaam...

Mada skembici,kolenice... :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...