Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

danas sam poceo da navijam za gospodjicu lisicki.

 

neiskreno bi bilo reci da njen izgled nije imao udela u tome - ne zato sto je neka ribetina nego zato sto je maksimalno simpa, sta ja znam. :)

recimo:

- prica sama sa sobom, sto izgleda nekako gotivno... :)

- izgubila neki poen i cereka se u fazonu "e, jebi ga, neverovatno da sam ovo promasila", a ne ona grozna safina koja besni i pickara. pozitiva..

 

nazalost, izgubila je od safine, jer nije bila mentalno jaka i svaka greska pri kraju bi je cinila nervoznijom, i greske su se redjale jedna za drugom. ipak je jedna stefi graf koja je imala armirani beton u glavi. :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Навија се против Ендија, небитно је с ким игра.

Koji sam imbecil, tek sad vidim šta sam napisao pre meča dva Endija. :)

 

Navija se za Rodika, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, kako dosadan tenis igra ovaj Marej, samo prebacuje loptu, bez želje da napadne... Jebem ti takvog tenisera.

 

A ta reklama me stvarno pizdi, da vidim tu ribu na ulici udario bih je i otpevao "taparam taramtataaa" iz reklame. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро се цепају. Само, чудан је меч. Некао су обрнули улоге. Родић не сервира на свом нивоу, премало је то асова за њега. А Мареј само сипа и то кад је најпотребније. Са друге стране, Родић игра феноменално ове дуже поене. Ово вођство му је на суву игру, а не толико захваљујући сервису, што баш и није типично за њега.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...