Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Искрен да будем, кад су играле, зевао сам само у њено дупе... :)

 

Obicno su teniserke ruznjikave i imaju ruzno ovo ili ono, ali Cibulkova ima prelepe crte lica, a pri tom jako lepo telo, pdlicna guza, a sise ni male ni velike ... strava riba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste. I trica preko celog terena u basketu se lako ubode, samo nanisanis i pogodis, nista lakse. ;)

 

Realno, ne znam da li je iko u istoriji tenisa imao zajebanijeg baju od Nadala kao konkurenta za prvo mesto. Nikad teze nije bilo doci do vrha.

Mozda phd Kalif pamti zajebanije situacije, ja bogami ne.

 

Naravno da pamti. Takmice se za prvo mesto recimo Borg, Connors, McEnroe i Lendl. Pa sad ti vidi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, jel pratio neko Wimbledon ceremoniju na B92? Igraju matorci, lepo ih bilo videti.

 

Milina. Treba sve Grand Slam turnire sem Roland Garros-a vratiti na originalnu podlogu da ne kazem travu. Praznik za oci. I svi da nose belu opremu. Gospodski ko nekad. Tenis je bio gospodski sport a ne sport klosara. A ona trava. Zelena k'o Middle Earth jebote.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ona trava. Zelena k'o Middle Earth jebote.

Upravo. Rastopis se dok gledas. Afterlife/zen momenti. '

 

Naravno da pamti. Takmice se za prvo mesto recimo Borg, Connors, McEnroe i Lendl. Pa sad ti vidi.

Horor. Ali ja sednem pa zamisljam kako bi to izgledalo kada bi ovakvog Nadala timeportovali u to vreme. Sve mi se cini da se mnogi ne bi naigrali kao sto jesu.

Ne znam, zajeban je jako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ja sednem pa zamisljam kako bi to izgledalo kada bi ovakvog Nadala timeportovali u to vreme. Sve mi se cini da se mnogi ne bi naigrali kao sto jesu.

Ne znam, zajeban je jako.

 

Po meni danasnji tenis, sama igra, je mnogo napredovala , od svih penzionera jedino bi Sampras i mozda Agasi mogli da pariraju Nadalu i Federeru . Objektivno danasnja prva dvojica su kompletniji igraci od navedenih , skoro i Nole da nema problema sa psihom .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је од свега на Вимблдону најзанимљивија ложа Вилијамсових.

 

A meni dresovi FC Wimbledon.Cisto crni.Crne majce,crni sorc,crne carape.Sjajni dresovi su to bili.Steta sto se klub ugasio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[Može biti da se razlog mog javljanja već nalazi na nekoj od prethodnih strana ove teme - ne da mi se provjeriti - ali svejedno, vrijedi i ponoviti.]

 

Znači, dva solidna razloga da se zainteresujem za tenis:

simona-halep-big-boobs.jpg

Naša mlada komšinica iz Rumunije, Simona Halep, 17 godina oca mi moga!

Kaže da joj dojke smetaju u profesionalnom razvoju pa je zakazala operaciju smanjivanja... ako već mora taj tužni čin, nadam se da će bar biti nježno smanjivanje.

:redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nijedan dropshot? Bilo ih je dosta, a jedan od njih je verovatno bio i najbolji u njegovoj karijeri. Bas smo komentarisali ovde kad ga je zavuko, takav spin je dao da je loptica iskocila van terena a preko mreze je presla manje vise paralelno s linijom.

 

Nije se nervirao jer je brzo shvatio da ne moze nista da uradi, nije bio svez a svaba je nametnuo agresivan tempo i sve je obojici bilo jasno vec na startu drugog seta.

 

 

 

Edited by House of Voivod

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...