Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Sve u svemu,ti krenio sa tim da te nervira jer ovde svi hoce otcepljenje,pa si onda to spustio na to da zapravo svi kukaju kako ih se krade i da te to nervira,pa onda da nervira sto oni zapravo mrze jug,i na kraju da te ustvari nervira to sto oni kukaju a nemaju razloga za to.Ajd' odluci se vise. :)

Све то ме нервира, јер нема везе са реалношћу.

Мрзи ме даље да се расправљам, имам Римско у петак, немам времена за дубљу аргументацију.

Прочитајте песму Војводино стара, зар ти немаш стида од Вељка Петровића објављену 1912. и биће довољно.

О лалошком менталитету има довољно вицева из којих се може пуно тога закључити.

Напомињем да Лале нису сви становници Војводине, него само овог смрдљивог Баната.

 

Daž u državnu kasu svoj deo u skladu sa prihodima a od ostalog finansiraš sve svoje potrebe - policiju, zdravstvo,obrazovanje, socijalna davanja... Znam da si iz Žitišta,znam da nema posla, para,da je tuga ali i dalje ljudi dolaze u Vojvodinu a ne u Južnu Srbiju. Kako da ne vezuju kera za banderu kad vide da to prolazi. Kolika je ovde naplata svih obaveza a kolika je dole, dokle će se to tolerisati i dokle će laloški ološ to trpeti, videće se.

Што се тиче посла, мој отац га има сасвим довољно, толико да мајка и не мора да ради. Агрожив јесте пропао и сад је све гора ситуација, али овде је потрошено невероватно много новца узалуд. Споменик Рокију Балбои је довољно добар пример.

 

Не може да постоји покрајинска полиција, то би било директно сукобљавање са сувереношћу Србије. По чијим законима би та полиција поступала? Ако би деловала по законима Србије, нема потребе за њом, а ако би се управљала по законима Војводине, ту нема говора о суверености Србије на територији Војводине. Кад ми прође испит написаћу вам које су надлежности аутономних покрајина у Србији (тј. Војводине, Косово и Метохија имају сасвим другачији положај по Уставу од 2006, мада од тога фактички нема ништа због Шиптара).

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da su Lale Banacani. Ja sam Bacvanin ali sam takodje olos. Pokrajinska policija? I gradska treba da bude a ne samo pokrajinska,da zna pandur da ga ja placam i da ima da radi za lokalnu zajednicu. Republicka policija-samo teza dela i zastitu uatavnog poretka, kao FBI...

Ni ja nemam vremena,dosao sam na pauzu pa nazad na farmu Agrozivova konkurencija, ha ha

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne damo nasa vjvodjanska zita,tu se srce sa celikom bori...salim se bre...svi smo mi isti...bili iz vojvodine,sumadije i sl...sve je to srbija...ja ne volim tenis,al nam je to trenutno najbojli priodukt...najbolji produkt celokupne SRBIJE!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noletova taktika foliranja umora ovoga puta nije urodila plodom , Marej mu je ocitao opelo , igra oba tenisera bila na nivou jednog kikiriki turnira , kakav Majami sigurno i jeste , u prilog tome ide da nije vidjen ni jedan extra kvalitetan mec , za zaboraviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kikiriki je zato sto ovakvih turnira na betonu u sezoni ima mali milion , i igraci kalkulisu sa bodovima na ovim i slicnom turnirima , jer za sve ima popravni , i pobeda radi nekog prestiza nema smisla . Zato i igracima i nije toliko stalo do ovih titula .

Druga je prica na primer sljaka gde ima mnogo manje turnira , tj recimo samo 3 " velika" , tu je stvar prestiza pobediti , a da ne pricam o travi .

 

Pitajte i zapisujte slobodno . :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...