Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Bravo Nole! Lepa posveta za Srbiju :) XD

svrbi levo mudo njega za srbiju , placeni reprezentativac sa dejvis kupa. sad ce njegova mamica ponovo kod mire adanje polak.

 

''gospodjo djokovic vi ste najsrecnija majka na svetu , budite ponosni sto imate tako lepog i vrednog sina! kako se vi kao brizna majka osecate kada novak nije pored vas , da li vam srce podrhtava na svaki sinovljev set? kako uopste podnosite vasu razdvojenost tokom velikih turnira? saosecam sa vama , gospodjo djokovic!''

Share this post


Link to post
Share on other sites

se secate kad je divac igrao u zvezdi da pomogne kad je bila u ponoru?

ljudi poput njega (ocito i djokovica) su iznad tih "navijam za zvezdu/partizan i mrzim ove iz suprotnog tabora" fazonu. takvi su valjda samo maloletnici i pokoja mentalno zaostala odrasla osoba.

Edited by marcoman
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nisam ja pricao ni o kakvom prelasku ffs, vec da oni nisu optereceni tim zvezda/partizan sranjem.

Divac je to uradio u interesu srpske kosarke i time samo pokazao koliko je veliki covek. I verujem da bi Djokovic uradio istu stvar.

A kad vec pominjete prelaske i mrznju, i ja sam nekada, u srednjoj skoli posebno pre bas pomenutog Divca u zvezdi, isao na utakmice i to, ali nikada nisam mrzeo igrace iz "onog drugog" kluba niti one iz mog koji bi tako nesto uradili a nisam ni homos ni zena.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

se secate kad je divac igrao u zvezdi da pomogne kad je bila u ponoru?

lj

 

Nije on igrao da pomogne vec su mu dobro platili, ne budi naivan, samo se lova gleda, nema tu emocija, na to se samo klinci pale...i neke odrasle budale, kao sto si naveo...samo lova, igrace tamo gde dobije vise...

Divac je za te 3 utakmice dobio strasnu lovu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, bio strajk, pa iskoristio priliku da digne lovu...naravno uz pricu da pomaze srpskoj kosarci, kako da ne, uzeo je par stotina hiljada maraka ili dolara(tad nije bio evro) Idealizovati sportiste je jako smesno, sve se vrti oko para, sport odavno nije ljubav i razonoda vec posao kao i svaki drugi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Đoković, anyone?

 

gledao, naravno

malo mi je zao sto se delimicno opustio u drugom setu ali u svakom slucaju je dominirao i osvojio titulu u velikom stilu

voleo bih da je nadal potpuno fit da gledam sada okrsaj izmedju njega i djokovica jer bi taj mec sigurno prejebao i onaj epski iz madrida, djokovic igra nikad bolje, neverovatno je koliko je popravio servis, mentalno je sredjen i ne igra vise onako bezvoljno kao recimo dok je radio sa todom martinom

ovo je njegova godina definitivno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...