Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

heh, kolko si se tek ti napalio kad ste poveli 69:61...

tvoji postovi me odusevljavaju

 

 

ja sam bio u kafani i boleo me lakat, proveravali smo rezultat na svakih deset minuta, vise reda radi, eto koliko sam se ja napalio

 

 

 

---

edit

a sto se tice tadije...

 

"Potpuna je izmišljotina da sam pregovarao sa bilo kojim Klubom, a pogotovo ne sa Partizanom. Imam ugovor sa Crvenom zvezdom još dve sezone i u ovom trenutku nisam previše opterećen razmišljanjima gde ću nastaviti karijeru. Jedno je sigurno, iz Crvene zvezde mogu da pređem samo u inostrani klub i apsolutno ne vidim sebe u dresu bilo kog drugog domaćeg Kluba, uključujući i Partizana. Takođe, nije mi jasno koji su motivi za plasiranje potpunih dezinformacija, u trenutku, koji je izuzetno važan za rezultat Crvene zvezde i mene lično u ovoj sezone", rekao je Tadija Dragićević, a objavila je agencija BeoBasket na svom zvaničnom sajtu.
Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah...a ovaj Tadija iskreno i nema preveliki izbor shto se tiche prelaska u inostrane klubove...Ne vidim neshto preteran broj klubova trenutno u Evropi boljih od Partizana...

 

A shto se tiche cigana i tzv. derbija,nisam gledao ali sam siguran da su ih sudije pokrale... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kak'a crna forma, gledao danas statistiku shutao 3/9 :) Moze to od njega bolje.. Dodushe chujem dao dve bitne. OK. 30 puta smo shutali za tri poena. Mozda nije record sezone, ali u vrhu je..

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...