Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Imao sam priliku da upoznam Opačića, a i radio je na YUBAC kampu na koji sam išao 6 godina zaredom dok sam trenirao košarku, mogu reći da je čovek ljigav i da ga ništa drugo ne zanima sem keša. A odakle Zvezdi ove pare za Pešića i ostala pojačanja, u to neću da zailazim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je neko gledao sinoc Zonu press sa Opacicem video je da je u Zvezdu dosla uprava koja do sada sigurno zasluzuje poverenje.Jedino sto mi se ne svidja je sto izgleda vise necemo dovoditi pojacanja, a svakako nam fali jedna solidna 5-ica!!!

 

Vise nam cetvorka treba jer onaj Roberts ne planira da krene da igra k'o covek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jikic, young jedi, je dobio 18 poena fore, nije ih iskoristio.

 

Al' ozbiljno, bleda partija sve u svemu. Posebno je prvo poluvreme bilo zabrinjavajuce. Najveci plus mi je epizoda Veselog u 3. chetvrtini, kako polude mali jebote :D Najveci minus ide Lasmeu, koji ae izgubljene lopte i faulovi na koje vec naviknuh, al' vec drugu tekmu zaredom ispoljava mnogo nervoze, volio bih znati zashto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj Dzikic je retard! Treba uspeti prokockati onoliku prednost. U poslednjoj cetvrtini su dali svega par koseva, igrali kao babe, pogotovo u napadu. Takvom ziheraskom taktikom se ne dobijaju tekme. Vreme je da dobije otkaz, i on i onaj slepac Golubovic.

 

Zvezda lagano jos jedna pobeda, raduje sto je Roberts odigrao solidno.

 

Vojvodina je tragedija, nadam se da nece ispasti iz lige :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne moze da se "ispadne" iz NLB lige.. A i od kad si ti postao vatreni navijach Olimpije pa da im terash trenere i igrache :)

 

Fajt je do jaja, odavno nije bilo neko sranje na ovim prostorima :)

 

Mi sledece nedelje gackamo Vojvodinu, a bice zanimljivo u Vrshcu bogme. Vojvodina i FMP nam bash kvare prosek ove godine..

 

 

edit: jbt, sad gledam statistiku, Partizan je imao timski index 42!!! na ovoj utakmici...a pobedili smo..uzasno :)

Edited by Haris Brkić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednji tim ispada iz lige

 

A mene je iznervirao Dzikic je sam navijao za Olimpiju. I da sam ja direktor tog tima oterao bih ga odmah. Ovo mu je, cini mi se, sedmi poraz u nizu. To je katastrofa kako vodi utakmicu, a ima jako skup tim.

 

Partizan ce sledece kolo imati lak posao, cisto da se mozda ukaze sansa i nekim igracima koji ne ulaze cesto u igru

 

Zvezda jebe keve kako je dobra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džikić je talentovan trener ... i ma šta ti govorio, čovek izvanredno poznaje košarku, veruj mi. :da:

Problem je kod njega neiskustvo, u ozbiljnom klubu sa velikim ambicijama peče zanat, eto to je.

 

Golubović ima slabašnu sezonu, opustio se momak previše, i pored toga smatram ga za izuzetno kvalitetnu peticu.

Naročito u vremenu oskudevanja kvalitetnih centara, kao što je danas slučaj.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da je dobar trener, ali nije kalibar za Olimpiju. Jedan klub tog renomea, i pre svega sa takvim budzetom, ne moze da dovede gustera da vodi tim. Jbg.

 

Inace derbi se igra sledece kolo, ako dobijemo Hemofarm, e onda smo stvarno opaka ekipa. Partizan ima lak posao i u slucaju naseg kiksa opet ce biti prvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сећам се, како не ... косовски бој:

http://www.youtube.com/watch?v=WC5-4G7H7JM

 

Шоу је био још већи када је након престанка туче, овај црња шутирао слободна бацања.

Публика му симулирала: ''У ууу у!'' Нешто попут ономатопеје мајмуна, а овај несрећник промашио бацање да му лопта оде испод мрежице.

Edited by Вуду Соло Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miloje je sad ocajan igrac, i on i Gurovic trule u Galati, gledao sam kod Tegeltije izvestaj iz Turske, MIlan kao bio je za Covica, ali rado bi se vratio u Zvezdu ako ga Opacic pozove i u vetvrtak Opacic kaze da trenutno nema mesta za MIlana jer smo popunjeni na svim pozicijama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...