Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Значи антиталенат Ракоч ће имати неограничену минутажу. :udri:

 

Molim?

 

Elem, za Cigane dosta jedna chetvrtina :] Ali Novica je chovek lud! Srce na terenu! Zarko je imao znachajnu rolu u prvom poluvremenu, ali osim kol'ko-tol'ko Tepica bekovi podbacishe. Rasic jeste bocnuo bitnu trojku, ali je gresio, pre svega u prvom poluvremenu.

Bio sam na D tribini, i moram reci da je navijanje sve skupa bilo jadno. Mislim, Grobari navijashe kol'ko ih bilo (pola izaslo zbog nekih neslaganja sa upravom), ali Zvezdini "navijachi" su bili smejurija, "navijanje" se sastoji od ponavljanja "Kad sam bio dete malo" i "Svinjo debela" po N puta, dva puta mozda su krenuli neku Zvezdinu pesmu a i to je na +10, chim zagusti, odma' se svi zacute. Evropska Zvezda...

 

I da, u zivotu vise ne ulazim na D tribitnu, smucise mi zivot neka Air Max klincurija sa svojim "inteligentnim" povremenim navijanjem..mislim i za navijachke standarde je jadno.

 

I da, vrh su igrachice sa pajalicama i stolicama. Aman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da, u zivotu vise ne ulazim na D tribitnu, smucise mi zivot neka Air Max klincurija sa svojim "inteligentnim" povremenim navijanjem..mislim i za navijachke standarde je jadno.

 

To su ocigledno neki indijaneri, jer da su u prici znali bi da treba da se izadje jer se bojkotuje derbi, ili uopste ne bi ulazili u halu.

 

I prestani vise da generalizujes stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Био сам на Б, чисто из зајебанције. Навијање туга, свело се на примитивно вређање Дулета и Гробара, а мене било срамота што се псује таква величина. Звезда тужна, лепо сам ја јуче рекао на овој теми да Звезда нема скок. Новица 5 скокова у нападу, сви заједно у Звезди исто толико.

 

Звезда = Ливерпул

 

Знате, ми смо велики клуб, само што смо курац на бициклу већ 20 година, ал' то неће још дуго, већ следеће сезоне ћемо бити шампиони универзума, а имамо и добре навијаче, иако су им песме јадне, а певамо их к'о усрани Италијани, знате, јеби га, биће боље...

 

Срање.

Edited by Куруз Солис

Share this post


Link to post
Share on other sites

- 2011. godine DULE010 napušta košarku, neposredno po osvajanju EL, suočen sa tragičnim i hroničnim nedostatkom motiva

- u jesen iste godine preuzima FK Partizan

- 2022 DULE010-F (F je nastavak koji su mu dodali navijači da bi se pravila razlika između 10 titula u košarci i 10 u fudbalu) napušta FK Partizan kome je sem 10 nacionalnih titula doneo i jednu titulu u LŠ, dva finala i 2 polufinala u istom takmičenju.

- 2023 godine Dule preuzima NFL klub San Francisko 49ers

- iste godine u svom prvom Super Bowl-u dobija tehničku grešku već u trećem minutu utakmice zbog ulaženja u teren i psovanja sudija na njima nepoznatom jeziku i time postavlja rekord koji dugo neće biti srušen.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...