Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Mislim da je Bjelica najveca greska ovog tima,decko je za 5 klasa ispod svih njih tamo,pojma nema.......ali dzabe kada ga ljudi guraju i ulazu velike pare u njega a on je pickica i balvancina.Eh da je Kecman uleteo umesto tog indijanca sve bi bilo mnogo lakse i bolje.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaa quote nekog hrvata sa nekog njihovog foruma :

 

"Ja sam zadovoljan. zahvaljujući našoj repki dosegao sam nirvanu. Još prije 5 godina poraz u završnici bi me dotukao, al' stalna praksa ovakvih poraza je od mene stvorila dalaj lamu."

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

anegilstore, ocekujem izvinjenje za sva pljuvanja rasica. (:

 

:haha: :haha:

 

Da mi je neko rekao pre 2-3 meseca da cu tokom svetskog da velicam Rasica i da se odusevljavam na njegove poteze...pa umro bi od smeja, ne znam.

 

Covek je ozdraveo...ili ono nije on, nemam logicnog objasnjenja.

 

Mene drago da se Tepic kol'ko-tol'ko vratio, imao je par odlicnih minuta kada smo stizali onu prednost na startu, no onda kada je trebalo da se ubace laki poeni, prc...ode u cabar. Mozda je Rasic izveo neki voodoo curse nad njim, pa zato ovaj tako dobro igra, a ovaj uzasan.

 

 

In other news:

http://www.kosarka.r...ews&newsid=4451

 

Ovo je tezak, ali pretezak lopovluk. Sta su koji kurac ovi sad onda igrali kvalifikacije pre svega?

I gde bre u Evropi ima 24 selekcije za kosarkasko prvenstvo? Pa ni sa 12 ne bi bilo jako prvenstvo...

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi Ameri su siledzije nadrkane , moze sa njima da se igra bez problema . Odbrana im je jaka , ali ima tu i dosta prostora . Napad , najobicnije silovanje . Mislim da ce teze biti sa Spancima ciganskim jajcima .

 

Naravno da će biti teže, zato nećemo ni videti Amere. Mislim da su jedine dve ekipe koje mogu da dobiju Amere Španija i Srbija, ali ni jedna ni druga neće igrati s njima, već Turska koja će u finalu sagoreti u sopstvenom loženju.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve vise mi se smucio sport, jer uocavam da ga vode mafijasi. Naime, danas je potvrdjeno da ce na sljedecem EP u kosarci igrati 24 reprezentacije umjesto 16 koliko je bilo predvidjeno. To u prevodu znaci, da se Crna Gora dzabe mucila i postigla najbolji uspjeh u kvalifikacijama. Sve su ovo "rezirali" mafijasi iz Italije koji drze FIBA-u kako bi svoju zemlju posle 2 propustena prvenstva konacno uvrstili medju elitu. Vujosevic je izjavio da je najblaze receno ogorcen i da sport s ovakvim postupcima gubi smisao. Prije par dana je Dule u emisiji "Ziva istina" lijepo rekao da nema pravde na Zemlji, pa je mozda sport jedina djelatnost gdje ona moze biti zadovoljena, ali pitam se da li u danasnjem svijetu nje vise i u njemu ima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice to smesno prvenstvo. Na svetu nema 24 kvalitetne reprezentacije. Italijani garant mute. Sad ce sigurno da daju pasose gomili amerikanaca da bi dosli do bilo kakvog kvaliteta.

 

Pa, Amerikanci će i igrati u većini timova na tom prvenstvu. I Montenigersi i Makedonci imaju Amere, pa što sutra ne bi i Gibraltar ili Albanija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li u evropi cak i 16 zemalja koje mogu da igraju dobro. Ja ne pratim pa ne znam, a deluje mi tipa, mi, Turci, Grci, Spanci, Rusi, Nemci, Francuzi, jbte dalje ni ne znam :confused:

 

Umesto Nemaca stavi Slovence, i to je to. Ali, sa neograničenim izdavanjem pasoša Amerima, ko zna ko će sve biti jak u budućnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Bjelica najveca greska ovog tima,decko je za 5 klasa ispod svih njih tamo,pojma nema.......ali dzabe kada ga ljudi guraju i ulazu velike pare u njega a on je pickica i balvancina.Eh da je Kecman uleteo umesto tog indijanca sve bi bilo mnogo lakse i bolje.

 

Hold your horses, care.

 

Bjelica je pravi univerzalac u timu, može da igra sve pozicije od 1 do 4. Odbrana mu je savršena, jeste mekan igrač, ali mnogo dobro prati i pokriva sve u odbrani i apsolutno zaslužuje da bude u reprezentaciji, kakav bre Kecman?! U napadu je Bjelica solidan, samo što u reprezentaciji nema toliku slobodu jer nije prva (a ni druga) napadačka opcija. Volim mnogo Kecmana, ali, em što je mator, em što nije igrač za reprezentaciju, em što je Bjelica imao odličnu sezonu, potpisao za odličan klub, a i EP 2009 u Poljskoj je odlično odigrao, imamo dve najperspektivnije trojke u Evropi (Kešelj i Bjelica) i ti pričaš o Kecmanu.

 

Ovi Ameri su siledzije nadrkane , moze sa njima da se igra bez problema . Odbrana im je jaka , ali ima tu i dosta prostora . Napad , najobicnije silovanje . Mislim da ce teze biti sa Spancima ciganskim jajcima .

 

Ma da, Ameri su rupa, sa njima se opušteno može igrati egal utakmica (Brazil je pokazao to).

 

 

Sve vise mi se smucio sport, jer uocavam da ga vode mafijasi. Naime, danas je potvrdjeno da ce na sljedecem EP u kosarci igrati 24 reprezentacije umjesto 16 koliko je bilo predvidjeno. To u prevodu znaci, da se Crna Gora dzabe mucila i postigla najbolji uspjeh u kvalifikacijama. Sve su ovo "rezirali" mafijasi iz Italije koji drze FIBA-u kako bi svoju zemlju posle 2 propustena prvenstva konacno uvrstili medju elitu. Vujosevic je izjavio da je najblaze receno ogorcen i da sport s ovakvim postupcima gubi smisao. Prije par dana je Dule u emisiji "Ziva istina" lijepo rekao da nema pravde na Zemlji, pa je mozda sport jedina djelatnost gdje ona moze biti zadovoljena, ali pitam se da li u danasnjem svijetu nje vise i u njemu ima. 

 

Koja pravda, druže... Upravo sam to krenuo da kucam, za Italiju. U čemu je fora, 'ajde da su to uradili od EP 2013, jer je ovo sada kvalifikaciono prvenstvo za London 2012 i mislim da nije fer ni prema jednom timu koji je igrao kvalifikacije niti prema ovima koji su se već pre kvalifikovali da ovo rade. Ali to je FIBA, mafijaška i amaterska organzacija, jebo im pas mater i želim im sve najgore.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam kakva mu to specijalna sloboda treba.......Keselj je na primer cak manje igrao od njega a odigrao je 10 puta bolje za ono sto je igrao i to se isto moglo ocekivati od Bjelice ako je igrac tog kalibra.I mogu reci da mi je on najprijatnije iznenadio na ovom prvenstvu.Bjelica mi u tom timu deluje previse izgubljeno,aj da kazes da je odigrao neku utakmicu kako valja,decko je isao iz greske u gresku samo.....dao par trojki i to je ceo njegov ucinak za vise nego dovoljnu minutazu sto dobija.....a taj ugovor sto je potpisao,na njemu ima uslov da mora da igra minimum 20 minuta po utakmici,to mi je rekao drugar sto je trenirao sa njim i njega zesce guraju,ima neke najjace menadzere kurce palce.......nekako mi je stvarno ostavio najlosiji utisak do sada,jebiga......ne kazem da je los igrac ali mora da se vise pokaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam kakva mu to specijalna sloboda treba.......Keselj je na primer cak manje igrao od njega a odigrao je 10 puta bolje za ono sto je igrao i to se isto moglo ocekivati od Bjelice ako je igrac tog kalibra.I mogu reci da mi je on najprijatnije iznenadio na ovom prvenstvu.Bjelica mi u tom timu deluje previse izgubljeno,aj da kazes da je odigrao neku utakmicu kako valja,decko je isao iz greske u gresku samo.....dao par trojki i to je ceo njegov ucinak za vise nego dovoljnu minutazu sto dobija.....a taj ugovor sto je potpisao,na njemu ima uslov da mora da igra minimum 20 minuta po utakmici,to mi je rekao drugar sto je trenirao sa njim i njega zesce guraju,ima neke najjace menadzere kurce palce.......nekako mi je stvarno ostavio najlosiji utisak do sada,jebiga......ne kazem da je los igrac ali mora da se vise pokaze.

Није лошији од Мачвана.. Уме и да скочи кад треба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni bi i od Gibraltara izgubili. Zaboravili ste na Litvance pa i Hrvate a i Crnogorci ce biti zajebana ekipa. U svakom slucaju 24 ekipe je mnogo, bice tamo mnogo ekipa koje ne zasluzuju da igraju sa najboljima...

 

svejedno i dalje nismo ni do 16 dosli :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...