Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Сад читам и не могу да верујем. Наводно 4,5 мил за 3 године. :sad:

Мада, шта се све писало, питање је шта је истина.

 

Волео бих да га Ђорђевић замени...или рецимо Влада Јовановић (упознат у систем).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je moguće, možda je došao trenutak da i Dule sebi obezbedi egzistenciju. Bedara da čovek radi za džabe, dok treneri koji mu nisu ni do malog prsta ubiru kajmak. Tipujem na Vladu Jovanovića ili Džikića ako do ovog prelaska dođe, iako se potajno nadam da će profesor ostati još jednu sezonu i uzeti jubilarnu i uzastopnu desetu titulu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^Taj bre kombo otpada, Efes doveo novog trenera, jure pojacanja, Raduljicu izmedju ostalog...to bas i nisu potezi kluba koji se gasi.

 

Jebiga, dosao je i taj dan. Strasno sam se skenjao kada sam saznao...prvo sam u pauzi ucenja, svrnuo do neta jutros i vidim opet, nesto sto sam mislio da je patka, sele mi Duleta negde...naucio sam vec da ignorisem takve stvari...ali ovo se ispostavi istina o_0 Meni ovo stvarno neocekivano doslo, jer sam ove godine bio 30x uvereniji nego prosle da ostaje, te zbog izjava Veselog da ostaje zbog Duleta, te jer Dule hteo i stepenik vise, pricu o egzistenciji spominjao vec par puta na kraju sezona... Ali, jebiga. Ako nista drugo, otisao je na vrhuncu, odbranio jebenu triplu krunu i dosao do 4. mesta u Evropi, i kako onda onaj prokleti Paskval da mi bude naj-trener Evrope? Po kom osnovu? Pre bih Spahiji dao titulu nego njemu.

 

Sad se samo nadam za dve stvari, 1) da Dule nece da povede nekog sa sobom, Veselya, Marica... 2) Da ce Vlada Jovanovic da bude trener. Ako ce vec da se odrzi taj pomenuti 'sistem', mislim da je u redu da ga nastavi covek iz samog tog sistema. Iskreno mislim da bi Sale bio greska, jer nema nekog trenerskog iskustva za pohvalu. Neka druga funkcija u klubu, sto da ne, ali ne trenerska.

 

Sa neke druge, sportske strane...ovo ce biti jako interesantno za posmatrati, gledati. Sta donosi kombinacija Dule i veci budzet, i kakve ce poteze vuci tamo...

 

Uzmi Dule evro-titulu :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

cenim da ce bo u cska. a to za marica nikako ne valja. po tom raspletu, mozda i veseli ode u cska. ipak je ostao samo zbog dula. mada, sacekajmo da dule (ne)potpise za cska, pa cemo vidjeti.

Edited by Milenko Tepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju će se skoro ceo Partizan preseliti u Moskvu. Iz prve petorke ostaće samo Kecman, koga polako stižu godine. Partizan će imati 2 opcije:

-da se osloni na igrače poput Đekića, Mitrovića, Miloševića i Sinoveca, pa tako postane kanta za nabijanje u Evroligi;

-da dovede kvalitetne zamene za one koji budu otišli, ali to znači da opet treba praviti tim ispočetka i uigravati ga, sa neizvesnim ishodom. Sve i da Stiv Neš dođe u Partizan, jedno je imati dobre igrače, a sasvim drugo napraviti pravu koncepciju igre, onako kako je to Dule godinama radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što on priča da ostavlja klub na čvrstim osnovama i u dobrim rukama ne pije vodu. Ono što fali Partizanu su pare. CSKA ima para koliko hoćeš, da svake sezone ima vrhunski tim i trenera. Partizan ako ne bude našao dobre sponzore na konto uspeha protekle sezone, otići će brzo i Duletov sistem i rezultati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...