Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Lično gledano, da, slažem se...ovo sam čisto naveo kao zakonski minimum. :bigblue:

 

U stvari, ja sam za Čaušeskuov model, ako ti bilo koji igrač jurne preko, kao Belodedić, odma' se raspisuje poternica. Neko će reći retrogradno, ali itekako efikasno. Dozlogrdiše više sa otimačinama, poludeo svet načisto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема од тога ништа другари. ЕУ, отворено тржиште и остале стварчице раде своје.

И овај клинац ће га попушити ако остане у Србији. Ко да га тренира и учи? Достанић, Косановић, Ђорић и екипа?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva čekam Stoikov izveštaj. xD Uzgred, nadam se da nije njega ono koknula baklja.

 

Danas pre tekme pričam s jednim drugarom, lik je grobar i zaluđeni kladioničar, pitam ga prvo da li ide, reče nešto tipa "jes bole me" i "iz 2 u 2". Ja taman stigoh kući, vidim vodi Voša, kažem ćaletu za prgnozu, kad ovi izjendačiše. Jbg, malo je falilo da skroz pogodi čovek. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

По мени је ово добра одлука. Ако рачунају да је ова сезона изгубљена, боље је њему дати шансу него Вукотићу који не познаје ову екипу. Нека одради ово до краја, па онда нека доведу озбиљног тренера.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva čekam Stoikov izveštaj. xD Uzgred, nadam se da nije njega ono koknula baklja.

 

Danas pre tekme pričam s jednim drugarom, lik je grobar i zaluđeni kladioničar, pitam ga prvo da li ide, reče nešto tipa "jes bole me" i "iz 2 u 2". Ja taman stigoh kući, vidim vodi Voša, kažem ćaletu za prgnozu, kad ovi izjendačiše. Jbg, malo je falilo da skroz pogodi čovek. :D

 

слична прича и код мене. блејим у Моцарту, улази лик у гробарском дресу, и уплаћује тикет на коме је одиграо да Гробље у једном од полувремена неће дати гол :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...