Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ti nisi normalan.Prvo navijas za Zvezdu a ides u Pionir da gledas Partizan a posle si ravnodusan prema klubovima i eto te na jugu.

Идем да урлам, к'о да сам на концерту. Имају боље песме од Делија и зато идем, пошто нисам у могућности да гледам клуб који заиста волим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Идем да урлам, к'о да сам на концерту. Имају боље песме од Делија и зато идем, пошто нисам у могућности да гледам клуб који заиста волим.

 

Potencijalni Grobar :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek je pametno govorio, mozda mu je stalo zaista do toga da napravi evropsku Vojvodinu, kako je rekao,ali sad na koji nacin i kojim stilom je to izlozio druga je prica. Nesumnjivo je da je osoba koja je dosta dala sportu i covek koji je privrednik za svaku pohvalu, a ne neko ko je usao u fudbal ne bi li se tako dodatno obogatio. Nadam se da ce ostvariti ono sto zeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vojvodina nikad nece ostvariti nesto veliko. uvek ce biti 3-4-5 na tabeli i to je maksimum. ne znam sta se tripujete da ste evropski klub, jbt nemate ni reflektore na "stadionu".

 

 

Pazi u kom licu govoris, pricitaj malo sta meni pise u profilu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to mi kaze navijac kluba koji je iza Borca iz Cacka na evropskoj rang listi. :D A za vas i vojvodinu smo elita bre. :wink:

 

:)

To samo govori nesto o toj listi.

A i o tebi kad se vodis tako glupim podacima.Mada svi odavno znamo da ti IQ nije preterano veliki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...