Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

sto na jugu? zar nisi zlezdas?

Равнодушан сам према клубовима, ал' Партизан има 10 пута боље навијаче, а пошто не могу да гледам клуб који волим, идем да одерем грло са Гробарима. Зато сам ишао на дерби, у Арену синоћ и зато ћу и убудуће ићи на Јавор, Напредак, Хелиос, Задар и осталу боранију која ће долазити на ЈНА и у Пионир.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, nemam pojma, slusao sam na radiju, i koliko je produzio drugo poluvreme, toliko se i igralo.

 

Kad smo vec kod ovoga...godinama nisam slusao utakmice preko radija.Da li je jos uvek postoji ona emisija "Vreme sporta i razonode" kada se ukljucuju u sve utakmice tog kola?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod ovoga...godinama nisam slusao utakmice preko radija.Da li je jos uvek postoji ona emisija "Vreme sporta i razonode" kada se ukljucuju u sve utakmice tog kola?

 

Postoji ta emisija, ali da li se jos uvek tako zove, to vec ne znam. Slusam prenos na partizanovom radiju :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Ljupko odavno nije bitna licnost u trenerskom poslu. Njegovo shvatanje fudbala je arghaicno, a sklonost alkoholu veliki problem, mozak mu izgleda slabo fercera. Kako mozes da najavis borbu za titulu sa takvim timom??? Jel on zaista verovao u to? Gde god je radiou poslednjih 10-ak godina sve je upropastavao. Znao sam kad ga je Vosa angazovala da je on glavni adut Zvezdi da se probije na korak iza Partizana.

 

Ovo je dobra vest za Vojvodinu, samo da sad ne naprave jos vecu glupost i angazuju AlKosana

Share this post


Link to post
Share on other sites

sigurno nije dobro da trenere menjaju svako 5-o kolo...treba im neko kao dugorocno resenje...ekipa treba da se navikne na nekoga,na sistem rada...nje moze jedna ekipa koja pretenduje na visok plasman da menja trenere svaki dan...ili da nalaze strucnjake koji ne mogu da ostanu jedno vreme u klubu...a ne da se povlace posle 2 slaba rezultata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to! Kakva je picka taj Petrovic, napusta ekipu koju je on uigravao dva meseca posle dva kola. Njegova je krivica sto ti momci ne igraju kako treba. I umesto da vadi kestenje iz vatre, on kao uvredjena devojcica dize nos i odlazi, a sam je kriv za sve. Nije dobro da klub menja trenera na svih par kola, ali ovog kretena nisu ni trebali da angazuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod ovoga...godinama nisam slusao utakmice preko radija.Da li je jos uvek postoji ona emisija "Vreme sporta i razonode" kada se ukljucuju u sve utakmice tog kola?

 

Ja sam u subotu slusao posle 100 godina prenos na radiju...jos mi krcao radio, koje su to muke :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je realno ocekivati da tim nastavi da vodi Dragan Radojicic, pomocni trener koji je preuzeo ekipu i posle odlaska Bekvalca. Mlad je i ambiciozan, veoma pravedan covek i ima odlicnu komunikaciju sa igracima koji ga jako cene. Bacila sam pogled i na sajt koji je postovao navijac Vojvodine i nravavno bacila oko na nvinaske izvestaje. Posle pojedinih textova, tacnije davanja ocena fudbalerima, pitam se da li su oni uopste bili a stadionu! Kizito je dobio 6- a covek je odigrao lavovski i izbacio u 35. minutu loptu sa gol mreze! Djuric-5.5- znaci to je ocena zato sto kao stoper nije postigao gol, verovatno je to mislio iskusni fudbalski novinar. Djuric igra standardno dobro i bez oscilacija forme tokom cele sezone i ovaj mec je odigrao na tom nivou. Toliko o kompetenciji M. Gavrilovica- velikog novinarskog imena iz naftalina i neopevanog negativnog smrada koji njuska onom svojom odvratnom njuskom!

Da se razumemo, ja navijam za Zvezdu, ali drago mi je kad Vojvodina postigne nesto, s tim sto mi se povraca od tako tih sto se svemu trude umanjiti znacaj.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to! Kakva je picka taj Petrovic, napusta ekipu koju je on uigravao dva meseca posle dva kola. Njegova je krivica sto ti momci ne igraju kako treba. I umesto da vadi kestenje iz vatre, on kao uvredjena devojcica dize nos i odlazi, a sam je kriv za sve. Nije dobro da klub menja trenera na svih par kola, ali ovog kretena nisu ni trebali da angazuju

 

nesto definitivno opet smrdi u klubu...svaki put kada budu blizu necega,da nesto konkretno urade,naprave neku (namernu)gresku...mozda ga je neko i pritiskao da da ostavku,mozda se pravi mesto za nekog drugog...izgleda mi cudno to sto je par trenera vec dalo ostavke,a nije bilo bas toliko kriticno...sasvim je normalno da tim posle dobrih partija udje u rezultatsku krizu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...