Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Vi groblje ste cudo prirode...sada ste i u fudbalu veci i uspesniji od nas.Ma vi ste evropski klub,sirokih shvatanja. :)

Vi ste stvarno budale kada vam je objektivna lista na kojoj je Borac iz Cacka po nekim standardima ispred Zvezde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto obracate paznju na lemijeve gluposti?

 

Stvarno decko lupa gluposti da je to zalosno. Evo sve njegove kolege cigansture na ovom forumu odustale od svake dalje rasprave posto su videli da im se klub raspada u svim segmentima i bolje da cute i ne blamiraju se, ali ovaj lemmy i dalje tu nesto prdi, a nema pojma o cemu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte ljudi , ja navijam za Partizan , ali sto se fudbala tice , lemmy je u pravu , vise dobijenih derbija , evropska titula , vise domacih titula i kupova , FK CZ je istorijski gledano bolja od FK Partizan ,to su cinjenice, trenutne liste ne znace nista .

 

Ista prica samo u drugim ulogama vazi za kosarku .

 

Pravda za Urosa .

 

:) , kako bi voleo da sad dobije 11 sto se zalio !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj sad cigane kad ih nema na listi onda kao one ne vrede nista hahahah.. Lemmy decko vas od jebenog Barija nema nigde, ali bukvalno nigde, i onda se cudis kako je Borac ispred vas hahaha. Kako ste jadni, crknite od pakosti, pacovi. :D

 

@Hail Metal

Ti bolje nemoj vise da navijas za Partizan, ucinio bi uslugu i sebi i Partizanu veruj mi. Smorio si sa tim tvojim "pravednim" upadicama. Idi pecaj negde na Dunavu batali ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto Borac ne bi bio bolji od Partizana? Cak je i Ajaxu dao jedan gol, viteski se nosio :)

 

i, citiram:

 

"Комплекс је када твој тим са саиграчем више и предношћу од 3-2 игра "бункер", против кипарског, ееј, кипарског Апоела."

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj sad cigane kad ih nema na listi onda kao one ne vrede nista hahahah.. Lemmy decko vas od jebenog Barija nema nigde, ali bukvalno nigde, i onda se cudis kako je Borac ispred vas hahaha. Kako ste jadni, crknite od pakosti, pacovi. :D

 

@Hail Metal

Ti bolje nemoj vise da navijas za Partizan, ucinio bi uslugu i sebi i Partizanu veruj mi. Smorio si sa tim tvojim "pravednim" upadicama. Idi pecaj negde na Dunavu batali ovo.

 

jebe mi se za zvezdu i za partizan...nisi odgovorio...pogledaj sve te liste sto se prave za klubove i reprezentacije i reci da li ti je to merodavno,nemoj da se pravis pametan ako nisi ni pogledao...dobro je receno,zvezda u fudbalu,partizan u kosarci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smarate sa tim: moj tim je najbolji i sl. Realno, ako gledamo celokupnu istoriju, Zvezda je bolji tim od Partizana. Opeth, poslednjih godina, Partizan je bolji i tu nema rasprave.

 

Tacno, nema tu sta da se prica, to su cinjenice i svako razuman i objektivan to vidi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To da je zvezda bolja u fudbala od Partizana ne pije vodu. Bar u ovoj trenutnoj situaciji. Jeste bila pocetkom 90ih i jos par godina tog perioda, ali kao sto je neko rekao poslednjih godina Partizan drzi primat i u fudbalu i u kosarci, a i u jos sportova, tako da bi dalja rasprava bila suvisna. Zvezdu tek sad ceka velika kriza na svim nivoima, posto u kosarci pucaju po savovima, a u fudbalu ih pecaju razne sumnjive njuske.. Ali boli me patka da se opterecujem sa njima.

 

I jos da odgovorim onom Trne-u u vezi liste. Ta lista je objektivan pokazatelj nekih stvari. Mi smo igrali u evropi dosta utakmica, usli smo cak i u LS sto nam logicno donosi vise poena u odnosu na cigane. Ne vidim cemu omalozavanje te liste od strane cigana, kad i oni dobro znaju sve to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hail Metal

Ti bolje nemoj vise da navijas za Partizan, ucinio bi uslugu i sebi i Partizanu veruj mi. Smorio si sa tim tvojim "pravednim" upadicama.

 

A ti milis da si mnogo interesantan ako sebe predstavljas kao najveceg Partizanovca , ajde zivi u zabludi , jesi , ja sam za tebe nikakav navijac ali bolje i takav nego mentalno ogranicen kao ti :P

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uopste sebe ne predstavljam najvecim navijacem Partizana, opet se tripujes, dok su tvoji neki komentari stvarno debilni i prosto ne mogu da verujem da to moze da kaze neko ko navija za Partizan.

Najbolje se ti i lemmy uhvatite za rucice i idite da igrate sah u parku. Tamo nema huligana, narkomana, sociopata i sta si sve govorio za navijace ne mogu svega da se setim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je Partizan bolji klub od Zvezde pokazuje cinjenica da ih je dobio cak 2 puta u zadnih 6-7 godina !! Samo ne znam...kako uspevate i da uporedjujete klubove s' ovakvom skrnavom igrom !! A o velicini i proslavljanju ulaska u LS i hvaljenjem na sav glas pet godina posle toga, govori samo koliko nam je fudbal u qrcu !!

 

Ove liste su pokazatelj trenutnog stanja i nista vise....jbg-a neki tamo Nottingham Forest koga svi metu u 10 ligi zapadnog chamionshipa je osvojio 2 puta LS...a Abramovicev Celzi moze samo da sanja o tome...i da se hvali, kao neki, tom 'velikom' uspehu !! Pobednici i pobede se jedino pamte !!!

 

 

Koliko Partizan trenutno ima bolji tim od Zvezde...pa ne znam...nikako to i da pokazu u direktnom duelu (a kad pokazu, sudije ih obavezno ostete....misa mu jebem) !!

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fljamurtari, Makabi Petah Tikva, Dinamo Zagreb.....

Bari, Tokio,.....

Fake, utvrdi gradivo :evotigana:

Bas sam hteo da vidim dokle cete srati i da ne reagujem ali ne ide. Cuj, raspali cigani? Ne da su raspali ali vi niste nista bolji.

Danasnji srpski klupski fudbal goli kurac.

Mito, nemoj da ti nabijem kompleks u dupe :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi groblje ste cudo prirode...sada ste i u fudbalu veci i uspesniji od nas.Ma vi ste evropski klub,sirokih shvatanja. :)

Vi ste stvarno budale kada vam je objektivna lista na kojoj je Borac iz Cacka po nekim standardima ispred Zvezde.

 

Smatras sebe objektivnijim od IFFHS-a? :]

 

Je l' to zato sto im je Fiorentina ispred Juventusa? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Tu jos i moze biti neke logike...ipak je Juve igrao drugu ligu jednu sezonu,a na godinu nije igrao evropu.Dok je te sezone Fiorentina igrala polufinale Lige uefa.Eventualno zbog toga.Ali i te sezone su ih razvalili u domacim takmicenjima,a o ovoj da ne pricamo,i u domacem i u LS.No,ne znam koji su kriterijumi za tu listu,da li samo rezultati u evropi ili se racunaju i domaca takmicenja.

 

A ovo za Borac Cacak ispred Zvezde je zaista nebuloza nad nebulozama,i dokaz koliko je ta lista merodavna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...