Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

drago mi je da si ti velika srpkinja...ja sam srbin pozer...vise volim englesko prvenstvo...jebi ga...izdaja domovine nikada nije bila sladja... treba da izbacimo sve nacionalne manjine sa stadiona...mamu im njihovu,dosli da gledaju NASE SRPSKE timove...

 

 

Kao prvo onaj post je bio namenjen Feniksu a ne tebi a to sto si se ti sam pronasao u njemu i poceo tu nesto da seres dovoljno govori o nivou tvoje svesti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ostajem pri svom...ako neko nije srbin onda ne moze da smatra neki srpski klub svojim ili ligu svojom?!?...i onaj moj post je bio namenjen mojoj babi...nemam pojma sto si se ti tu pronasla...

 

 

Zato sto sam ja intelektualno starija od tebe toliko da mogu da ti budem ne keva nego baba! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kolike su sanse da ce covek koji je po nacionalnosti Srbin i zivi u Srbiji za englesku premijer ligu reci 'nase prvenstvo'? Dakle zna se na sta je mislio...

 

edit.

 

zašto nema glupe delete opcije.

Edited by ascendant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стварно био гол, сад видех. Јеби га...

 

jebi ga, desava, se, i ciganima je prosle godine ponistan cist gol u Kupu...i to je fudbal...

Cak i uz losu igru, imali smo bolje sanse, kako je Moreira uspeo promasiti onaj zicer...bila bi zanimljiva utakmica da smo tad izjednacili...

Ali ne mogu da verujem da smo bili onako ocajni prvo poluvreme...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da se raspali cigani zale na to da je sudija produzio mec 6 minuta. Pa neka neko izracuna koliko su se cigani izlezavali po terenu u drugom poluvremenu. Trebao je da produzi jos 20 minuta. To je ta ciganska skola, prvo sto nauce je da maksimalno kradu vreme dok su u prednosti. Smradovi.

 

I pored toga sto smo osteceni, losa igra Partizana, mora nesto hitno da se menja. Srecom vosa je izgubila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...