Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

I pored toga sto smo osteceni, losa igra Partizana, mora nesto hitno da se menja.

 

 

jokan.

 

Slazem se.

Nisam od onih sto odmah traze ostavke na prve znake lose igre, ali covek je definitvno los izbor za trenera.

Bolje odmah da se menja dok nije kasno. Pa zar uvek moramo da vijamo rezultat, jebem ga u taktiku da ga jebem.

Edited by Fake City

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogunović je igrač podrška Dijari. Obojica su slični dosta, ovaj drugi je nešto bolji. Kada bi se Dijara povredio, ne bi imao ko kasvetno da ga odmeni. A i sam Bogunović ima zavidnu minutažu, iako nije starter.

Doveo je džina Vašingtona (znači skroz drukčiji tip napadača), ali on još uvek nije dovoljno spreman ... videćemo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kakva je to loša taktika bila ?

 

Čovek peče zanat, mislite li da je Đukić pa nešto bolji?

 

Boli me patka i za Jokana i Djukica, zasto bi uopste neko morao da pece zanat u Partizanu? Neka dovedu nekog iskusnog, imaju sigurno par kandidata.

 

Vasington nikada nece ni biti spreman jer je skroz pogubljen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za to da dovedu Stepija, a El Grande Jokan da bude pomocnik, koji bi to bes bio :rockdevil::) Inace, pratio sam tekmu preko radija, isao na ispracaj kod 2 burazera i samo scena, ulazim u restoran - ono muzika na pauzi - u centralnom delu Tv i prati se derbi :) Vidim ja 94-5 minut, 0-1, reko a u picku materinu...samo sto sam seo Doktor Mo zabija golcinu, al sam skocio sa stolice kao oparen :) Da su izgubili skenjo bih se skroz, ovako sam krkao i lumpovao za sve pare :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogunović je igrač podrška Dijari. Obojica su slični dosta, ovaj drugi je nešto bolji. Kada bi se Dijara povredio, ne bi imao ko kasvetno da ga odmeni. A i sam Bogunović ima zavidnu minutažu, iako nije starter.

Doveo je džina Vašingtona (znači skroz drukčiji tip napadača), ali on još uvek nije dovoljno spreman ... videćemo.

 

dijara nije nista pokazao na derbiju...bunarenje na vasingtona se isplatilo...trebao je ranije da udje...jebes ti ligu gde je tutoric jedan od boljih odbrambenih...onaj isah(ili kako vec) se jako dobro pokazao...nisu mogli da ga prodju na sredini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isah se bas dobro pokazao...dobar igrac.Kvario je akcije i oduzimao lopte,nisu mogli da prdnu pored njega.Onaj Abubakar ili kako se vec zove,bas i nije nesto.Imao par prodora,ali jebes ti to kada nije bilo niti realizacija niti asistencije.Parker nije ni imao vremena da pokaze nesto,a onaj Kleo nije ni za kurac.Pejcinovic me nije razocarao,jako dobar je bio,i mislim da bi u kombinaciji sa Tutoricem trebao ciniti stoperski tandem stalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da je pejcinovic bek...nisam siguran...isah je stvarno dobar...zvezda bi najvise napredovala kada bi oterala koromana...covek je alava stoka...zvezda je danas mogla da stvoiri 10 sansi da je koroman ikog proigrao...kleo ceka loptu u liniji sa odbrambenim igracima,a koroman dribla samog sebe...samo treba da sutne napred i to je to...a i previse se kurci na terenu...mislim da samo u srbiji mozes sudiji da jebas mamu tokom citavog meca i da ne snosis ikakve posledice...zvezda da ima nekog normalnog,ne treba da bude preterano dobar,cisto da zna da proigra i to je to...prosperirali bi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam,onda sam se ja nesto zeznuo...danas sam cuo da gvozden ne moze da igra,pa su rekli da ce mu zamena biti pejcinovic,pa zato...nema zvezda sredinu...isah i milijas su ok,al sta vredi kada nemaju jos 2-3 igraca...mislim,nema ni partizan bog zna sta,al njihovi igraci ne gube lopte,dodaju se...sve sto koroman ne radi...danas je x bio realan...al onaj gol ide malo na dusu golmanu...sada kada sam detaljnije pogledao skapirao sam da je on jako daleko od linije,a moreira blizu 16,a ispred njega igrac...moreiri je bio cilj da sutne ka golu,nije on nest ciljao...al na kraju ispade lep zgoditak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da se raspali cigani zale na to da je sudija produzio mec 6 minuta. Pa neka neko izracuna koliko su se cigani izlezavali po terenu u drugom poluvremenu. Trebao je da produzi jos 20 minuta. To je ta ciganska skola, prvo sto nauce je da maksimalno kradu vreme dok su u prednosti. Smradovi.

 

I pored toga sto smo osteceni, losa igra Partizana, mora nesto hitno da se menja.

sve si rekao brate :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelni šampion Srbije Partizan zauzima 105. mesto sa 113 bodova na najnovijoj rang listi Međunarodnog instituta za istoriju i statistiku fudbala (IFFHS).

 

Partizan je napredovao tri mesta u odnosu na prethodnu listu, a drugi najbolje rangirani srpski klub je Borac iz Čačka koji je napredovao pet pozicija i sada je 248. sa 73,5 bodova. Crvena zvezda je na listi IFFHS pala za 34 mesta i sada je 251. sa 73 boda.

 

 

sportski pozdrav! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...