Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Једини човек који је из слободњака са пола терена примио гол. Кад сам га видео у Делта ситију дошло ми је да га напуцам...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Идем да урлам, к'о да сам на концерту. Имају боље песме од Делија и зато идем, пошто нисам у могућности да гледам клуб који заиста волим.

 

:) :) :)

 

Ja ne verujem kakav si chovek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to mi kaze navijac kluba koji je iza Borca iz Cacka na evropskoj rang listi. :biggrin: A za vas i vojvodinu smo elita bre. :wink:

 

To samo govori nesto o toj listi.

A i o tebi kad se vodis tako glupim podacima.

 

Svi znamo da je nekim slucajem ta lista bila u vasu korist, ovde bi nam je svaki dan nabijali na nos, brate bolje cuti ispadas smesan. Pretpostavljam da je tesko biti navijac zvezde u ovom trenutku kad vam se raspada ceo sportski kolektiv :D

A ono za iq, prozivka ti je na nivou dece iz 5. razreda osnovne. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

He trenutno imam osecaj kao da mi navijaci OFKa ili u gorem slucaju Zvezde sede u sobi i navijaju... Najbolje od svega je sto mogu i da pratim utakmicu iz sobe...

 

A rezultat je prilicno fin, na poluvremenu 2-0 za OFK!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusam na radiju, Zvezda je imala 4-5 sansi, nije ih iskoristila, OFK imao dve sanse i obe realizovao...to je fudbal...

Sad ce zvezda da ih stisne i verujem da ce doci do preokreta, neiskusna je ekipa OFK...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi fudbalski klub osnovaj je na početku dvadesetog veka. 3. maja 1901. u Subotici osnovan je Sportski atletski klub "Bačka", a 14. septembra 1903. osnovana je "Šumadija" u Kragujevcu. A zbog toga što je "Bačka" u vreme svog osnivanja bila u sastavu Austro-ugarske monarhije a "Šumadija" na srpskom tlu došlo se do terminologije da je "Bačka" najstariji klub u Srbiji dok je "Šumadija najstariji srpski klub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...