Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Zna Piksi Marka , mada ako je on bio mozda nije smeo da kaze javno . Malo sam se ja izolovao od cele price , mada ko je to bio moze da se sazna cas posla . Marko je bio smeker ranije , dok sam ja bio klinac , dok je jos Timic bio vodja , cak i kasnije kad su preuzeli Savija i Gaga . Sad je vrv u nekim drugim pricama :bigblue:

Inace ja verujem Piksiju sve sto kaze , mozda mu je zena glavna u kuci , ali on je suvise veliko ime da bi jeo govna po Zvezdi bez razloga .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Станоје згранут.

 

„Posle moje izjave nakon poraza od Šamroka Branko Ružić, potpredsednik Partizana, i kaže mi: ’Sale, nema potrebe ovolika frka i tenzija, ne vidim razlog za to. Moraš jednu stvar da shvatiš – mi smo četiri godine prvaci, ne moraš toliko da se nerviraš, možda ove godine i ne budemo prvaci, možda to nije u našem interesu’. To je meni rekao Branko Ružić u jednom restoranu u prisustvu Vjetrovića i Krstajića. Kako ja da reagujem na to i šta da kažem kada mi potpredsednik kaže da možda nećemo biti prvaci? Bio sam začuđen i nisam mogao da verujem da mi je potpredsednik kluba to rekao. Nisam želeo da ulazim u dalje priče ko, zašto i zbog čega...“.

 

Đurić je rekao da moraju dva igrača da dođu, da ga je zvao Marko Mišković i da oni moraju da dođu. Da li je moguće da čovek koji je do juče bio u upravi Zvezde dovodi igrače? Istina, Adiju je doveo Marko Mišković, ja ga nisam doveo i nisam ga želeo. Želeo sam Tejga, ali ne i Adiju. Koji su razlozi zašto je on morao da dođe, a ja ga nisam želeo, to morate da pitate njih. Neka, nema problema što je Mišković iz suprotnog tabora, neka dovede igrače ako su dobri, ko ne želi dobre igrače, ali ne one koji ne žele da budu u službi sistema“.
Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

A price koje je slusao da ce biti sigurno prvak to je zaboravio ? Jajarica obicna , pa on bi i ostao da ga nisu oterali . Prepotentna kurtoncina , kuka on samo zbog svoje bulje . Sindrom ostavljene devojke ...

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...