Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

 

Malopre video :rockdevil: Njega i Isaha sam najvise gotivio od svih Zvezdinih stranaca (i Kastilja, ali malo picka ispao na kraju).

 

Tek sad videh ovo za Miljanica. Neka pociva u miru legenda.

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj komentar mi upao u oči...

 

Šta sam rekao u prethodnom komentaru Šta znači dolazak Granta?

''Znači da će Falji Ramadani opet da potpiše talentovane klince (da im bude menadžer, inače neće biti u timu), kao kad je u klub doveden Reber (Smiljanić, Jovetić... a oni koji neće da potpišu - pozajmica, na primer u Rad - Nebojša Marinković...). I da, naravno, opet će situaciju iskoristiti pojedinci u klubu za masne provizije. Avram će im dizati cenu kod menadžera, a razlika...zna se...''

Pikirani su Lazar Marković, Saša Marković i Nikola Ninković za sada.

(Sale, 13. januar 2012 17:47)

Share this post


Link to post
Share on other sites

13265505624578.jpg

 

13265508262231.jpg

 

13265508399698.jpg

 

13265508597932.jpg

 

13265509324387.jpg

 

13265509741329.jpg

 

Јесам Звездаш, али подржавам овакве акције. Ипак, без Партизана нема Звезде (и обрнуто), а без та два тима нема српског фудбала. И какав год да је тај наш фудбал, једини је кога имамо.

 

И, јел то Миша Тумбас држи јастук? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, то му је нека кеса од које се не одваја. Пре годину и по дана, док смо чекали воз на станици у Новом Саду, приђем ми и погледам шта има у тој магичној кеси, а тамо још једно 30 кеса, све једна у другој. Бог свети зна шта има у оној првој, архи кеси.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не могу да се сетим сад како се тај зове. Имали су њих двојица дуел у Пиониру, на крају је Тумбас тријумфално прошетао паркетом, забо тројку из једнод покушаја, а тог Човићевог су истерали из хале. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, то му је нека кеса од које се не одваја. Пре годину и по дана, док смо чекали воз на станици у Новом Саду, приђем ми и погледам шта има у тој магичној кеси, а тамо још једно 30 кеса, све једна у другој. Бог свети зна шта има у оној првој, архи кеси.

 

:haha: :haha: :haha:

 

Тај ФМП-овац је цар. Зека се зове. Била је нека текма са које су га чак и избацили. После му је ваљда био забрањен улаз на утакмице, или тај неки фазон. :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=DGhruILAqWU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, тај Тумбас језиво смрди. Коначно дође воз, једва узесмо карте до Чортановаца, оној на шалтеру наредили да навијачима продаје само до Београда, таман прођосмо онај први део пута и каменовање воза од стране Фирмаша, кад упада Миша у вагон. Хорор, као да је неко звизнуо бојни отров. Једва га пребацисмо у други вагон, нема га десет минута, ал' га и они пацијенти враћају нама, пошто је и тамо направио помор.

 

Постоји на форуму Фронта читава тема посвећена њему, ту има генијалних описа Мишиних догодовштина.

Ако вас не мрзи, прочитајте нешто.

http://www.juznifront.net/jfforum/viewtopic.php?t=1361

 

 

Najludje je bilo na nekoj prijateljskoj teki pre par godina sa mladom reprezentacijom Tunisa (neka pauza izmedju prvenst(a)va i poslednja tekma Nise Saveljice u nasem dresu), kada je ono malo ljudi (samo je zapad bio otvoren) vise pratilo sta On radi nego samu tekmu.

Celo poluvreme se dere TUNISKI GOLMANE, TUNISKI GOLMANEEE, sve dok lik na golu nije ukapirao da se njemu dere i pozdravio ga. Onda je presao na Kralja koji je bio na klupi ali nije hteo da mu se javi. Svi vidimo da se trese od smeha ali nece da se okrene.

Ta tekma je stvarno bila ludilo. Uradio je jos sijaset gluposti tada ali me mrzi da kucam.

Edited by Underkuruz
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, то му је нека кеса од које се не одваја. Пре годину и по дана, док смо чекали воз на станици у Новом Саду, приђем ми и погледам шта има у тој магичној кеси, а тамо још једно 30 кеса, све једна у другој. Бог свети зна шта има у оној првој, архи кеси.

lepo ovi subotichani kazu...

 

36105305.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, то му је нека кеса од које се не одваја. Пре годину и по дана, док смо чекали воз на станици у Новом Саду, приђем ми и погледам шта има у тој магичној кеси, а тамо још једно 30 кеса, све једна у другој. Бог свети зна шта има у оној првој, архи кеси.

TU KRIJE PAJDO MATORI LISAC GLAVNI NARCO DILER U KRUGU... TROJKE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...