Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Pa je l' nije dovoljno strašno da ti funkcioner kluba govori da treba da pustiš najvećeg rivala da osvoji titulu? Đurić je izjavljivao da Grobari treba da se ugledaju na one od preko, Ružić im namešta titulu, opšti haos. Stanojević je tu jedini normalan. Jeste malo teatralan, ali ko ne bi bio da je na njegovom mestu?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ajde,kakvo pustanje,kakvo namestanje titule,gde je on to rekao?Po njegovom,Ruzic je rekao da nije to nista strasno,i da im mozda nije ni u interesu da uzmu titulu.Teatralan je do bola,da je titula trebala biti namestena niko Stanojevica nista ne bi pitao.Bas bi on sam odlucivao o tome,i napravio razliku od 10 bodova.Ne budi naivan.Najobicnije budalastine i proseravanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAd partizan osvaja to je struka , kad Zvezda satro osvaja to je namestanje . Babovic i ostali kurci su kao neki nadrkani igraci ? Nismo usli u derbi poslednjih sto godina , a da nam nije bilo neophodno 3 boda . A trenercini je dovoljno da pegla bunkericu , na skoro svakom derbiju . partizan nikad nece biti klub , sve titule ce neko kad tad vratiti , a pogotovo u basketu .

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAd partizan osvaja to je struka , kad Zvezda satro osvaja to je namestanje . Babovic i ostali kurci su kao neki nadrkani igraci ? Nismo usli u derbi poslednjih sto godina , a da nam nije bilo neophodno 3 boda . A trenercini je dovoljno da pegla bunkericu , na skoro svakom derbiju . partizan nikad nece biti klub , sve titule ce neko kad tad vratiti , a pogotovo u basketu .

 

Sretenka opet ti dosli oni dani ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nocas sam pio sa Grobarima iz kraja kod mene na gajbi . Rakija , slanina , zene ... Znaci bratska atmosfera ... Neki su indirektno , neki direktno ugrozeni od Djure Snajdera (preko zavoda vaterinarskog) ... Niko od njih nije rekao da je Stanoje rekao nesto epohalno i ispao ljudina , vec naprotiv da se izasrao ko foka . To je realnost , covek je kuja i nek se to zna !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...