Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Из овог саопштења се види и да му неће исплатити ни динар због раскида уговора, пошто су му ставили на врат повреду уговорних обавеза. А ако и дође нова управа, јебала је јежа у леђа ако помисли да отера Гранта, пошто у уговору вероватно постоји клаузула о исплати брда пара у случају раскида. Усрећили смо се невиђено.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Из овог саопштења се види и да му неће исплатити ни динар због раскида уговора, пошто су му ставили на врат повреду уговорних обавеза. А ако и дође нова управа, јебала је јежа у леђа ако помисли да отера Гранта, пошто у уговору вероватно постоји клаузула о исплати брда пара у случају раскида. Усрећили смо се невиђено.

 

Видиш да се Бјековић не појављује у јавности. Ту се нешто кува.

Ценим да Ђурић пада на скупштини и да је због тога довео Гранта, 900 иљада је велика пара па нек се нова управа јебе са тим, а још и не могу да га отпусте тек тако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Из овог саопштења се види и да му неће исплатити ни динар због раскида уговора, пошто су му ставили на врат повреду уговорних обавеза. А ако и дође нова управа, јебала је јежа у леђа ако помисли да отера Гранта, пошто у уговору вероватно постоји клаузула о исплати брда пара у случају раскида. Усрећили смо се невиђено.

 

U pravu si , ali podjednako sam besan i na Krleta i Stanojevica , znali su skim imaju posla , nisu od juce u fudbalu , ali su i zbog nekih njihovih interesa sve zakuvali , isto kao i Djuric , nek se gone svi redom u persun , stoka alava , 10 bodova vise , na vidiku 5 titula za redom a oni se svadjaju , gori od cigana .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Крстајић није изнео ништа конкретно. Сви ми знамо да се краде навелико. То се најбоље видело кад је онај фосил држао КЗШ. Буџет Партизана развлаче од 12 до фантастичних 26 милиона. Толико ни Динамо Загреб нема а играчи су им три пута боље плаћени него у Партизану. Па онда спрега клуба са Рамаданијем, Дамјанцем и Стевићем. Ко год хоће у Партизан мора преко њих и наравно 40% добија менаџер од даље продаје. Нико да каже конкретно како је Настасић отишао и колико је клуб узео. Ја сам чуо да није Партизан није добио ништа. Итд итд. И на крају си Гробари толико завађени да нема шансе да се догоди нека организована акција против управе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Видиш да се Бјековић не појављује у јавности. Ту се нешто кува.

Ценим да Ђурић пада на скупштини и да је због тога довео Гранта, 900 иљада је велика пара па нек се нова управа јебе са тим, а још и не могу да га отпусте тек тако.

 

Није само 900 'иљада у питању, клаузула о једностраном раскиду уговора може да гласи на много виши износ. 900.000 је само годишња плата.

 

А Бјековић се вероватно неће ни појавити до скупштине, тек након тога се може очекивати његова реакција, пошто ће се тада видети да ли ће и њега стварно да отерају, или ће остати у талу са Бабићем и компанијом.

 

 

U pravu si , ali podjednako sam besan i na Krleta i Stanojevica , znali su skim imaju posla , nisu od juce u fudbalu , ali su i zbog nekih njihovih interesa sve zakuvali , isto kao i Djuric , nek se gone svi redom u persun , stoka alava , 10 bodova vise , na vidiku 5 titula za redom a oni se svadjaju , gori od cigana .

 

Станојевић има проблем због тога што је превише понесен подршком навијача, па се залеће. Излетео се ијавама о Шћеповићу и Томићу кад их је отерао у Телеоптик, па је то после морао да поједе, истрчао се летос, а сад је урадио исто. Ове фосиле у клубу заболе и за њега и за резултате и за нас, њима су битне само паре и наравно да неће дозволити да их тек тако зајебавају спортски директор и тренер.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислио сам на 900 хиљада у смислу да Љурић иде а ови што долазе нек се јебу са Грантом и нек ми наљу милион евра како знају и умеју. Нема шансе да њега неко отпусти са оваквим уговором. А на колико година је потисао Грант?

Share this post


Link to post
Share on other sites

А кад ће бити та Скупштина која се толико најављује?

 

Највише бих волео да Мијат буде на врху пирамиде. :bigblue:

 

Не сећам се тачно, чини ми се у фебруару.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...